Удоволствието да гледаш Меси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот veseo » 12 юни 2010 23:47

gentlemanxxx написа:Айде стига бе хора..Какво му се радвате толкова?!?Да наистина е много добър, но досега не си спомням наистина важен мач, в който да е показал уменията си...Един играч не прави отбор, а в Аржентина разчитат изцяло на Меси, а той не е такъв лидер.Това се видя срещу Интер,това се видя във всички квалификации на Аржентина за класирането и на световното..Много по голямо удоволствие ми достави вчера да гледам Дос Сантос от Мексико :geek:


Добър пример даваш за "важен мач" с играта на Дос Сантос срещу ЮАР. Направо затапи всички и идеално подкрепи тезата си :lol:
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот Trueplayer » 13 юни 2010 00:42

W84me написа:
Middlesbrough написа:
W84me написа:Стига с тоя Меси бе....

що ве ?!?!?!


Точно днешния мач,какво ми го хвалите?Толкова надменен е станал и той...Днеска излезе един добър вратар срещу него и "великият" Меси бързо,бързо се изнерви...Да не говорим,че днес не той водеше играта на отбора.Изобщо Аржентина са толкова прехвалени,че няма накъде...


Не се излагай повече :lol: Меси е велик,как можеш да пишеш,че не е ?! Личи си на кой отбор си фен или на Реал или Ман Ю ... Комплексар си,при това много голям :lol:

bardon01
Мнения: 472
Регистриран на: 11 апр 2010 21:20
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот bardon01 » 13 юни 2010 10:35

Защо ли мисля че нигерийците ще продължат заедно с Корея

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23241
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот W84me » 13 юни 2010 12:26

Trueplayer написа:
Не се излагай повече :lol: Меси е велик,как можеш да пишеш,че не е ?! Личи си на кой отбор си фен или на Реал или Ман Ю ... Комплексар си,при това много голям :lol:


Ами не позна :) От малък съм си фен на Интер.Меси е просто един футболист,каквито се били Пеле,Марадона,Ван Бастен,Стоичков и много други...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23241
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот W84me » 13 юни 2010 12:28

bardon01 написа:Защо ли мисля че нигерийците ще продължат заедно с Корея


Ами май и аз така си мисля,снощи гледах записа на мача на Аржентина и точно първите 7 минути дето така ги хвалят,че много добре играли,аз не ги видях.Видях,че двата отбора си размениха по едно положение и след грешка в отбраната на Нигерия стана гола за аржентинците.А Марадона се радвеше сякаш са победили Бразилия на финал с гол в 90 мин....
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Удоволствието да гледаш Меси

Мнениеот Old_death » 13 юни 2010 12:44

Според мен Меси е най-добрия футболист в света в момента и снощи той го доказа.Всичко останало са коментари на фенове и хора,прекарващи времето си в храчене ;) От целия отбор на гаучосите бях разочарован от Тевес.Само кюскане,безсмислени единоборства и липса на всякаква комбинативност.Изразявам само лично мнение.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта