Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Tommi » 12 юни 2010 19:00

Хубав мач се получи и заслужена победа за класния тим.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Oziris
Мнения: 284
Регистриран на: 16 май 2009 21:27
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Oziris » 12 юни 2010 19:00

Не знам, но ми се видя малко странно за отбор като Аржентина, от който обикновено се очаква да стигне поне финал да изразява такава радост от победата, то не бяха целувки, прегрътки и т.н. Взех да се чудя да не са спечелили финала :lol:

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Blue_Girl » 12 юни 2010 19:00

Честита победа.
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот valdi » 12 юни 2010 19:01

Oziris написа:Не знам, но ми се видя малко странно за отбор като Аржентина, от който обикновено се очаква да стигне поне финал да изразява такава радост от победата, то не бяха целувки, прегрътки и т.н. Взех да се чудя да не са спечелили финала :lol:

да си чул думата "темперамент" :lol:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот rebelheartous » 12 юни 2010 19:02

Не можеш да блестиш и озаряваш на стартовия мач. Умно, спокойно и загатващо за огромния потенциал. Важното е да вземеш победата пък може и с половин гол да е, както казва Пената. :lol: Определено имаше фигуранти днес, в това число Игуаин и Верон, но останалите компенсираха. Хонас в края се бореше като лъв за всяка топка отзад. Меси беше гениален с всяко докосване и само той изпусна 5-6 чисти положения. Така че напълно заслужена победа. Пожелавам успех и на Нигерия, но максимум 3 място ги виждам. ;)

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот защо » 12 юни 2010 19:03

Много хубав мач стана, нигерийците и те ме изненадаха, няма ги вече тия малоумни задържания на топката, движат се, подават си, макар че си продължават отвреме-навреме да правят глупости отзад. А за пръв път имат и добър вратар. Май само ЮАР още не ги е хванала глобализацията.

А на аржентинците големият проблем им е, че не могат да играят спокойно. Уж вкараха ранен гол и опитаха да изиграят мача по-пестеливо, а в крайна сметка тичаха два пъти повече от нигерийците. В ЮАР сега уж е зима, дано издържат.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Tommi » 12 юни 2010 19:03

rebelheartous написа:Не можеш да блестиш и озаряваш на стартовия мач. Умно, спокойно и загатващо за огромния потенциал. Важното е да вземеш победата пък може и с половин гол да е, както казва Пената. :lol: Определено имаше фигуранти днес, в това число Игуаин и Верон, но останалите компенсираха. Хонас в края се бореше като лъв за всяка топка отзад. Меси беше гениален с всяко докосване и само той изпусна 5-6 чисти положения. Така че напълно заслужена победа. Пожелавам успех и на Нигерия, но максимум 3 място ги виждам. ;)

Верон свърши страшно много работа този мач. А африканците ще излязат от групата.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Tommi » 12 юни 2010 19:05

защо написа:
А на аржентинците големият проблем им е, че не могат да играят спокойно. Уж вкараха ранен гол и опитаха да изиграят мача по-пестеливо, а в крайна сметка тичаха два пъти повече от нигерийците. В ЮАР сега уж е зима, дано издържат.

Не играха спокойно, защото не вкараха положенията, все пак има и такива мачове ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Roger_Federer » 12 юни 2010 19:06

От това,което видях се получи най-хубавия мач от тези четири,които се изиграха.Аржентина ако си бяха вкарали всичките положения(поне 6 чисти) щеше да отиде на разгром,но Нигерия също бяха много добре построени,вратаря им е на ниво.Според мен те ще са втори в групата.

Потребителски аватар
valdi
Мнения: 500
Регистриран на: 01 апр 2009 21:26
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот valdi » 12 юни 2010 19:09

дам..1\8 финал Аржентина-Франция


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост