Клубните календари за 2012 година

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ангел
Мнения: 94
Регистриран на: 17 окт 2008 14:36
Местоположение: От "Бирената", през Токио, до Аризона, светът е ЖЪЛТО-ЧЕРНА зона!
Контакти:

Клубните календари за 2012 година

Мнениеот Ангел » 18 дек 2011 23:36

Клубните календари за юбилейната 2012 година излязоха от печат и вече се продават в магазина за фен артикули на стадион „Христо Ботев”. На разположение на жълто-черните привърженици са три различни постера – на представителния отбор, на школата и на ветераните, които тази есен спечелиха седмата си шампионска титла. Цената на календарите е 1 лев.

Изображение

Изображение

Изображение
Любов, предавана 100 години от поколение на поколение! Това е Ботев Пловдив!
http://www.botevplovdiv.bg


Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот haiobaio » 19 дек 2011 10:31

Момчета, без да ви обиждам, тия календари са на много ниско графично ниво, особено за 100 годишнината на клуба.

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот Gonzi_407 » 19 дек 2011 11:03

Трябваше да направите един календар с легенди на Ботев, сега радуканов и светльо петров, и една камара ментета гордо греят за 100 годишнината! Та тия нямат нищо общо с успехите на отбора ви!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот rump_shaker » 19 дек 2011 11:19

Gonzi_407 написа:Трябваше да направите един календар с легенди на Ботев, сега радуканов и светльо петров, и една камара ментета гордо греят за 100 годишнината! Та тия нямат нищо общо с успехите на отбора ви!

Логиката ти куца. Един 100 годишен клуб представлява съвкупност от хиляди играчи, треньори, ръководители, деятели минали, заминали и оставили част от своята история в клуба. Сегашните играчи и треньори принадлежат на клуба и те са част от него и също ще оставят следа в историята на клуба, каквато и да е тя. И още нещо. Празнуваме 100 годишнина на клуба а не отдаваме почит на определена личност.

Легендите на клуба някога също са били обикновени играчи, наемници и прочие ;)
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот Gonzi_407 » 19 дек 2011 12:56

rump_shaker написа:
Gonzi_407 написа:Трябваше да направите един календар с легенди на Ботев, сега радуканов и светльо петров, и една камара ментета гордо греят за 100 годишнината! Та тия нямат нищо общо с успехите на отбора ви!

Логиката ти куца. Един 100 годишен клуб представлява съвкупност от хиляди играчи, треньори, ръководители, деятели минали, заминали и оставили част от своята история в клуба. Сегашните играчи и треньори принадлежат на клуба и те са част от него и също ще оставят следа в историята на клуба, каквато и да е тя. И още нещо. Празнуваме 100 годишнина на клуба а не отдаваме почит на определена личност.

Легендите на клуба някога също са били обикновени играчи, наемници и прочие ;)

"Са били обикновени играчи"!!! Минало свършено, сега СА легенди! И ако приемем твоята логика по-добре да има снимки на публиката отколкото тия карикатури!
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот Pupper_ » 19 дек 2011 13:41

Gonzi_407 написа:"Са били обикновени играчи"!!! Минало свършено, сега СА легенди! И ако приемем твоята логика по-добре да има снимки на публиката отколкото тия карикатури!

Какво мрънкаш, все едно, че ще си купиш календар?
Логика от шопи не съм и очаквал! Всяка година, на календара на Ботев Пд, е отбора от настоящия сезон. Тази година, следвайки логиката и традицията, календара е с отбора и треньора за сезон 2011-2012. По стечение на обстоятелствата, се чества и 100 годишнината на клуба. Това не означава, че календара е правен специално за празниците през март! За тогава има предвидени много други материали (книги, брошури, плакати, а защо не и календар с архивни снимки).

Потребителски аватар
abiati
Мнения: 383
Регистриран на: 30 апр 2009 15:40
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот abiati » 19 дек 2011 13:51

Стига сте плюли бееее,еййй царе сме да тарсим негативнотооо...и аз не сам от този отбор,но пък съм наред с главата и мога само да кажа едно: Да ви е честит,всеки фен заслужава на стената си календар на любимия отбор.
П.С. Айде стига плюене и обиждане,Коледа наближава,просто се усмихвайте и опитайте да сте малко по-добри!!!

Потребителски аватар
nikullas
Мнения: 342
Регистриран на: 12 сеп 2010 18:15

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот nikullas » 19 дек 2011 15:05

взех си календари и мога да кажа че за цена 1 лев са си голяма далавера ;)
защо феновете на локо харесват коко динев,а митьо-пищове не-и двамата са богати,известни, дебели,имат много жени около себе си и порят женичките си като риби?ами явно феновете на локо не харесват митьо пищова ,защото не обичат джакузитата

555
Мнения: 263
Регистриран на: 10 фев 2010 10:40
Контакти:

Re: Клубните календари за 2012 година

Мнениеот 555 » 19 дек 2011 16:15

Разбрах, че скоро ще излезне още един луксозен календар с няколко страници и снимки.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта