ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gihuelo
Мнения: 5600
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот gihuelo » 18 ное 2017 22:32

TristaNNN написа:Деева, щеше да е много по-забавно ако майните си бяха вкарали положенията в края на мача, пък кандидат-шампионите да си пишат каквото искат за дузпата. :lol:

Не мога да разбера ,какъв е този нездрав интерес от теб към ЦСКА :) Злоба ли е? Завист ли е? Омраза ли е? Имате супер футболисти ...супер треньор и играете атрактивно! Какво ви интересуват отборчета като ЦСКА и Ботев? :)

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот DarkPsy » 18 ное 2017 22:47

Не знам ама по-голям селяндур от Стойчо Стоилов няма !

gihuelo
Мнения: 5600
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот gihuelo » 18 ное 2017 22:49

DarkPsy написа:Не знам ама по-голям селяндур от Стойчо Стоилов няма !

Митьо Селския :)

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот DarkPsy » 18 ное 2017 23:09

gihuelo написа:
DarkPsy написа:Не знам ама по-голям селяндур от Стойчо Стоилов няма !

Митьо Селския :)


Митьо е класи над тоя.

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот костенурк » 18 ное 2017 23:42

костенурк написа:този отбор на Ботев може да бие всеки,играе открито и нападателно с красиви комбинации и скорост в атака.много добре ни дойде паузата.тия без каранга са половин отбор и безпомощни в атака така че очаквам една хубава победа за Ботев 8-)


отлично представяне за нас и закономерно последните 10 мача нямаме загуба 8-)

за съжаление нелепия автогол ни лиши от напълно заслужена победа.предупредих че мача няма да има нищо общо с първия в Пловдив когато всички мислехме за ЛЕ.съдията подпря най-нагло домакините след като не изгони зеслужено Бодуров който бе направен за смях и надбяган от Ндонгала,с човек повече от началото на мача щяхме да ги смачкаме но според коментаторчето защитника си използвал ръцете колкото да наруши баланса на нападателя и нямало проблем :shock: импотентен домакин който както без Каранга е пълна скръб.никога не съм виждал Ботев да играе с така надъхано срещу Левски или ЦСКА в София,жалко че този страхотен отбор и треньорски екип няма възможност да усети тръпката и да изпита емоциите от това да играе пред пълни трибуни на Колежа.дано доживеем един ден пак да сме си у дома
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот ivan56 » 18 ное 2017 23:53

Домуса, дюшеш му идва, че такива циркови артисти са начело на клуба ви. Винаги проблема е някъде другаде, но не и при вас. Стамен и той мрънка като жена, и не може да каже в прав текст, че Каранга му е 3/4 от отбора и иска нови играчи. Ама кой е Белчев. Поредният послушко на Гришата .
Нека оловният войник дрънка простотии след всеки неуспех, а пък Домуса трупа преднина и си го мести в другият крачол.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот защо » 19 ное 2017 02:14

delqnski47 написа:
slash1912 написа:лнува.Както беше написал някъде в темата-коментираме този мач.
Факт е ,че има нарушение,факт е,че имаше и не отсъдена игра с ръка,факт е че Бодуров трябваше да бъде изгонен,факт е,че днес не вкарахте гол и играхте слабо.Пък вашите шефове продължават да търсят причините за равенството в съдията.

Всъщност няма абсолютно никакво нарушение,а аз коментирам точно тази ситуация в момента конкретно за този мач и поради тази причина имам право да дам идентична ситуация ''пак с контакт'' (явно за някои всякакъв вид ''контакт'' е нарушение...да,ама не) макар и в друг мач и то доста по умишлена от тая в конкретния мач.А това че някой няма топки да си признае и започва да коментира други ситуации си е за негова сметка.

Тролвай мъдро. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 19 ное 2017 02:35

защо написа:
delqnski47 написа:
slash1912 написа:лнува.Както беше написал някъде в темата-коментираме този мач.
Факт е ,че има нарушение,факт е,че имаше и не отсъдена игра с ръка,факт е че Бодуров трябваше да бъде изгонен,факт е,че днес не вкарахте гол и играхте слабо.Пък вашите шефове продължават да търсят причините за равенството в съдията.

Всъщност няма абсолютно никакво нарушение,а аз коментирам точно тази ситуация в момента конкретно за този мач и поради тази причина имам право да дам идентична ситуация ''пак с контакт'' (явно за някои всякакъв вид ''контакт'' е нарушение...да,ама не) макар и в друг мач и то доста по умишлена от тая в конкретния мач.А това че някой няма топки да си признае и започва да коментира други ситуации си е за негова сметка.

Тролвай мъдро. :lol:

Това велико умение много малко хора го притежават. 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот NOMER14 » 19 ное 2017 10:41

Дайте линк или минутата на нарушението на Бодуров, че до дузпата изобщо нямах намерение и не гледах мача.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 19 ное 2017 10:46

gihuelo написа:
TristaNNN написа:Деева, щеше да е много по-забавно ако майните си бяха вкарали положенията в края на мача, пък кандидат-шампионите да си пишат каквото искат за дузпата. :lol:

Не мога да разбера ,какъв е този нездрав интерес от теб към ЦСКА :) Злоба ли е? Завист ли е? Омраза ли е? Имате супер футболисти ...супер треньор и играете атрактивно! Какво ви интересуват отборчета като ЦСКА и Ботев? :)

Високата ми футболна култура изисква да се интерересувам от ситуацията и при другите отбори. Аз за разлика от теб не питая гореизброените чувства. Освен това коментирам коректно и мъдро, в случая се изказах за престъпното положение в началото на мача, при което Бодуров гътна откъсващия се нападател. Понеже знам, че нито вие, нито Стоилкас ще му обърне внимание, е редно да има кой да ви слага на място чат-пат.
Последна промяна от TristaNNN на 19 ное 2017 10:47, променено общо 1 път.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта