2022 Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19929
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

2022 Playoffs

Мнениеот Drunken_Master » 11 апр 2022 10:47

Изображение
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот boabbb » 11 апр 2022 11:01

За мен грешен ход от страна на моите хора - не трябваше да бият Мемфис. Мачове срещу Булс за мен са далече за предпочитане пред такива срещу Нетс ... Не, че "мрежите" са кой знае какво, но все пак КД е желателно да бъде избягван.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
drvasko98
Мнения: 6956
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот drvasko98 » 11 апр 2022 11:03

Прогнози

Нетс бият Кавс
Хоукс бият Джордан
Клипърс бият Вълчаците
Хорнетс бият Спърс

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15066
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот miro_rz » 11 апр 2022 12:24

drvasko98 написа:Прогнози

Нетс бият Кавс
Хоукс бият Джордан
Клипърс бият Вълчаците
Хорнетс бият Спърс

Трудно, даже невъзможно Шарлът да бият Сан Антонио! :D
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15066
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот miro_rz » 11 апр 2022 12:25

Юта-Далас и Денвър-ГСУ ще са поне по 6 мача!

Гледа ми се Бруклин-Бостън, ще видим дали ще се получи такъв сблъсак!
Изображение

На линия
drvasko98
Мнения: 6956
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот drvasko98 » 11 апр 2022 12:32

miro_rz написа:
drvasko98 написа:Прогнози

Нетс бият Кавс
Хоукс бият Джордан
Клипърс бият Вълчаците
Хорнетс бият Спърс

Трудно, даже невъзможно Шарлът да бият Сан Антонио! :D


Хихихи, вярно е. Нека стои така

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот rhaegar » 11 апр 2022 12:59

На Запад според мен сийдингът ще се запази, тоест Минесота ще отидат на Мемфис, а Клипърс на Сънс. На Изток Нетс-Селтикс и Атланта с Маями.

Шампионите тънко се пуснаха до третото място и едни (с оглед на моментната форма) по-леки серии с Булс. Очаквам те и Филаделфия да си вземат своето в макс 6 мача. Сръдльовците от Юта би трябвало да приключат още срещу Далас, ГСУ и Денвър изглежда като най-интригуващата серия, с потенциал за максимален формат даже.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

pan_Joro
Мнения: 263
Регистриран на: 01 сеп 2008 21:37
Местоположение: Туканка

Папагала Рамунчо

Мнениеот pan_Joro » 11 апр 2022 15:27

Drunken_Master написа:бат Жоро Клъчъра от село Методиево
……
Въъъъ, че те миячите на кенефи, значи изкарвали добри пари, ве ?

Рамунчо, твоята злоба край няма – преди да започнеш да пишеш по същество винаги гледаш да уязвиш опонента. Знаеш ли как се нарича това? Злоба от безсилие! Човек, който няма аргументи, прибягва до твоите прийоми. През уя ми, че оттатък какви ще ги плещиш, няма как да ме уязвиш. Ако ти отговарям, то е за да се опитам да налея малко акъл в празната ти кратуна, макар да знам че е безсмислено.

Виж цитатите – няколко пъти споменавам, че съм градско чадо, ама сега станах от село Методиево. Ти да не би да си от Кирилово? Щото си си селянче отвсякъде, ненапразно съм те кръстил Рамунчо (селянче). Самото понятие "селянче" не е обидно, но при теб то е направо диагноза…

Пак не си си написал домашното! Поне два пъти съм упоменал във форума, че съм пенсионер. Получавам добра пенсия, освен това имам фирма, която за месец изкарва толкова, колкото ти не можеш да изкараш и за година. Така че не се притеснявай за доходите ми, по скоро се замисли за бъдещето си – с тия химически тоалетни скоро ще останеш без работа като мияч на кенефи – виждам, че си добре запознат с професията…
Drunken_Master написа:Ъхъ... Събираш се с приятели и обсъждате... мъже !? Ще се въздържа от коментар, първо, защото не ми се иска да дълбая по-навътре, да не сте хомосексуалисти…

ХАХАХА…Пич (или може би пичка), имам двама сина, вероятно по-големи от теб. Да не казвам, че и жената е правила два аборта (кво да прайм – ебливичък сам си по природа :-)). Значи обсъждаме мъже и това говори за хомосексуални наклонности? Ами ти? Аз не съм те чул да пишеш за жени – ти пишеш само за един мъж – ЛеБрон. Това ако не е хомосексуално привличане, дори фиксация… Замислям се дали да не организираме една кампания за набиране на средства и да те пратим в Щатите да си опиташ късмета. Вазелина ще е от мен!

От моята приятелска група дойде идеята да те наричам Папагал, защото повтаряш няколко наизустени с известен труд неща до безкрай. Приех.
НЕма начин да нЕма начин!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13809
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: 2022 Playoffs

Мнениеот Pichichi » 11 апр 2022 15:30

boabbb написа:За мен грешен ход от страна на моите хора - не трябваше да бият Мемфис. Мачове срещу Булс за мен са далече за предпочитане пред такива срещу Нетс ... Не, че "мрежите" са кой знае какво, но все пак КД е желателно да бъде избягван.


?
Бостън ли?
Ти не беше ли за Далас/ФИЛИ или бъркам?

КАВС нямат ли шанс с/у НЕТС? Да не отпаднат "фаворитите" още в плей-ин-а?
Иначе Бостън с/у Нетс евентуално би бил мач с много заряд. К. Ървинг с/у Бостън!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19929
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 11 апр 2022 15:43

pan_Joro написа:Рамунчо, твоята злоба край няма – преди да започнеш да пишеш по същество винаги гледаш да уязвиш опонента. Знаеш ли как се нарича това? Злоба от безсилие! Човек, който няма аргументи, прибягва до твоите прийоми. През уя ми, че оттатък какви ще ги плещиш, няма как да ме уязвиш. Ако ти отговарям, то е за да се опитам да налея малко акъл в празната ти кратуна, макар да знам че е безсмислено.

Жорко, няма нужда да си правиш ОТНОВО погрешни заключения. Кви аргументи ? Правя си просто та*аци с теб, понеже си ми мега смешен... Освен това, гледам, че и бързо загряваш... Отговаряш ми на някакви неща, които съм ти писал преди седмица някъде.

pan_Joro написа:Виж цитатите – няколко пъти споменавам, че съм градско чадо, ама сега станах от село Методиево. Ти да не би да си от Кирилово? Щото си си селянче отвсякъде, ненапразно съм те кръстил Рамунчо (селянче). Самото понятие "селянче" не е обидно, но при теб то е направо диагноза…

Жорко, що така кълвеш без въдица ? Предния път тръгна да броиш километрите от село А до село Б, имало ли ЖП гара и т.н. Умно момче ще излезеш ти...

pan_Joro написа:Пак не си си написал домашното! Поне два пъти съм упоменал във форума, че съм пенсионер. Получавам добра пенсия, освен това имам фирма, която за месец изкарва толкова, колкото ти не можеш да изкараш и за година. Така че не се притеснявай за доходите ми, по скоро се замисли за бъдещето си – с тия химически тоалетни скоро ще останеш без работа като мияч на кенефи – виждам, че си добре запознат с професията…

Жоре, съжали ме, че не ти следя мненията... Не за друго, а щото няма какво да се прочете толкова в тях. Освен дебилщини и бисери, де... Те при теб са неизбежни.

pan_Joro написа:ХАХАХА…Пич (или може би пичка), имам двама сина, вероятно по-големи от теб. Да не казвам, че и жената е правила два аборта (кво да прайм – ебливичък сам си по природа :-)). Значи обсъждаме мъже и това говори за хомосексуални наклонности?

Това за абортите на жена ти беше много яко. Хубаво, че реши да го споделиш, че постоянно само тоя въпрос ми се въртеше из главата. Колкото до обсъждането, ми не знам, аз като се събера с аверите си говорим за жени предимно... Не обсъждам кой какво писал във форума на ГОНГ.

pan_Joro написа:Ами ти? Аз не съм те чул да пишеш за жени – ти пишеш само за един мъж – ЛеБрон. Това ако не е хомосексуално привличане, дори фиксация… Замислям се дали да не организираме една кампания за набиране на средства и да те пратим в Щатите да си опиташ късмета. Вазелина ще е от мен!

Страшна логика ! Ами не гледам женски баскетбол, Жорко ! Гледам мъжки... Иначе нямам афинитет към никоя част от тялото на ЛеБрон. Тоя, дето се събира с разни жалкари и си говорят за моя милост си ти, нали ?

pan_Joro написа:От моята приятелска група дойде идеята да те наричам Папагал, защото повтаряш няколко наизустени с известен труд неща до безкрай. Приех.

Мда, явно в твоята приятелска група съм център на внимание... Да ти пратя някой мой потен потник, да се надървите ?
Кво прай Митко от Вичево, дето ги разбираше нещата ?



П.С.
Слаба ракия...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта