До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 23:59

Cesc Fabregas написа:пичове, вие кво очаквахте? Да сме сензацията там ли? Няма начин, с тези треньори, бази и грешна подготовка още като деца! В Австрия и Швейцария се раждат едва ли не със ски на краката, а имам чувството, че наще тренират за да свалят някое друго кило!

Адаш,тъжно-но факт :|

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот rhaegar » 21 фев 2010 00:20

И В.Цинзов се отказа, малко след средата на състезанието, за което спести сили като не стартира в спринта............та той не може 20 километра да направи-какво на 50 последния ден ще стане шампион ли?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Ticha » 21 фев 2010 01:50

Незнам, обаче мене лично ме е срам. Фактически сме само с една олимпийка на Олимпиадата. Всички останали...

Lily
Мнения: 5
Регистриран на: 24 фев 2010 19:40
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Lily » 24 фев 2010 19:51

Ето едно интересно интервю от "Стандарт"

http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=314738

"Шейничките карали на картофи и русенско
Българите се пускали с латвийски бракми от 80-те

Тотално безпаричие и аматьорска любов към спорта царели в българските шейнички. Това заяви след завръщането от Ванкувър треньорът на националния отбор Георги Вергов, който е и генсек на федерацията. Така той защити представянето на двамата ни състезатели по шейни Петър Илиев и Иван Папукчиев, които заеха съответно 35-о и 37-о място от 38 състезатели.
"Когато отиваме на състезания, си носим картофи, сирене и русенско варено", сподели Петър Илиев.
Eдинствено българите и още двама техни колеги са участвали като абсолютни аматьори, така че класирането им в задната част на таблицата била напълно оправдано. Средствата от спортното министерство са крайно ограничени и не позволяват да се провеждат целогодишни тренировки. Шейните нямат пари и за олимпийска подготовка, за разлика от други видове спорт, които държавата подпомага. По тази причина Петър Илиев и Иван Папукчиев не са заминали за Лилехамер, Норвегия. Там състезателите от другите страни са се усъвършенствали на предолимпийски лагер.
За капак Илиев и Памукчиев се спускат с най-евтините шейни, които сами настройват по време на самата надпревара. Те са латвийско производство от 80-те, докато всички карат с немски зверове от последните години. Заплати, хонорари и командировъчни са непознат лукс за състезателите ни, които се осмелиха да се пуснат по свъртосония улей. БФ Шейни получава годишно 76 000 лева за материална база и за проявите от спортния календар.
Въпреки това от федерацията стягат и мъжки, и дамски отбор за Олимпиадата в Сочи. Нашите не се плашат, че руските им колеги определили улея там като по-бърз дори от този във Ванкувър."

No comment !?!

Lily
Мнения: 5
Регистриран на: 24 фев 2010 19:40
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Lily » 25 фев 2010 09:50

http://www.vbox7.com/play:dacbe5a2

"Наследниците на Петър Попангелов в алпийските ски, на Иван Лебанов в северните дисциплини и на Катя Дафовска в биатлона водят люта битка за предпоследното място с разни екзотични участници на олимпиадата. Щеше да бъде смешно, ако не беше жалко!"

Заместете имената от футбола, :lol: "спорт номер 1 в България" xaxaxa който ни хване, ни пръска задниците.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 фев 2010 10:40

Lily написа:Наследниците на Петър Попангелов в алпийските ски, на Иван Л****ов в северните дисциплини и на Катя Дафовска в биатлона водят люта битка за предпоследното място с разни екзотични участници на олимпиадата. Щеше да бъде смешно, ако не беше жалко!"

Заместете имената от футбола, "спорт номер 1 в България" xaxaxa който ни хване, ни пръска задниците.


Което си е вярно....си е вярно !
То само в зимните спортове да бяхме зле.....живи да ни оплачат ! ..... :lol:
На следващата лятна олимпиада.....аз очаквам 1-2 медала най много !
И то вероятно ще бъдат бронзови.... :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта