Молба към БНТ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Владо_ЦСКА » 29 юни 2010 01:04

Седнах да прочета някоя тема,преди лягане и попаднах на това.
Е,няма по глупав спор. Толкова патриоти се извъдиха...е защо се вълнувате от излъчването?
Вие ще сте във Варна,да подкрепите отбора :!: Нали сте Българи :!: Аз ще им стискам палци,но този спорт,нямам нерви да го гледам. Аз ще бъда пред телевизора за да гледам световното ;) С нетърпение ще погледна в нета,да разбера,победили ли сме!
А пък представяте ли си,аз понеже бачкам в една кръчма и сме се събрали фенове,за да гледаме мача,се получава драма. 2:2 и продължения. Бирата се поръчва и всички чакаме развръзката и... хоп...прехвърляме се на волейбола... представете си реакциите...
Добре,че има ЗДФ и АРД,защото от БНТ съм се научил да очаквам най-големите дебилщини. Нищо няма да ме очуди,все пак ;)
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот megan fox » 29 юни 2010 01:43

Владо_ЦСКА написа:Седнах да прочета някоя тема,преди лягане и попаднах на това.
Е,няма по глупав спор. Толкова патриоти се извъдиха...е защо се вълнувате от излъчването?
Вие ще сте във Варна,да подкрепите отбора :!: Нали сте Българи :!: Аз ще им стискам палци,но този спорт,нямам нерви да го гледам. Аз ще бъда пред телевизора за да гледам световното ;) С нетърпение ще погледна в нета,да разбера,победили ли сме!
А пък представяте ли си,аз понеже бачкам в една кръчма и сме се събрали фенове,за да гледаме мача,се получава драма. 2:2 и продължения. Бирата се поръчва и всички чакаме развръзката и... хоп...прехвърляме се на волейбола... представете си реакциите...
Добре,че има ЗДФ и АРД,защото от БНТ съм се научил да очаквам най-големите дебилщини. Нищо няма да ме очуди,все пак ;)



И всичките фенове на волейбола и националният отбор се намират точно тук във Варна, така ли?! Да не говорим, че е работен ден и не всеки може да се метне да пътува до Варна или да се измъкне от работа, за да иде до Спортна Зала (но мача могат да го гледат по тв-то), но има много хора, които биха подкрепяли отбора, ако имаха шанс да дойдат до тук! Да не говорим, че дори и да успеем да се съберем всичките патриоти (както ти ни наричаш) от всичките краища на страната..., то не можем да се съберем всички в залата! Все пак в Спортна зала капацитета е около 5000-5500 места! Та мача ТРЯБВА да се дава по НАЦИОНАЛНАТА телевизия! Който го вълнува чак толкова много световното.... ще смени канала на друг! Едва ли в 21-и век все още има хора, които да нямат поне кабелна! А по кабеларките ще намериш винаги поне 4-5 канала, по които да дават мачовете. В краен случай има си нет, има си стриймове, така че мача може да се гледа! Но българското винаги трябва да се седи над чуждото! И само, защото по-голямата част от населението все гледа чуждото и не мисли за своето затова никога няма да се оправим като държава!

П.П. Ако ще мача да е 10:10 и Марадона да е сложил екип и да се е вкарал в игра това няма значение! Българският национален отбор ВИНАГИ ще е по-важен от един такъв мач! В крайна сметка като имаш ЗДФ, АРД и тн защо се оплакваш? Все ще можеш да гледаш мача..., а и до продължения няма да се стигне. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Владо_ЦСКА » 29 юни 2010 02:16

megan fox написа:И всичките фенове на волейбола и националният отбор се намират точно тук във Варна, така ли?! Да не говорим, че е работен ден и не всеки може да се метне да пътува до Варна или да се измъкне от работа, за да иде до Спортна Зала (но мача могат да го гледат по тв-то), но има много хора, които биха подкрепяли отбора, ако имаха шанс да дойдат до тук! Да не говорим, че дори и да успеем да се съберем всичките патриоти (както ти ни наричаш) от всичките краища на страната..., то не можем да се съберем всички в залата! Все пак в Спортна зала капацитета е около 5000-5500 места! Та мача ТРЯБВА да се дава по НАЦИОНАЛНАТА телевизия! Който го вълнува чак толкова много световното.... ще смени канала на друг! Едва ли в 21-и век все още има хора, които да нямат поне кабелна! А по кабеларките ще намериш винаги поне 4-5 канала, по които да дават мачовете. В краен случай има си нет, има си стриймове, така че мача може да се гледа! Но българското винаги трябва да се седи над чуждото! И само, защото по-голямата част от населението все гледа чуждото и не мисли за своето затова никога няма да се оправим като държава!

П.П. Ако ще мача да е 10:10 и Марадона да е сложил екип и да се е вкарал в игра това няма значение! Българският национален отбор ВИНАГИ ще е по-важен от един такъв мач! В крайна сметка като имаш ЗДФ, АРД и тн защо се оплакваш? Все ще можеш да гледаш мача..., а и до продължения няма да се стигне. ;)


Ако си такъв патриот,ще се метнеш до Варна,ако искаш да подкрепиш отбора. Подкрепа по телевизията,няма. По БНТ може само да се наблюдава. Ако наблюдаваш поредната победа на нашите,ти не ги подкрепяш. Ти НАБЛЮДАВАШ :!: АЗ и още много като мен,искаме да си наблюдаваме,един световен мегасблъсък,на най-големия спортен форум в света. Разбира се,че ще се информираме за националите ни,но това не е спорт,който може да привлече голям интерес на зрители. Или отиваш и подкрепяш,или седиш мирен и не се правиш на интересен.
Вкарах се в един,недоумяващо тъп спор.
Нямам нищо против това,че много хора искат да гледат волейболния мач. Дразня се от тази псевдопатриотарщина,при положение,че на всички им е ясно кое събитие ще бъде по следено и кое искат да гледат хората.
За това,качествените телевизии,си правят предавания от типа,"але шпиле,але торе" ,информации,течащи по екрана непрекъснато и превключвания,при всеки интересен момент.
Дайте да бъдем патриоти,когато след няколко седмици,се случи да има мач на някой от нашите отбори в евротурнирите и нито една телевизия,не прежали пари за да я излъчи.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот megan fox » 29 юни 2010 02:32

Владо_ЦСКА написа:Ако си такъв патриот,ще се метнеш до Варна,ако искаш да подкрепиш отбора.


Аз съм си от Варна и ще бъда на мача! Много рядко изпускам мач на националите и когато това се случва винаги имам сериозна причина и в тези моменти винаги съм желаел да мога да гледам мача поне по тв-то!

Бтв то не случайно волейнационалите не искат да се местят от Варна, а искат да продължат да играят тук! ;) В нито един друг наш град няма да получават такава френетична подкрепа като тази в Спортна Зала! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот Mourinio » 29 юни 2010 02:43

megan fox написа:
Владо_ЦСКА написа:Ако си такъв патриот,ще се метнеш до Варна,ако искаш да подкрепиш отбора.


Аз съм си от Варна и ще бъда на мача! Много рядко изпускам мач на националите и когато това се случва винаги имам сериозна причина и в тези моменти винаги съм желаел да мога да гледам мача поне по тв-то!

Бтв то не случайно волейнационалите не искат да се местят от Варна, а искат да продължат да играят тук! ;) В нито един друг наш град няма да получават такава френетична подкрепа като тази в Спортна Зала! ;)

Като построят залата в София, едва ли повече ще играят в Конгресна и Варна, тая новата зала трябва да печели от някъде и Световната лига ще е една от малкото и шансове да се напълни и да спечелят пари от билети....вчера Пламен Константиво в Канал 3 каза интересни неща по тоя въпрос
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот megan fox » 29 юни 2010 02:57

Да знам, но това не означава, че това ще бъде най-доброто решение за родният волейбол. Не трябва националите да се местят, само заради повече постъпления от билети, а и не съм сигурен, че в София залата ще се пълни на макс... Не случайно самите волейболисти не искат да местят..., но кой ли ги пита тях :(
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот MORSKI » 29 юни 2010 03:45

blue_wind написа:Темата ,че е предъвкана много пъти спор няма.Аз искам да дам друга насока на разсъжденията ви,ако по едно и също време играят волейболните национали и футболните национали на кого ще дадете предимство?


това е друга бира, пич ;) Тук говорим за чужди отбори и наш отбор ;)
Лично мен някой, ако ме питаше в телевизията щях да ги псоъветвам да дават волея и да теглят една на световното ;)
Все пак сме българи!
А и световното го дават и в сайта!!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот MORSKI » 29 юни 2010 03:48

Бираманиак написа:Аз лично не съм почитател на волейбола, даже и един гейм нямам нерви да гледам, но това не ме прави по малко българин мисля. Винаги се радвам на победите на български национален отбор или състезател на международната сцена, на всички спортове, но не гледам всики тезе състезания. За волейбола съм забелязал, че всеки път тръгваме с големите кошници, бием някое световно величие и до там. Нямаме кой знае какви успехи в този спорт. Относно БНТ след като са купили правата за България за световното по футбол, то те са длъжни да предават всички мачове. Аз лично нямам по кабеларката нито ЗДФ нито друга телевизия която да предава световното и фактически оставам изолиран в случай, че БНТ не предават някой мач. Нямам желание да гледам на 17 инчов монитор, картина 400х150 която засича постоянно. Някой хора прекалявате с псевдо патриотизма и имате криво разбрано чувство за такъв.


:shock: Моля, пич, като не го гледаш, поне не се излагай с такива коментари... Най-добре запази мълчание по тема , която ти е непонятна...
Ние сме настоящ бронзов медалист от световно и евро първентсто и ти на това не му казваш успех :shock:

sin_fen
Мнения: 116
Регистриран на: 20 юни 2008 18:28
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот sin_fen » 29 юни 2010 11:02

kupo написа:Така мача мина и волейбола също. Всичко си е наред ама за малко да прехвърлят волейбола по БНТ Сат заради ейтакива помачета като автора на темата но за мое а и за няколко хиляди Българи волейболната среща не отиде в тайбрек. Така, че темата е безсмислена още от самото начало.


Първо, чети и после коментирай. Какъв мач е имало.Той е на 03.07.2010 г. И не съм помак, писна ми изведнъж всички да се правите на велики патриоти. Аз съм българин, но предпочитам футбола пред волейбола и говорим за световно първенство веднъж на 4 години, а световната лига по волейбол май е всяка година.
Последна промяна от sin_fen на 29 юни 2010 11:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Молба към БНТ

Мнениеот amoros » 29 юни 2010 11:12

Не всеки има интернет или кабелна телевизия за да догледа мача там.Не беше много приятно когато излъчваха по Диема предното европейско,та хората които нямаха кабелна или сателит я гледаха по румънската или сръбска телевизия .Световното първенство е форум който се провежда веднъж на 4 години и привлича вниманието на хората от цял свят,българите на правят изключение.Друг е въпросът че нашите телевизии си подбират спортните предаванията по някакъв
неизвестен критерии ,който не включва зрителския интрес Ливърпул-ЦСКА-0:1 не го даваха по никаква българска телевизия.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост