Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот cska_90 » 12 юни 2010 19:43

Само незнам МАрадона какво му харесва на тоя Хонас-да не говорим че игра в Чемпиъншип!!! :? :? :? :? :?
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот MORSKI » 12 юни 2010 19:52

cska_90 написа:
MORSKI написа:
cska_90 написа:Хубав мач-най-хубавият досега!!
Ама сигурно ще влезе в книгата на Гинес-общо 5 коментатора-почнаха едни, продължиха други, а накрая довърши друг! :lol: :lol: :lol:


Не е особено забавно за тях Димич...


Да бе споко-майтапя се!!Не гоказвам със злоба!!!Аз за разлика от другите си уважавам БНТ,защото хората се опитват поне!!Да не говорим,че нидават възможност да гледаме всичко без пари!!!А в много страни излъчват доста мачове ppv!!!


Сега е лудница- аз съм на работа- не им тръгват видеата от студиото, лудница е...
Но преди да се доксонеш до работата е доста лесно да критукиваш и плюеш!
И аз така правех преди да разбера за какво иде реч! Хич не е лесно....

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Xanko » 12 юни 2010 19:53

Добре като за първи мач както и очаквах аргитата излъгаха нигерийците, но само резултата е лъгане иначе положенията, които създадоха си говорят за класа само дано Игуаин да не го хване синдрома от ШЛ и да продължи с пропуските щото те бяха много и както се казва другия път когато трябва повече ще влязат.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот AnalBreaker » 12 юни 2010 19:59

cska_90 написа:Само незнам МАрадона какво му харесва на тоя Хонас-да не говорим че игра в Чемпиъншип!!! :? :? :? :? :?

Това не е мерило!!! И Сол Кямбул игра в лига 2 за Нотс Каунти преди да мине в Арсенал! Да не говорим за Бекам и неговия Галакси. Чемпиъншип е най-силната втора дивизия в света. Тя е по силна от А група
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот cska_90 » 12 юни 2010 20:35

AnalBreaker написа:
cska_90 написа:Само незнам МАрадона какво му харесва на тоя Хонас-да не говорим че игра в Чемпиъншип!!! :? :? :? :? :?

Това не е мерило!!! И Сол Кямбул игра в лига 2 за Нотс Каунти преди да мине в Арсенал! Да не говорим за Бекам и неговия Галакси. Чемпиъншип е най-силната втора дивизия в света. Тя е по силна от А група


Ти пък намери с какво да я сравни!!Преставяш ли си играч от А група да е титтуляр в Аржентина!! ;) ;) ;)
А и Сол Кямбъл все пак е 35 или там някъде така,че при него е друго!!!А за Бекъм -ами той е всичко друго в последните 5-6 години, само не и футболист! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот Madridist » 12 юни 2010 20:40

На мен ми направи едно нещо впечатление от този мач. Меси изигра този сезон над 60 мача за Барселона,като в почти всички двубои беше в невероятна форма. Днес също,все едно е почивал половин година, игра страхотно. Не ми казвайте,че е само медицина и добавки, да тя също помага, но има нещо много по важно за един спортист-РЕЖИМ. За това ми е много смешно,като някой футболист от българското първенство каже: "Играхме в цикъл сряда-събота два мача и това беше решаващо,че днес паднахме". Няма как в четвъртък да пиеш в дискотеките цяла вечер, петък да спиш цял ден махмурлия и събота да играеш професионален футбол. :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Мач № 4: Аржентина - Нигерия

Мнениеот защо » 13 юни 2010 01:02

Между другото, видях няколко кофти отзива за Верон - за мен той беше приятната изненада днес, игра като в най-добрите си години. Може би, понеже не очаквах чудеса от него, да ми се е видял по-добър, отколкото е бил реално, знам ли? Сега върви повторение на мача по БНТ, ама вече съм доста напред с бирата и не вярвам да съм прав, ако си променя мнението. :)
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта