Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот venomcho » 26 окт 2011 01:16

r.h. написа:Извинявам се за офтопика, но не открих друга подходяща тема.

Понеже в медиите за нов треньор на Ботев Вр се спряга името на Атанас Маринов, искам да помоля за отизиви от работата му като ст.треньор при вас. Знам, че ви е спасил от изпадане през пролетта на 2006-та. Какво обаче промени с идването си? Какъв стил на игра налагаше? Успяваше ли да мотивира играчите? Благодаря предварително за информацията.


Интелигентен треньор, каквито явно не виреят при нас...

Потребителски аватар
Yellow major
Мнения: 729
Регистриран на: 16 окт 2008 16:39
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Yellow major » 26 окт 2011 09:58

От това което прочетох в днешната преса Мъри е по-зает да коментира дербито на Левски и споменава,че ще се върне в Левски но не се знае кога. Всичко май е само парлама за тях двамата със Сираков. В понеделник Вили май ще бъде обявен за треньор ??

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 10:34

Yellow major написа:От това което прочетох в днешната преса Мъри е по-зает да коментира дербито на Левски и споменава,че ще се върне в Левски но не се знае кога. Всичко май е само парлама за тях двамата със Сираков. В понеделник Вили май ще бъде обявен за треньор ??

е нормално е като го потърсят за мнение преди тяхното дерби да си го каже,както е и нормално да каже,че един ден ще работи пак в Левски,ясно е че все някога независимо колко далеч във времето,но Мъри ще се върне в Левски,това обаче не означава,че сега не може да дойде при нас.

Lubo_Pld
Мнения: 12
Регистриран на: 19 окт 2011 11:41
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Lubo_Pld » 26 окт 2011 10:53

Ще започнем да играем правилно, а НС ще ни с лоби в БФС :) :) :)

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот bulgaro » 26 окт 2011 10:54

r.h. написа:Извинявам се за офтопика, но не открих друга подходяща тема.

Понеже в медиите за нов треньор на Ботев Вр се спряга името на Атанас Маринов, искам да помоля за отизиви от работата му като ст.треньор при вас. Знам, че ви е спасил от изпадане през пролетта на 2006-та. Какво обаче промени с идването си? Какъв стил на игра налагаше? Успяваше ли да мотивира играчите? Благодаря предварително за информацията.



Наша легенда, един от "златното поколение" от 80-те.
Тренира ни само един полусезон време, за което трудно може да се оцени, факт е, че изпълни поставената му задача.
Като треньор е работил в Малта, където е бил и шампион.
За мен е интелигентен мъж и като такъв трудно ще се реализира в нашето първенство.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Hacko1912 » 26 окт 2011 12:13

на вниманието на Emo75


"Батков за Стоилов: Всичко е възможно, той е добър вариант за треньор"

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 12:23

Hacko1912 написа:на вниманието на Emo75


"Батков за Стоилов: Всичко е възможно, той е добър вариант за треньор"

ти чете ли внимателно статията?казва с уговорката,че Георги Иванов със сигурност остава директор:) ти наистина ли си представяш,че Гонзо и Мъри могат да работят заедно? това няма как да се случи буди убеден.ако искаш можем да се хванем на бас,че Мъри няма да отиде в Левски.освен това,той казва,че и Радуканов е вариант.чети между редовете.ако ще връща Мъри,толкова ли директно ще го каже точно преди дербито.


Потребителски аватар
Hacko1912
Мнения: 953
Регистриран на: 21 сеп 2009 22:24
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Hacko1912 » 26 окт 2011 12:35

emo_75 написа:
Hacko1912 написа:на вниманието на Emo75


"Батков за Стоилов: Всичко е възможно, той е добър вариант за треньор"

ти чете ли внимателно статията?казва с уговорката,че Георги Иванов със сигурност остава директор:) ти наистина ли си представяш,че Гонзо и Мъри могат да работят заедно? това няма как да се случи буди убеден.ако искаш можем да се хванем на бас,че Мъри няма да отиде в Левски.освен това,той казва,че и Радуканов е вариант.чети между редовете.ако ще връща Мъри,толкова ли директно ще го каже точно преди дербито.


Емо, хич не ми дреме дали Мъри ще иде в Левски или не ... аз гововоря за друго ... айде още малко време да мине, днес, утре ...
;)

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 26 окт 2011 12:49

Hacko1912 написа:
emo_75 написа:
Hacko1912 написа:на вниманието на Emo75


"Батков за Стоилов: Всичко е възможно, той е добър вариант за треньор"

ти чете ли внимателно статията?казва с уговорката,че Георги Иванов със сигурност остава директор:) ти наистина ли си представяш,че Гонзо и Мъри могат да работят заедно? това няма как да се случи буди убеден.ако искаш можем да се хванем на бас,че Мъри няма да отиде в Левски.освен това,той казва,че и Радуканов е вариант.чети между редовете.ако ще връща Мъри,толкова ли директно ще го каже точно преди дербито.


Емо, хич не ми дреме дали Мъри ще иде в Левски или не ... аз гововоря за друго ... айде още малко време да мине, днес, утре ...
;)

ок,няма да е днес утре.нека мине мача с Добруджа.макар,че за мен лично вариантите са твърдо два,като залагам 90% на единия и 10% на другия. ;)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта