Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот james » 08 ное 2017 00:03

peliforewer написа:
ELFen написа:
james написа: ЦСКА подава жалба срещу съдийството. При толкова реферски гафове смятам, че мача трябва да се преиграе.
Хах, браво - добра идея, ама надали !

Не се знае ако кирчо каже може и да се преиграе,какви са тези олигофрени дето си позволяват да побеждават Лудогорец и то насред Разград.

Жалбата е подадена от ЦСКА какъв Кирчо ти се привижда???

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот trokadero_ » 08 ное 2017 08:37

Головата машина на ЦСКА-София Фернандо Каранга е най-резултатният бразилец в Европа. Нападателят стана герой на материал в бразилското издание "Uol", в който се акцентира на факта, че той вкарва повече дори от звезди от ранга на Неймар и Габриел Жезус.

От началото на сезона Каранга е вкарал 13 гола в Първа лига, включително и във вратата на Лудогорец при победата с 2:1 преди да бъде изгонен.

Справка на "Меридиан Мач" показва, че колкото Каранга в Европа вкарва само голмайсторът на Бенфика Жонас, който е и голмайстор на местното първенство.


;) ;) ;) ;)

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот ELFen » 08 ное 2017 08:47

Балкански Орел написа:ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ

Заради това ли намаляха хората по стадионите или не ходели ? Аре бе, сериозно ли ? Що ли аз не съм чул един човек да каже, че не ходи на мачове в България заради хулиганите ? Да ти кажа, аз си мисля, че не ходят заради изкуствени проекти, като вашия, щото просто не им пука колко пъти Разград ще станат шампиони.
Хората се обезвериха, взеха им най-милото.И сега вече и клубовете.Жълтите играят на некво тренировъчно игрище, а Колежа е в храсталаци.Осакатиха Лаута.Стадиона на Левски е някакво недоразумение, което даже не се знае дали е рентабилно да се строи или е по-добре да се събори.Армията е пълна гробница.Спартак ВН къде е ? Дростол, Шумен, Видин, Добрич, обаче Разград великите галеници на евреина, който забогатя за сметка на българите са в А група си и разцъкват, заедно с Витоша, Септември (100% комунистически клуб), Верея и тем подобни изродски проекти.

Ето за това, хората намалят по стадионите.

Братовчед ми , софийски левскар, от 10 години не е стъпвал заради меле, в което са го въвели - поиска пример, дадох, не смятам да задълбочавам :!:
Сравненията с Верея , Витоша и Септември не мисля, че са акуратни ;)
Между другото, по тая логика Литекс също тряя да е изкуствен - пък виж кво стана - ЦСКА :shock:
Порови в подсъзнанието си и си направи самопризнание: "Ех, защо Добруджа не беше на мястото на Лудогорец :( ...пак ли бих говорил за изкуствено създадени" !?
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Red32
Мнения: 101
Регистриран на: 05 сеп 2017 16:59

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Red32 » 08 ное 2017 11:54

ELFen написа:
james написа: ЦСКА подава жалба срещу съдийството. При толкова реферски гафове смятам, че мача трябва да се преиграе.
Хах, браво - добра идея, ама надали !

Желанието ти на теб и отстаналите от региона ти е удовлетворено. Или си забравил датата 14.12? Заповядайте на Армията. Може да вземете и хората си от Обеля ;)

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 08 ное 2017 17:21

Мачът свърши.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта