Защо Аржентина ще стане световен шампион!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Защо Аржентина ще стане световен шампион!

Мнениеот AnalBreaker » 10 юни 2010 19:45

Според мен всичко е написано през синьо-белите очила. Не може така с лека ръка да отписваш Германия, Франция и Италия или поне като ги отписваш покажи и кажи нещо смислено. Та тия трите отбора са доказани турнирни бойци, за разлика от четата на марадона. Аз лично смятам, че Чаби Алонсо е по-добър дефанзивен халф от Масчерано (не случайно единият беше резерва на другият и вие се сетете кой на кого). Бразилия се проваляли с гръм и трясък... Какво да кажем за Аржентина тогава?
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

svis2ov
Мнения: 108
Регистриран на: 02 апр 2009 00:35
Контакти:

Re: Защо Аржентина ще стане световен шампион!

Мнениеот svis2ov » 10 юни 2010 20:47

Много, ама мнооого трудно нещо! Не че не съм съгласен с предоставеният анализ, но Аржентина има проблеми и те са следните:
1.Много спорен избор на вратарският пост. Диего и до момента, не се е решил кой сте е титуляр!
2. Аржентина играе, по традиция, около своят плеймейкър! А те нямат такъв освен Рикелме (който не бе включен, а и претърпя операция преди 2 седмици). Не забравяйте, че Рикелме, го махнаха от Испания, защото е много бавен! Верон не е типичен плеймейкър! Също забавя много играта, обикновено се завърта около оста си, и чак тогава вдига поглед. Обича да играе, като свързващ между защитата и халфовете, а и да дава дълги пасове към крилата, които обаче са балонни топки и противниците успяват от 5 такива дълги паса, да блокират нападателите при 5 от тях, т.е. 100%!
3. Меси, никога не му намериха място! Причината за това е, т.2. Караха го да бъде дясно крило, след това му дадоха свобода (както в Барса) и реултата винаги беше печален. Това е заради традиционната схема на игра на Аржентина! Който прави схемата за всеки мач е Билардо (традиционалист), обаче Диего избира играчите (няма хал хабер от тактика, дори тренерската му книжка е със съмнителен произход)!!!??? Двамата са много скарани и това не е тайна в Аржентина. Едвам склониха Билардо да придружи Диего в Ю.Африка!
4. И последно, никой не знае как ще се събуди Диего и как ще се събуди Билардо, преди всеки мач? Какъвто и световновно признат играч да си, такава обстановка може да те изкара извън релси! Единственият начин Аржентина да стане световен шампион е играчите да вземат нещата в свои ръце, което е малко вероятно, но може да се случи. Дай Боже, да паднат в първият мач и тогава ако се случи това, Аржентина ще стане световен шампион!

lizard6
Мнения: 1
Регистриран на: 11 юни 2010 05:38
Skype: thelizard666
Контакти:

Re: Защо Аржентина ще стане световен шампион!

Мнениеот lizard6 » 11 юни 2010 05:54

Абсолютно съм съгласен с това че Аржентина ще е най-големият провал заедно с Испания на това световно .А така си мисля защото и за двете държави друго освен титла ще е провал . Аржентина както вече се спомена има огромен потенциал от към играчи, но много куца от към тренер защото Марадона не е от най-способните ,както се оказаха и много други звезди .Единственият плюс за него е че това му е последният шанс да се докаже след като се провали с клубните отбори и след всичко което се случи с него .А що се отнася до Испания макар и да имат много способни и футболисти и тренер ще се случи нещо от сорта на Франция 2002 .


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта