Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Мнениеот Sagittarius » 28 фев 2010 13:50

И аз искам да има Олимпиада в България(лятна или зимна),ама дайте да сме реалисти.Стига сме ставали за смях с подобни абсурдни кондидатури.България не е в състояние да организира олимпийски игри и това е 100% сигурно.Ние 1 магистрала не можем да построим 30 години,не можем пари от ЕС да усвоим защото се крадат от кой ли не....цялата история е барабар Петко с мъжете и на гол тумбак чифте пищови.И аз да съм в МОК с решаваща дума ще кажа НЕ на България,защото ако тук има олимпийски игри то те ще са първите провалени след Втората Световна Война и всички пари на инвеститори ще бъдат окрадени.
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Мнениеот btr » 28 фев 2010 14:06

Ганчо, Ганчооооо, Ганчо. ако наистина това го мислиш, а не те кара някой да го пишеш, значи си живеш в свой друг свят. чуждопоклоник съм станал защото в последните 25-6 години не съм спрял да ходя и карам в Банско. много дълбоко съм сварзан с този край, но това което той предлага не може да се сравни с това другото там колкото и да се напъват некои? това, че има добри съоръжения нищо, ама нищо не значи. требва да минат десетки години за да ги стигнем онези (съмнявам се дали някога?). като се свърже зоната на Банско с тази над Добринище, като се напарвят (ако стане въобще) зони над Разлог и Семково, то тогава може да се говори за нещо. за какви зали, за какви 5 лв. говориш? та зали за по 20-30 хил. зрители в Разложката долина няма да направи нито един инвеститор. земи отвори историята и виж в какви градове се провеждат тези форуми в последните десетилетия и си отговори на въпроса за Банско? а легендите с леговата база са пълен абсурд! та само изискванията за настаняване на делегатите на МОК и официалните лица не може да ги изпълни и на 1/10 София, та какво остава за Банско? не става само с леглата в къщата на баба Пена. но мечтите са безплатни, а реалността е друга и жестока. :shock:

Потребителски аватар
footboy
Мнения: 18
Регистриран на: 12 фев 2010 22:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Мнениеот footboy » 28 фев 2010 17:45

Смешна работа тoва незнам кой го е писал ама е луд.Банско е много малък град не става, после организацията е ужасна та то само виж пътя.Миналата година на ски купата не пускат с коли нагоре, бусовете които трябваше да извозват хората до горе се претъпкваха с някакви глупаци които се бутаха като идиоти а за лифт се чакаше с чaсове.Представям си какъв позор ще е да станем домакини на зимни олимпийски игри. :(

phoenix1298
Мнения: 19
Регистриран на: 28 фев 2010 20:53
Skype: phoenix1298
Контакти:

Re: Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Мнениеот phoenix1298 » 28 фев 2010 21:21

Аз съм на мнение, че България би се справила с организирането на едни зимни младежки игри. Те изискват много по-малко съоръжения и съответно средста. Самостоятелна кандидатура на Банско 2022 няма как да бъде осъществена, защото ще трябва в града да бъдат построени най-малко 4-5 зали. Освен това никой не мисли къде ще бъде разположен стадионът за откриване и закриване на игрите. Според мен ако България иска да приеме Зимна Олимпиада трябва да предложи обща кандидатура София-Боровец-Банско. Друг минус на България са доброволците, които да помагат по време на игрите. Видяхме колко бяха те в Пекин, а и сега в Канада. Ние българите сме песимистично и егоистично настроени. А най-накрая идва и проблемът със средствата. За съжаление това е действителността, но аз съм оптимист. Остава ни само да чакаме, времето ще покаже.


Потребителски аватар
rocknrolla
Мнения: 1013
Регистриран на: 29 яну 2009 07:33
Контакти:

Re: Банско - домакин на зимните олимпийски игри през 2022 год.

Мнениеот rocknrolla » 01 мар 2010 08:04

Банско може да бъде домакин само на олимпиада по надпиване с вино и ракия и надяждане със суджуци.
Попитали Радио Ереван след мача на ЦСКА с "Черноморец":
- Има ли нещо положително в ЦСКА?
Радиото отговорило:
- Да, допингпробите!!!


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта