Италианската Серия А (2019-20)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist


realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот realitybites » 25 дек 2019 04:16

Милан миналия сезон си постигна почти максимума, макар да стана някак незабелязано и без особен блясък. Подиграват се на Гатузо как щял да е треньор на Наполи, но 100% и тяхното ниво ще вдигне. Бяха на 1 точка от ШЛ в последния кръг, което, гледайки сегашната развалина, изглежда невероятно, а тогава даже го нямаше Тео Ернандес, който им е най-добрият играч. После решиха да назначат Джампаоло, който в живота си не е класирал отбор за евротурнирите, а Малдини и Бобан без никакъв опит се заеха да движат трансферите. Резултатите са налице. Клубът се управлява скандално още от последните години на Берлускони, а с китаеца и сега американците нищо не се променя, даже кризата се задълбочава, защото по времето на Берлускони за посредствеността поне не се харчеха пари, а я доставяха свободни агенти. Значението на треньора също е огромно, там след Алегри само редуват недоказани треньори, някои от тях даже идваха със статут на легендарни футболисти (Индзаги, Сейдорф) без какъвто и да е опит. Наивно и пагубно в днешно време, не всеки е новият Гуардиола. Интер определено прогресират в този аспект. Същата комедия бяха със Страмачони, Де Бур Мадзари и т.н. , но назначиха Спалети, който вдигна нивото, а сега Конте пък ще надгради спрямо самия Спалети, като приносът е изцяло на Марота, който им е най-добрият трансфер за последните години. В Милан от Джампаоло отидоха на Пиоли, тези двамата са сред най-често уволняваните треньори в Италия. Не е за вярване, че легенда като Малдини вижда в подобни ходове начин да се завърне Гранде Милан. Вярно е и че играчите са далеч от нужната класа за подобен клуб, но със сигурност нивото им не е като за 0:5 от Аталанта. По-рано през сезона имаха подобен мач с Фиорентина, където едва не загубиха с този резултат на собствен стадион, не помня дали това не беше уволнението на Джампаоло. През миналия сезон дори с грозен футбол стигнаха максимума си, този сезон обаче без шамарите на Гатузо са жалка гледка и най-вероятно няма дори да стигнат Лига Европа. Докато не ги стегне някой амбициозен собственик, ще кретат в посредствеността с неадекватни треньори и 4-5 класни играчи, които неизбежно потъват в заобикалящото ги ниво.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот Groucho » 26 дек 2019 16:30

Furious_Monk написа:Аз си мисля, след мач като този в Бергамо, че трябва поне една заплата да откажат и да тренират допълнително на доброволни начала, но явно съвестта не е нещо, което е особено характерно за настоящите футболисти.

Според мен има два основни и видими проблема.

1 Напълнихте се с посредствени играчи.
2 Тази играчи стигнаха своя лимит като отбор и в момента имат нужда от сериозна конкуренция, за да може някои от тях да намерят формата си... или просто да се продадат и да се купят нови.

Другото е, че за мен лично е абсурдно човек, който вече е бил уволняван от Лацио и Фио да застане начело на отбора ви. Поне първите, почти винаги са имали много силен отборен дух, но дори и това не е спасило Пиоли от уволнението. При Фиорентина целите, поне в последните години, не са особено високи, но дори и там успява да се провали.

П.П

Две години, но при минимум 300-400 млн. първоначална инвестиция, може и повече, имайки предвид, че е човешко да се допуснат две или три грешки на трансферния пазар. Просто вече в Милан не се знае, кой е в лоша форма и кой не е особено качествен като играч.

Голям батак е на всички нива в Милан. Без нов собственик едва ли ще има някаква значителна промяна. Поне се въртят слухове, че има някакви кандидати да купят клуба от Елиът. Иначе щеше да е съвсем депресивно положението за феновете.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32889
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот 1914.1902 » 26 дек 2019 21:37

Опитният нападател Златан Ибрахимович по всичко личи, че се е договорил с италианския Милан. Информацията дойде от трансферния специалист в Италия – Джанлука Ди Марцио.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот Bernaleo » 26 дек 2019 22:33

Поредния който ще задмине Роналдо по голове.. :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17405
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот slash1912 » 26 дек 2019 23:57

1914.1902 написа:
Опитният нападател Златан Ибрахимович по всичко личи, че се е договорил с италианския Милан. Информацията дойде от трансферния специалист в Италия – Джанлука Ди Марцио.

Според мен Малдини и Барези също има с какво да помогнат.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32889
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот 1914.1902 » 27 дек 2019 20:07

Официално: Ибрахимович подписа с Милан .

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 дек 2019 00:02

1914.1902 написа:Официално: Ибрахимович подписа с Милан .

Таман ще видим още ли е Ферари.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44020
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот rhaegar » 28 дек 2019 00:47

Минал е покрай Ферари. Според мен ще му даваме едни дебели пари за нищо, ама да видим. Дано ме опровергае. То трудно ще вкара по-малко голове от сеашните ни "атакуващи" играчи, колко па да е зле?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2019-20)

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 дек 2019 08:41

rhaegar написа:Минал е покрай Ферари. Според мен ще му даваме едни дебели пари за нищо, ама да видим. Дано ме опровергае. То трудно ще вкара по-малко голове от сеашните ни "атакуващи" играчи, колко па да е зле?

Ами не знам как ще се представи в Италия, защото досега игра в шампионат, който ъъъ ми се вижда от друго ниво и не става да сравня.

Това за Ферарито беше препратка към едно негово изказване :D Демек: да видим ще защити ли големите приказки.

Мн ме кефеше Ибра, ама не знам дали годинките и формата му са за такъв футбол вече. Ама много говори..
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта