Фен тема Гарра Дембеле

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slavi_1914
Мнения: 620
Регистриран на: 22 юли 2009 23:56
Контакти:

Фен тема Гарра Дембеле

Мнениеот slavi_1914 » 02 авг 2010 03:08

Здравейте на всички !
Искам да отворя тази тема защото тя е отворена откакто Гонзо се отказа от футбола ! Да и именно той доведе този невероятен за мен футболист на Герена и продължава да запушва устите на недоброжелателите си ! Нито Наско Сираков (въпреки,че той ни липсва много), нито Танев...Манев... и какви ли не мениджъри успяха да намерят добър нападател!
Днес в дербито Левски хич не ми хареса.Игра много грозно,но загатна за много нови идеи върху които може да се гради много.
Да умората си е казала думата, да победата е по важна от играта и на много хора не ни хареса начина по които спечелихме,очаквайки разгром,но Левски показа,че и има характер и един ДЪЛГО ТЪРСЕН нападател!
Гара Дембеле беше гениален за мен ! Той гонеше всяка топка и не спря да гони защитата на Цска !
Моите уважения към Г.Христов, М.Антонов... но феновете се печелят точно с такава игра!
Според мен Левски най-сетне си намери ДЪЛГО ТЪРСЕНИЯ НАПАДАТЕЛ !
Браво Гара ние ще те подкрепяме и ще се надяваме ти да продължаваш да печелиш нашите сърца !
Останалите футболисти на Левски заслужават също много поздравления за себераздаването и характера който показаха!
Искренни благодарности и към Коко Динев и всички от Локо Пд,че не попречиха на Гара да се развива в Левски !
Само Левски !
Последна промяна от slavi_1914 на 19 ное 2010 01:54, променено общо 2 пъти.
СПРЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ЖЪЛТА ПРЕСА ! ТЯ ПРОМИВА МОЗЪЦИТЕ ВИ !
Левски е над всичко и над всички, а Левски това сме ние !

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот Middlesbrough » 02 авг 2010 03:20

Гарата е мн голям бее 8-)


Офтопик:

Потребителски аватар
Prizrachen
Мнения: 210
Регистриран на: 19 авг 2008 14:01
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот Prizrachen » 02 авг 2010 03:46

Гара Дембеле: Тази хипер паламарка, точно влезе им по мярка, с този кожен боздуган има свински гъз разпран !

Поздрави: Гара Дембеле от Франция :lol:

Потребителски аватар
Lakokara4a
Мнения: 448
Регистриран на: 28 юни 2008 10:37
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот Lakokara4a » 02 авг 2010 07:33

Дембеле показа нещо, което много отдавна не съм гледал по нашите стадиони- физика, техника, мощ и комбинативност събрани в едно. Май сам си би чорбата. Но имаше и още двама футболисти, които ми направиха много добро впечатление- Мюлдер и Иво Иванов. Тия двамата са страхотна находка и дано доразвият играта си, вместо да почнат да тъпчат на едно място или да бият отбой. С Иво Иванов дори и Милиев ще стане играч :)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот sslevski » 02 авг 2010 07:51

Напълно съгласен с всички и с всичко 8-)

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот Lyubaka01 » 02 авг 2010 07:58

slavi_1914 написа:Здравейте на всички !
Искам да отворя тази тема защото тя е отворена откакто Гонзо се отказа от футбола ! Да и именно той доведе този невероятен за мен футболист на Герена и продължава да запушва устите на недоброжелателите си ! Нито Наско Сираков (въпреки,че той ни липсва много), нито Танев...Манев... и какви ли не мениджъри успяха да намерят добър нападател!
Днес в дербито Левски хич не ми хареса.Игра много грозно,но загатна за много нови идеи върху които може да се гради много.
Да умората си е казала думата, да победата е по важна от играта и на много хора не ни хареса начина по които спечелихме,очаквайки разгром,но Левски показа,че и има характер и един ДЪЛГО ТЪРСЕН нападател!
Гара Дембеле беше гениален за мен ! Той гонеше всяка топка и не спря да гони защитата на Цска !
Моите уважения към Г.Христов, М.Антонов... но феновете се печелят точно с такава игра!
Според мен Левски най-сетне си намери ДЪЛГО ТЪРСЕНИЯ НАПАДАТЕЛ !
Браво Гара ние ще те подкрепяме и ще се надяваме ти да продължаваш да печелиш нашите сърца !
Останалите футболисти на Левски заслужават също много поздравления за себераздаването и характера който показаха!
Искренни благодарности и към Коко Динев и всички от Локо Пд,че не попречиха на Гара да се развива в Левски !
Само Левски !

Бе добър е, ама чак "гениален"!?!? Нещо много са ти ниски критериите... Ако Дембеле е гениален, какъв ли е например Раул(виж какво прави срещу Байерн)...

Потребителски аватар
caci
Мнения: 1203
Регистриран на: 12 сеп 2009 21:17

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот caci » 02 авг 2010 08:06

Не знам защо нашите се оправдават с умора,поне за първото полувреме това е малко странно.На Гара не му личеше да има умора,добре че вкара иначе ....Не може да си професионален футболист и да се оплакваш от умора още от първата минута на мача.Йовов нямаше верен пас през първото полувреме,Гаджев го беше страх да стъпи здраво и загуби 99% от единоборствата,Дарко пък ми изглежда по заспал и от Бербатов.Така се получи,че спечелихме мача само с защитата и Гара.Ако това е новата игра на Левски-не,мерси.
Интервю на ген. Джуров:
-Армейският спортен клуб беше и остава носител на социалистическия морал и един от символите на успеха на Народната власт. Затова създадохме нашия ЦСКА.Това не беше грешка!
А аз мразя тази грешка цска!

Потребителски аватар
messi7
Мнения: 1599
Регистриран на: 13 юни 2008 12:31
Skype: deadmaster24
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот messi7 » 02 авг 2010 08:17

Caci - Не бързай с заключенията. Наистина е твърде рано. Определено Гарата е страхотна находка и дано все по-добре да играе. Наистина преодоляваше по 3,4 футболисти на армейците. А имаме добър негов заместник - Исмаил Иса. ;)
Изображение

kiuchi
Мнения: 8
Регистриран на: 16 май 2009 12:46
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот kiuchi » 02 авг 2010 08:33

Lyubaka01 написа:
slavi_1914 написа:Здравейте на всички !

Бе добър е, ама чак "гениален"!?!? Нещо много са ти ниски критериите... Ако Дембеле е гениален, какъв ли е например Раул(виж какво прави срещу Байерн)...



Срещу 5-тия отбор на Байерн всички са силни :)

bistan75
Мнения: 56
Регистриран на: 06 авг 2009 17:30
Контакти:

Re: "Остър връх"- Гара Дембеле

Мнениеот bistan75 » 02 авг 2010 08:41

Не ми харесва Левски.Думата-ОТБОР за тях не важи.Поне в този си вид.Ние играхме по махленски.Изритани безцелно топки,никакъв синхрон между линийте,хаос във всяка от тях,отваряха се огромни пространства и ако не бяха тия палячовци,а някой по-сериозен отбор,щяхме да загубиме.Гара игра перфектно,но игра САМ.И това дано го забележат и да вземат мерки.Остава въпроса за ОПОРЕН ХАЛФ.Не един,а двама.Гаджев не е във форма,а на Йовов не му е там мястото.Също така ако на Минев се случи нещо,ето ви дупка в защитата.Щърков звучи несериозно.Иначе останалите от селекцията ме харесват.Стана въпрос и за умората,вятъра...Ако ще гониш Европа и шампионат,меко казано е тъпо.Въпрос-Кой води фезическата подготовка и възтановяването???Успех-САМО ЛЕВСКИ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта