Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 902
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот Botevist_1912 » 24 юни 2010 21:52

Освен това като цитирам "влизане като в Ирак" не помня там САЩ да са влизали с ядрени оръжия.


Именно това имам предвид, влизане като в Ирак. Не вярвам САЩ първи да използват атомни бомби в КНДР, защото това е тероризъм, ще избият милиони цивилни и невинни хора.
А ако САЩ влезнат като в Ирак, според мен ще последва нещо като Виетнам, където американците загубиха войната с огромни жертви и се оттеглиха позорно :!:
Може първо да им сипят бомби, както в Югославия, обаче пък КНДР тогава ще си изстреля ядрените ракети към Сеул и ще стане страшно :!:
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.


restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот restless » 25 юни 2010 10:27

MORSKI написа:Ти, ако мсилиш, че Русия и Китай не са братски настроени си в голяма заблуда..

Не го мисля. Отношенията им са братски, както между Каин и Авел ;)
Че в редица случаи позициите им са сходни и имат сходни интереси не е показател.
Ако някой си мисли, че Китай не се надява един ден да хапне Далечния Изток се лъже.
А и спорните въпроси, заради които стават "инцидентите" в които участват няколко дивизии не са решени.

Потребителски аватар
killer
Мнения: 297
Регистриран на: 12 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот killer » 25 юни 2010 14:06

ehh написа:Вижте, killer явно е зомбиран комунист и да спориш с него е все едно да спориш с огледалото.
Нека си напише, че раят на Земята в момента е в КНДР и да приключваме споровете.

А иначе, наистина се надявам да не пратят момчетата в мините. Ама едва ли...



Сигурно трябва да си много тъпо парче, за да вярваш, че някой ще го пратят в трудов лагер заради това световно. И колко мозчни гънки трябва да имаш, за да се надяваш, да не ги пратят момчетата в мините ...
Що не организираш една демонстрация пред севернокорейското посолство (намира се в Дървеница, в София) в подкрепа на футболистите им, като си такъв милозлив?

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот ehh » 25 юни 2010 17:57

С комунистически възгледи ли си?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот MORSKI » 25 юни 2010 20:33

според теб не е ли очеизбождащо, че е :mrgreen:
Килър- разбрахме- партията майка е най-велика, а КНДР е по-добро място от РАЯ! :shock: :lol:

Потребителски аватар
killer
Мнения: 297
Регистриран на: 12 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот killer » 26 юни 2010 19:35

И понеже сте двама родени тъпаци, чиито умствени способности се ограничават до запомнянето на сложните алгоритми при връзването на връзките на обувките, ще ви отделя малко от времето си и ще ви обясня следното:
Аз споря аргументирано; вие - не. Аз досега няколко пъти ви обясних, недоносчета смотани, че дискутирането в случая не е "що за място за живот е КНДР" или относно справедилвостта на комунистическия строй. Ясно ви го казвам - не вярвайте на подобни партенки, прекалено елементарни са. И ви посочих конкретни примери от близкото и не чак толкова близкото минало на собствената ни родина, България. Но не, в отговор получава малоумни, безсмислени и нямащи нищо общо с темата въпроси относно образованието на третия! син на Ким Чен Ир, какво ми било мисленето (аз поне имам мислене, за разлика от вас, плоскомозъчници).
И най-лошото в случая е, че не съзнавате, че по подобен начин се пишеше по адрес на България само до преди 20 години. И ви посочих конкретен пример дори и след това - преди полуфинала на СП в Америка една италианка написа, че ядем кучета. Обаче не - като най-първи тъпунгери вие двамата продължвате да ми говорите глупости - вярно било, ще ли га ди пратят; ау, какъв ужас, жалко за момчетата; абе ти да не си комунист? Аз ви обяснявам, че се хващате на елементарни въдици като най-обикновени лапнишарани - бил го бил казал бившият треньор на Северна Корея (на това му казват "една жена каза, че ..."); че също както новината за избягалите 4-ма севернокорейци и това е партенка - не, тоя е комунист. Абе дечица мамини, като ви чета аргументите, цяло чудо е ако сами си пускате и гасите компютъра.
В интерес на истината, като ви гледам аватарите и писанията, едва ли някой от вас двамата е бил роден по време на комунизма. И едва ли знаете разликите между комунисти, социалисти, демократи, либерали и прочие политически глупости.
Разликата между мен и вас двамцата (и тук вече си записвайте!) е, че аз знам, че държави, в които те пращат в затвора само защото носиш червена риза, носиш очила или пък говориш чужд език са съществували в човешката история - нацистка Германия, Кампучия, Китай по времето на Културната революция (знаете ли въобще какво е това), но е невъзможно да те пратят в затвора за лошо представяне на спортно първенство по простата причина, че подобни държави не си правят труда да изпращат състезатели по каквото и да било и където ид а било. Иначе, следвайки вашето "ох" и "ах, а дано да не им се случи", Адолф Хитлер би трябвало да разстреля всички германски лекоатлети, допуснали да бъдат победени от Джеси Оуенс през 1936 г.
И за да ви ограмотя още малко, ще ви кажа, че в световната история е познат случай на смъртно наказание като пряк резултат от футболен мач. Само че този мач не е игран на световно първенство; нито на европейско; не е игран под егидата на ФИФА; не е имало четвърти съдия, минерална вода, смени, фланелки, журналисти. Става въпрос за мач, игран през 1942 г. в окупираният от германците Киев между офицери от СС и съветстки военнопленници - футболисти основно на Динамо Киев. Тъй като водели на почивката на СС-осовците, а загубата би била удар върху теорията за арийската раса и превъзходството и над славяните, пред футболистите на Динамо преди второто полувреме била алтернативата - загуба или смърт. Германците загубили мача с 5:3.
Четете и се ограмотявайте, иначе цял живот ще четете "кухи" новини, ще кършите пръстчета и когато някой ви посочи колко елементарни сте, ще реагирате "Абе ти да не си комунист?" без сами да знаете какво е това.
И поздравете майките си от мен.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот Madridist » 26 юни 2010 19:54

killer хубаво няма да говорим за странични неща, а само и единствено за темата. Тя каква е- Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини. Има огромна разлика между това и примера с кучетата от полуфинала с Италия. Първо тези кучета са писани от италианска журналистка,т.е. чужденец. Това за рудодобивните мини, го казва не някой индиец например, а бившия национален селекционер на КНДР по футбол в интервю- "нормалната практика е, като бият им дават апартамент, като паднат ги пращат в рудодобивни мини." Кое му е толкова невероятното и невъзможното :roll: Според теб,кой ще знае повече и ще е наясно с нещата-италианска журналистка за кучетата в България или кореец за положението в собствената му Родина :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
killer
Мнения: 297
Регистриран на: 12 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот killer » 26 юни 2010 20:03

Madridist написа:killer хубаво няма да говорим за странични неща, а само и единствено за темата. Тя каква е- Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини. Има огромна разлика между това и примера с кучетата от полуфинала с Италия. Първо тези кучета са писани от италианска журналистка,т.е. чужденец. Това за рудодобивните мини, го казва не някой индиец например, а бившия национален селекционер на КНДР по футбол в интервю- "нормалната практика е, като бият им дават апартамент, като паднат ги пращат в рудодобивни мини." Кое му е толкова невероятното и невъзможното :roll: Според теб,кой ще знае повече и ще е наясно с нещата-италианска журналистка за кучетата в България или кореец за положението в собствената му Родина :roll:


Ей това бе, мойто момче, че не можеш да си сигурен във факта, че подобни думи са казани от "бившият" селекционер на Северна Корея. Кой е той? Къде е той? Кога е избягал от КНДР?
И не можеш да разбереш, че има хора, които очакват точно такива новини и има журналисти, които им ги поднасят. И тук се намират разни шаранчета, дето почват - ама верно ли, ама ах, ама туй, ама онуй.
Айде помисли си малко - тия са наистина най-добрите футболисти на Северна Корея. Не се натягат за трансфер. Всеки един от тях е проверяван поне 20 пъти преди да се качи на самолета- кой е, откъде е, майка му, баща му, баба му, дядо му, жена му, стринка и, лелинчото на баджанак му - и тогава е видял самолет, и тогава е помирисал национален отбор. Смяташ ли че ще го пратят да копа въглища?
Да си чул подобни изказвания на "бивши" треньори след Олимпийски игри например? Аз не съм, както не съм чул Северна Корея да е спечелила нещо на ОЛ, макар че чат-пат пращат състезатели.
И нещо друго - ако тези футболисти знаят, че ще ги пратят в трудов лагер като се приберат, още на почивката с Португалия нямаше да са на стадиона. Ти не си ли се замислял от тази гледна точка?

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Пращат играчите на Северна Корея във въгледобивни мини

Мнениеот MORSKI » 26 юни 2010 20:05

killer написа:И понеже сте двама родени тъпаци, чиито умствени способности се ограничават до запомнянето на сложните алгоритми при връзването на връзките на обувките, ще ви отделя малко от времето си и ще ви обясня следното:
Аз споря аргументирано; вие - не. Аз досега няколко пъти ви обясних, недоносчета смотани, че дискутирането в случая не е "що за място за живот е КНДР" или относно справедилвостта на комунистическия строй. Ясно ви го казвам - не вярвайте на подобни партенки, прекалено елементарни са. И ви посочих конкретни примери от близкото и не чак толкова близкото минало на собствената ни родина, България. Но не, в отговор получава малоумни, безсмислени и нямащи нищо общо с темата въпроси относно образованието на третия! син на Ким Чен Ир, какво ми било мисленето (аз поне имам мислене, за разлика от вас, плоскомозъчници).
И най-лошото в случая е, че не съзнавате, че по подобен начин се пишеше по адрес на България само до преди 20 години. И ви посочих конкретен пример дори и след това - преди полуфинала на СП в Америка една италианка написа, че ядем кучета. Обаче не - като най-първи тъпунгери вие двамата продължвате да ми говорите глупости - вярно било, ще ли га ди пратят; ау, какъв ужас, жалко за момчетата; абе ти да не си комунист? Аз ви обяснявам, че се хващате на елементарни въдици като най-обикновени лапнишарани - бил го бил казал бившият треньор на Северна Корея (на това му казват "една жена каза, че ..."); че също както новината за избягалите 4-ма севернокорейци и това е партенка - не, тоя е комунист. Абе дечица мамини, като ви чета аргументите, цяло чудо е ако сами си пускате и гасите компютъра.
В интерес на истината, като ви гледам аватарите и писанията, едва ли някой от вас двамата е бил роден по време на комунизма. И едва ли знаете разликите между комунисти, социалисти, демократи, либерали и прочие политически глупости.
Разликата между мен и вас двамцата (и тук вече си записвайте!) е, че аз знам, че държави, в които те пращат в затвора само защото носиш червена риза, носиш очила или пък говориш чужд език са съществували в човешката история - нацистка Германия, Кампучия, Китай по времето на Културната революция (знаете ли въобще какво е това), но е невъзможно да те пратят в затвора за лошо представяне на спортно първенство по простата причина, че подобни държави не си правят труда да изпращат състезатели по каквото и да било и където ид а било. Иначе, следвайки вашето "ох" и "ах, а дано да не им се случи", Адолф Хитлер би трябвало да разстреля всички германски лекоатлети, допуснали да бъдат победени от Джеси Оуенс през 1936 г.
И за да ви ограмотя още малко, ще ви кажа, че в световната история е познат случай на смъртно наказание като пряк резултат от футболен мач. Само че този мач не е игран на световно първенство; нито на европейско; не е игран под егидата на ФИФА; не е имало четвърти съдия, минерална вода, смени, фланелки, журналисти. Става въпрос за мач, игран през 1942 г. в окупираният от германците Киев между офицери от СС и съветстки военнопленници - футболисти основно на Динамо Киев. Тъй като водели на почивката на СС-осовците, а загубата би била удар върху теорията за арийската раса и превъзходството и над славяните, пред футболистите на Динамо преди второто полувреме била алтернативата - загуба или смърт. Германците загубили мача с 5:3.
Четете и се ограмотявайте, иначе цял живот ще четете "кухи" новини, ще кършите пръстчета и когато някой ви посочи колко елементарни сте, ще реагирате "Абе ти да не си комунист?" без сами да знаете какво е това.
И поздравете майките си от мен.


И понеже ти видимо или си комуняга с промит мозък или си човек, който обича да говори ей така за да оборва хората-ти казвам само няколко неща- цял свят е признал, че в Северна Корея режима е умопомрачиелен и цял свят знае, че тъам свобода на словото няма, самоп ти се инатиш!
Нямам думи....
Като ти харесва толкова- бягай там бе...
Странно само защо като е толкова хубаво 4 ма искат убежище в чужбина?
А преди 4 години няколко кубиснки волейболисти искаха убежище у нас....
Айде не на мен тея!
И си мери езика, ако искаш да пишеш тук....
Обидите си ги пази за себе си, да ти е ясно!
Недоносче ще казваш на някой друг....


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта