Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 20:02

rump_shaker написа:Незнам, но според мен Мъри не е човека който беше причината за тва представяне на Левски. Тогава имаха един играч на терене, който беше и духа и "треньора" на терена - Боримиров. И имаха една от най-добрите единайсеторки изобщо събира ли ги в последните 10-15 години. Всичките им играчи бяха с качество и това им донесе успех. Тогава Мъри беше дебютант и надали той е причината да поведе отбора до такъв стадий. В крайна сметка кат имаш готов отбор, и го закараш на далече не е кой знае къв успех. Истинските специалисти хващат и изграждат с години. Радуканов също няма никъв опит и съм далеч от мисълта че и той е чудесен вариант. Но при него едно трябва да му се признае. Хвана една абсолютна кочина, в която имаше само скандали и за 1 година направи синхрон между играчите си, и честно да ти кажа в някои мачове ЦСКА изглеждаха наистина много добре.

Абе да ви кажа кат чели Марков колкото и да НЕ го харесвам, май беше по-добър вариант от тези двамата. Има достатъчно опита на всякви нива и това е в голям плюс. Трябва ни някъв такъв човек.

треньорската професия е много деликатна работа.как да кажа,или я носиш в себе си или не и това дали един треньор дебютира не винаги е важно.да имаха много добри футболисти,но успехи се постигат с добри футболисти,а и тези футболисти трябва да ги накараш да играят така както ти виждаш футбола,според твойта философия.спомни колко величия се изредиха в така наречените грандове-ЛЮПКО ПЕТРОВИЧ,МУСЛИН,ДЖИДЖИ СИМОНИ,ЙОАН АНДОНЕ,ВЯЧЕСЛАВ ГРОЗНИ И Т.Н е как пък един не направи някакъв по сериозен пробив в ЕВРОПА при всичкия си опит който имаха преди това.все ли не случваха на добри футболисти>
някои постигнаха някакви половинчати успехи и до там,а Мъри хоп от дебютант и четвъртфинал.така,че нека не му го омаловажаваме имаме повече доверие на млади български специалисти независимо дали са Левскари или Цесекари,защото в България не са много.трябва да разберем,че ни трябва авторитет за треньор,а не да правим експерименти,достатъчно страдахме.

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 20:10

Yellow major написа:Стига сме си чесали езиците с тези двамата. Треньор ще е Вили, просто няма кой друг да се навие да води отбор в Б група и в такова състояние освен него.

не си прав.няма да е Вили 100%. Мъри или Радуканов ще е и мисля,че и за двамата няма значение,че в момента сме в Б ГРУПА,защото и двамата са съвсем наясно,че след 7 месеца няма да сме в Б ГРУПА. и двамата биха искали да работят в отбор с традиции и високи цели,а у нас тези отбори са 4-5.ако не са в грандовете,познайте кой е следващия отбор в който най-лесно биха се съгласили да работят,ако финансово и структурно всичко е наред и се гонят високи цели.

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow major » 26 окт 2011 20:27

emo_75 написа:
Yellow major написа:Стига сме си чесали езиците с тези двамата. Треньор ще е Вили, просто няма кой друг да се навие да води отбор в Б група и в такова състояние освен него.

не си прав.няма да е Вили 100%. Мъри или Радуканов ще е и мисля,че и за двамата няма значение,че в момента сме в Б ГРУПА,защото и двамата са съвсем наясно,че след 7 месеца няма да сме в Б ГРУПА. и двамата биха искали да работят в отбор с традиции и високи цели,а у нас тези отбори са 4-5.ако не са в грандовете,познайте кой е следващия отбор в който най-лесно биха се съгласили да работят,ако финансово и структурно всичко е наред и се гонят високи цели.

Така е но няма и следа от идикации, че преговарят с нас. И двамата се ослушват покрай тъй нареченото Софийско дерби. Много трудно ще намерим "име' в Б група, кото да работи с нашите ''звезди" селектирани на регионален принцип. Виждам само един ексцентрик способен да направи собствена организация и да ни вкара в АПФГ и това е Вили. Иначе и аз тайно се надявам, че ще сме в " Headlines", но ще издържим още няколко дена. Дано поне бием изразително в петък за да вдигнем духа на новия спец!

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 20:32

Yellow major написа:
emo_75 написа:
Yellow major написа:Стига сме си чесали езиците с тези двамата. Треньор ще е Вили, просто няма кой друг да се навие да води отбор в Б група и в такова състояние освен него.

не си прав.няма да е Вили 100%. Мъри или Радуканов ще е и мисля,че и за двамата няма значение,че в момента сме в Б ГРУПА,защото и двамата са съвсем наясно,че след 7 месеца няма да сме в Б ГРУПА. и двамата биха искали да работят в отбор с традиции и високи цели,а у нас тези отбори са 4-5.ако не са в грандовете,познайте кой е следващия отбор в който най-лесно биха се съгласили да работят,ако финансово и структурно всичко е наред и се гонят високи цели.

Така е но няма и следа от идикации, че преговарят с нас. И двамата се ослушват покрай тъй нареченото Софийско дерби. Много трудно ще намерим "име' в Б група, кото да работи с нашите ''звезди" селектирани на регионален принцип. Виждам само един ексцентрик способен да направи собствена организация и да ни вкара в АПФГ и това е Вили. Иначе и аз тайно се надявам, че ще сме в " Headlines", но ще издържим още няколко дена. Дано поне бием изразително в петък за да вдигнем духа на новия спец!

напротив има индикации.и двамата преговарят с нас,това е 10 000% сигурно.единия става на Левски другия на нас,бъди сигурен.затова съм по-склонен да мисля,че Мъри ще е при нас,защото той при никакви обстоятелства няма да работи с Гонзо,а Гонзо остава директор в Левски.

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow major » 26 окт 2011 20:38

Отново ти казвам, че има откъде да разбера това, но вече се уморих. Предпочитам да гледам на нещата от този ракурс на обикновен фен и ми харесва. Моя фаворит е Мъри, но знам и съм убеден,че и Вили ще свърши работа. За Радуканов имам позитивно мнение, но се съгласи,че нямаме звездите, бразилци и румънци на ЦСКА, с които да зпаочне да бие наред. Трябва ни скоростен психолог и това май за Б е Вили.

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 21:10

Yellow major написа:Отново ти казвам, че има откъде да разбера това, но вече се уморих. Предпочитам да гледам на нещата от този ракурс на обикновен фен и ми харесва. Моя фаворит е Мъри, но знам и съм убеден,че и Вили ще свърши работа. За Радуканов имам позитивно мнение, но се съгласи,че нямаме звездите, бразилци и румънци на ЦСКА, с които да зпаочне да бие наред. Трябва ни скоростен психолог и това май за Б е Вили.

не трябва да разглеждаме нещата така: за А или за Б ГРУПА. е какво,сега Вили за Б, после пак ще търсим треньор ли?по-добре,който ще работи,да работи от сега и да подрежда къщичката от сега за А ГРУПА,ще има достатъчно време да прецени какво му е нужно до следващото първенство.аз ще се радвам и на Мъри и на Радуканов,трябва ни авторитет с високи амбиции като тях.Вили е добър треньор,но той някак има някакъв таван между посредствеността и големите цели,някак сякаш не може да направи голямата крачка,а и прекалено буен е,би могъл да си пренасочи енергията по-полезно,не ми харесва,че все съдийте му виновни,верно,че понякога е прав,но в повечето случаи като гледам повторенията претенциите му са неоснователни.ми той понякога скача на всеки фал,има-няма той скача.това не ми харесва.

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Древен и Вечен » 26 окт 2011 21:37

Милен Радуканов все по- близо до Ботев
Сряда, 26 Октомври 2011 17:27
PlovdivNews.net
0 Коментари



Новият треньор на Ботев ще бъде обявен на 1 ноември, научи PlovdivNews.net.

Днес Юли Попов, спряган за най- доверен човек на Цветан Василев, отново се е срещнал с Милен Радуканов, а разговорите вече са в напреднала фаза.

Спряганият за най- сигурен нов треньор на Ботев Вили Вуцов е разговарял за последно с жълто- черните в понеделник, след което не е потърсен повече, призна самият той пред наш репортер.

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 27 окт 2011 12:19

ДОБРЕ ДОШЪЛ ПРИ НАС МИЛЕНЕ!
ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ МНОГО УСПЕХИ,КУПИ И ТИТЛИ С БОТЕВ ПЛОВДИВ.

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Hacko1912 » 27 окт 2011 13:01

emo_75 написа:ДОБРЕ ДОШЪЛ ПРИ НАС МИЛЕНЕ!
ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ МНОГО УСПЕХИ,КУПИ И ТИТЛИ С БОТЕВ ПЛОВДИВ.

emo75, ;) ...

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 27 окт 2011 13:21

Hacko1912 написа:
emo_75 написа:ДОБРЕ ДОШЪЛ ПРИ НАС МИЛЕНЕ!
ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ МНОГО УСПЕХИ,КУПИ И ТИТЛИ С БОТЕВ ПЛОВДИВ.

emo75, ;) ...

Наско,знаех,че е някой между Милен и Мъри и логиката сочеше повече към Мъри и затова смятах,че е той,но сега съм много щаслив от този избор.сигурен съм,че с Радуканов ни чакат добри дни ;)
НАПРЕД КАНАРИ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта