Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Доктор Хаус
Мнения: 569
Регистриран на: 17 авг 2010 12:48
Контакти:

Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Доктор Хаус » 17 окт 2011 20:45

След уволнението на Петър Хубчев,започнаха слуховете кой да бъде новия треньор на Ботев.Дали са верни или не,скоро ще разберем!Ето един от тях:
В Пловдив от днес усилено се спрягат две имена за нов треньор на Ботев. Както е известно, вчера Петър Хубчев бе уволнен след загубата с 0:1 от Етър, a функциите му временно бяха поети от Коце Видолов.

Става дума за бившият наставник на Левски - Вили Вуцов и бившият треньор на ЦСКА Стойчо Младенов. Най-вероятно, новият наставник ще бъде бившият треньор на ЦСКА, който е бил на мача с Етър.

При положение, че един от двамата поеме „канарчетата”, то Видолов ще се върне на друга длъжност в отбора, най-вероятно като помощник.


Кой е вашият фаворит,кой искате да видите начело на Ботев?

Потребителски аватар
nikullas
Мнения: 342
Регистриран на: 12 сеп 2010 18:15

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот nikullas » 17 окт 2011 20:47

и двамата са добри варианти,само да не е яшар петров
защо феновете на локо харесват коко динев,а митьо-пищове не-и двамата са богати,известни, дебели,имат много жени около себе си и порят женичките си като риби?ами явно феновете на локо не харесват митьо пищова ,защото не обичат джакузитата

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот publicimage » 17 окт 2011 20:51

само да не е жозе моуриньо, че не мога го трая

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот emo_75 » 17 окт 2011 21:01

В другата тема за уволнението на Хубчев си казах мнението и сега ще го изкажа.Аз лично съм твърдо за Стойчо Младенов,можещ треньор с авторитет,държащ на дисциплина и на всякъде където е работил е бил с големи цели и ги е постигал,манталитет на победител който успява да предаде на футболистите.Мисля,че от такъв тип треньор имаме нужда,но с едно уточнение,задължително един от помощниците му да бъде Коце Видолов.
Последна промяна от emo_75 на 17 окт 2011 21:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот Muscarin » 17 окт 2011 21:01

Според мен има около 10-15к кандидатури! Всички сме големи спецове......е*и му майката!

Потребителски аватар
bulgaro
Мнения: 1301
Регистриран на: 23 юли 2008 11:42
Местоположение: В подножието на Бунарджика
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот bulgaro » 17 окт 2011 21:13

Който и да е треньор, за да върви отборът е нужно компетентно ръководство.

Рокадите трябва да започнат от там. В момента сме една разбита команда, сбирщина от храненици, "наши хора" и активни борци срещу митьо с фалшиви заслуги.

Надявам се, фамозният ни шеф (собственик) да осъзнае, че футболният клуб, като всяко търговско дружество има нужда от хора професионалисти и мениджъри, а не от футболни легенди и пишман бизнесмени.
За легендите - абонаментни карти за ложата, да си гледат футбол и да си спомнят с носталгия за младостта. Пишман бизнесмените да си гледат бизнеса. Ботев го оставете на професионалистите. Всяко назначаване, от чистачката до спортно-техническия директор, с конкурс. Ред, дисциплина и професионално отношение на всяко ниво и към всеки детайл.

Другото е ала - бала, треньори, играчи..., рибата се вмирисва откъм главата.
106 години Красота, Вяра, Борба !

106 години Символ на Пловдив !

Потребителски аватар
sparow
Мнения: 92
Регистриран на: 13 сеп 2009 19:08
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот sparow » 17 окт 2011 21:16

Аз претенции за треньора нямам. Искам като отида на " Колежа " да не си тръгвам с наведена глава...

kishe
Мнения: 861
Регистриран на: 26 ное 2008 22:12
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот kishe » 17 окт 2011 21:18

стойчо младенов е бил на трибуните не защото е преговарял с ботев а защото синовете му са в етър и е дошал да ги гледа
селски вземи си скункса не се сърди

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот ivo77 » 17 окт 2011 21:18

Дано да не е Вили Вуцов, който за мен не е никакъв треньор, а един лаладжия. Ще ни проглуши ушите колко са били виновни съдиите след всеки мач. 8-)

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: Кой да бъде новия треньор на Ботев?

Мнениеот костенурк » 17 окт 2011 21:26

Според мен с Вили ще е голям купон а и ще разведри малко обстановката :lol: Освен тва ни е фен.
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта