Мач №2: Уругвай - Франция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот Viktor4o_Rs » 11 юни 2010 23:29

Рядко тъп мач , ЮАР - Мексико беше 100 пъти по-добър ;) Според мен ЮАР ще бие Уругвай и ще се класира , както и франсетата ще победят с 1 на мъка Мексико ;) Заради гредата на Мпфела пропуснах да взема 14 лева :evil: :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот megan fox » 11 юни 2010 23:30

niki87 написа:Пък и не е важно как играеш в групите,а как се представяш в елиминационната фаза :?


Не е точно така, защото първо трябва да се класираш за елиминациите!!! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
sackcho
Мнения: 321
Регистриран на: 11 апр 2010 14:40
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот sackcho » 11 юни 2010 23:30

niki87 написа:Французите доста слабички :? ...Според мен няма да имат проблем с класирането за 1/8 финал,като се има предвид какво представяват защитите на Мексико и ЮАР,няма начин "петлите" да не ги накажат :? ...Пък и не е важно как играеш в групите,а как се представяш в елиминационната фаза :?

Стига да стигнеш дотам 8-)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот Tommi » 11 юни 2010 23:31

Ако Франция спечели тази група (а това е доста вероятно, защото другите отбори не превъзхождат французите) съвсем спокойно могат да преминат и през 1/8 финал, защото там ще играят с Нигерия/ Южна Корея/ Гърция ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот ehh » 11 юни 2010 23:31

Типичен мач за залог "няма гол".
Мисля, че Франция ще има поне 4 точки в тази група.
Уругвай видяха, че победа няма да има и решиха поне точка да вземат. Ще ги видим, как ще играят срещу останалите в групата.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
IvayloShtukov
Мнения: 1
Регистриран на: 11 юни 2010 15:09
Skype: Ivaylo Shtukov
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот IvayloShtukov » 11 юни 2010 23:33

Съдбата си знае работата...Петлите ще отпаднат рано,заради ръката на Анри срещу Ейре...Плюс това не видях никаква игра от тях днес.... :geek:

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот Tommi » 11 юни 2010 23:34

ehh написа:Типичен мач за залог "няма гол".
Мисля, че Франция ще има поне 4 точки в тази група.
Уругвай видяха, че победа няма да има и решиха поне точка да вземат. Ще ги видим, как ще играят срещу останалите в групата.

Уругвайците взимат мача с Бафана Бафана :lol: и срещу Мексико ще определят кой от двата отбора да излезе от групата.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот Tommi » 11 юни 2010 23:35

IvayloShtukov написа:Съдбата си знае работата...Петлите ще отпаднат рано,заради ръката на Анри срещу Ейре...Плюс това не видях никаква игра от тях днес.... :geek:

А какво играха Бафана Бафана :lol: , Мексико и Уругвай, за да се класират пред Франция ?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот ehh » 11 юни 2010 23:35

Велев пък се скъса да критикува в студиото. Аз не съм го чул да е гостувал в някое студио и мачът, да не е бил слаб. :x
Големият треньор и разбирач дето стана...
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Naruto_Uzumaki
Мнения: 151
Регистриран на: 22 ное 2009 20:22
Контакти:

Re: Мач №2 от Мондиал 2010: Уругвай - Франция

Мнениеот Naruto_Uzumaki » 11 юни 2010 23:38

Отборите на Уругвай и Франция направиха разочароващ старт на кампанията си в Световното първенство по футбол, след като в мач от Група А завършиха наравно 0-0. Двубоят бе доста скучен и слаб и със сигурност 64 000 фенове на стадион „Грийн Пойнт“ в Кейп Таун, няма да го запомнят с нищо.

Първото полувреме на двубоя бе доста слабо, като и двата състава не предложиха нищо кой знае какво за наблюдаване. „Петлите“ започнаха малко по-активно и в седмата минута Рибери проби по левия фланг и подаде към Гову, но той не съумя да засече кълбото по най-добрият начин. В 16-ата минута Форлан стреля диагонално, но топката бе в обсега на Льори, който безпроблемно изби. Две минути след това Гуркюф се опита да изненада Муслера от пряк свободен удар от малък ъгъл, но стражът на Лацио внимаваше и в последния момент парира изстрела на френския халф. Така първата част завърши при 0-0.

След почивката нещата на терена не се промениха особено и дори влизането в игра на Анри и Малуда в състава на финалистите от последния Мондиал не доведе до желания резултат. Единствената чиста възможност през втората част се откри пред Диего Форлан в 73-ата минута, но нападателят на Атлетико Мадрид стреля доста неточно. „Урусите“ пък доиграха двубоя с човек по-малко, след като влезлият като резерва Николас Лодейро си изпроси два жълти картона, като вторият бе показан в 81-ата минута за много грубо нарушение спрямо Бакари Саня. Макар и с човек повече европейците така и не намериха път към вратата на Муслера и логично срещата завърши без попадения.

Така след това равенство и четирите отбора в Група А имат актив от по една точка, след като в мача на откриването ЮАР и Мексико завършиха наравно 1-1.


източник: http://..net/?p=53720


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта