Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 07 ное 2017 16:44

ELFen написа:
Sisi 1914 написа:
Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Не говори, че всички запалянковци са участвали в това, защото аз бях там, но не ми е минавало през ума да чупя, което не е мое!
:evil:

Ами що не опита да спреш тея дето блъскаха пантата цял мач и аз вместо да си гледам футбол, си мислех:" Ся тез диваци ако минат през вратата кво меле ша настава..."?! После да се чудят що хората не ходят по стадионите, ...сами да си търсят риска да не оцелеят - уж заради някакъв спорт

По темата с плексигласа - не е измислено в Разград...

Изображение
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=14

...и това и не е от комплекси кой кого щял да надвика - някви фантазии, че сте си се "у дома"...https://www.youtube.com/watch?v=2FEGyiW_Uy0&t=460s

Пълни глупости.Киро ползва нечестни начини срещу надвикването,а то е от съществено значение някой път за мотивация на едните и демотивация на другите.Подобен селски трик ползваше и Събев като беше в Черноморец.Там обаче той не беше чак толкова ''модерен'' като вас,ами беше далеч по простичко.Когато Сектор Г започна да скандира нещо силно и делегатчето пускаше няква силна и шумна тъпа музика. :mrgreen: :mrgreen: Но така ще е.Който го е страх,ще ползва и крайни методи срещу СЕКТОР Г!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот ELFen » 07 ное 2017 16:48

Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23635
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 07 ное 2017 17:11

ELFen написа:Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)

Щом си рекъл - наздраве. :)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

BFS
Мнения: 384
Регистриран на: 27 юли 2012 10:07
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот BFS » 07 ное 2017 18:00

Хора, вчера гледах ГОЛ, както ми препоръчаха някой да видя дали има дузпа или не, ама то срамна работа. Пак манипулиране на хората, Ники Александров изкарал спорни положения, които него го вълнуват и цитира форумни специалисти, че щом тълпата казвала че били ощетени ЦСКА софия, така било! Не може да си избираш моменти, и да казваш, че там си бил ощетен, правилно на Борис Касабов, му каза, че моментите в които са били толерирани от съдията, положението на Кулма в началото на мача и 2 мин. преди вторият жълт картон на Каранго, където имаше настъпване, което си беше за жълт картон, спестен от съдията. Спестен картон за симулация пак казвам на Меркада, защото съдията го вижда, това но той не трябва да дава обяснения на фенчета коментатори какво е видял, а неговата работа е да свири по правилата. Както и съдията не отсъдил дузпа за Локо Пд на мача с Левски, защото той е видял подлагането от футболиста на Локомотив секунда преди ръката. Така че той точно там посочи че има нарушение и това даде.
При положение, че останалите съдии в А група са толкова слаби, където не виждат засади, характерно за съдии на ниво В група. Не е нормално такава запалянковщина от страна на Ники Александров, защото това е фенство, а не журналистика да показва това, което на него му изнася. Това нагнетява обстановката и сваля нивото на футбола в бг, едва ли не, че всичко е уредено и каквото и да правят клубовете, някой друг дърпа конците. А контестацията към Драго Драганов си е меко казано простотия на n-та степен. Проумейте го това, съдията не е направил никакви фрапантни грешки, и ако не го провалят тъпи ръководители, според мен, може да стане един от най-добрите български съдии, дори на международно ниво да представя страната ни. Ако ще и милиарди левове да имат ръководството на ЦСКА София, с тази контестация се принизяват до едни малки дребнави човечета.
Следващият съдия, който свири мач на ЦСКА, не трябва да се абстрахира, че това са ЦСКА софия, ами да си свири по правилата и Каранго ще е вън още преди да е свършило първото полувреме. Той е прав за едно, онзи ден не трябваше да му вадят жълт картон за това положение, а за онова две минути по-рано!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 07 ное 2017 18:33

ELFen написа:
Sisi 1914 написа:
Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Не говори, че всички запалянковци са участвали в това, защото аз бях там, но не ми е минавало през ума да чупя, което не е мое!
:evil:

Ами що не опита да спреш тея дето блъскаха пантата цял мач и аз вместо да си гледам футбол, си мислех:" Ся тез диваци ако минат през вратата кво меле ша настава..."?! После да се чудят що хората не ходят по стадионите, ...сами да си търсят риска да не оцелеят - уж заради някакъв спорт

По темата с плексигласа - не е измислено в Разград...

Изображение
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=14

...и това и не е от комплекси кой кого щял да надвика - някви фантазии, че сте си се "у дома"...https://www.youtube.com/watch?v=2FEGyiW_Uy0&t=460s

Аз да ги спра?
Най-много и аз да си навлеча неприятност, защото все пак съм жена.
Отивам, гледам си мача, после си тръгвам, без да правя поразии.
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 07 ное 2017 18:47

IvailoRz написа:Изображение

Изображение

Лъжец !

Тия снимки колко пъти ще ги пускаш? Във всяка агитка има бомбаджии. Ние другите какво сме виновни? Само агитката на Лудогорец са семкаджии. То и от снимките ти се вижда. Аз в този дух мога да попитам: Вие защо люпите семки и цапате на Киро стадиона? Веднага да се измисли някакъв сектор против семкаджии.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 07 ное 2017 18:53

tomatomov197 написа:
IvailoRz написа:Изображение

Изображение

Лъжец !

Хаха , някаква ракета хвърчи по тъмно към целта . На другата снимка ,посред бял ден някакви хора носят някакво болно дете нанякъде , незнайно защо . Какво искаш да покажеш с долнопробните си манипулации ?

Веднага се набива на очи. Това е взето от 2 места и сглобено. Какво е общото, един Господ знае.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот hydetoshi » 07 ное 2017 18:59

peliforewer написа:
Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Този сектор не трябва да бъде счупен,а разрушен,това е паметник на комплексарщината и срам за футбола в България.Има начини да се загради сектора за гости така че да няма възможност да се мятат бомби между агитките но да заглушиш гласа на феновете заради собствената си несъстоятелност е израз на безсилие и страx.

Най-смешното е,че би трябвало полицията да не допусне внасяне на бомбички на стадиона. А по начина по който е направен сектора полицията е напълно безпомощна и може само да гледа какво става от другата страна на оградата.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 07 ное 2017 19:28

Най-хубавото на този мач е, че нашите футболисти имаха възможност сами да се уверят, че Лудогорец не е непобедим, въпреки че там играят само чужденци, без да броим Дяков, резервата. Прокобата е развалена и отсега нататък ще ги бием като маче у дирек. На първо време на 14.12. Само ЦСКА!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 07 ное 2017 20:11

Вече почти 3 ден ме държи изключителната и готина тръпка от неделя!
@ Ебати кефа ма*ка му стара :lol: 8-)
Довършваме сезона без загуба, почиват момчетата по празниците и от нова година шампионска подготовка, няколко класни играчи и пролетта се връщаме на нашия трон!
Другата година живи и здрави на 20 октомври ще права 20 години юбилей от първия ми мач на Армията!
Ще ви събера някой от форума да се запознаете с моя милост! 8-) :lol: Дедо ми прави 89 години и съм му казал, че ще види отново ЦСКА шампион както го е видял за първи път през 48-ма! Целия ми род е закърмен с червената идея от ден 1!

ПП Заклахме злото насред неговия дом... все едно спечелих 1 милион лева! :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта