Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот niki.al » 07 ное 2017 11:56

Бях казал на Стойчо без значение от резултата да пусне жалба след мача срещу съдията, пък ако загубим да включи Милко и легендите.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот demon777 » 07 ное 2017 12:00

W84me написа:Чак и Б Галчев изказал мнение за ЧУТОВНАТА, НЕВИЖДАНА ПОБЕДА, ЕЙ БОГУ, каква му е работата на тоя да коментира трети и четвърти отбор?! Пропагандната машина явно ще работи на всички нива.

A на теб кой ти даде това право да коментираш ЦСКА
Айде да си ляяяяяягаш
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Serafim » 07 ное 2017 12:14

Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Serafim » 07 ное 2017 12:19

tomatomov197 написа:
IvailoRz написа:Изображение

Изображение

Лъжец !

Хаха , някаква ракета хвърчи по тъмно към целта . На другата снимка ,посред бял ден някакви хора носят някакво болно дете нанякъде , незнайно защо . Какво искаш да покажеш с долнопробните си манипулации ?


Ето ти видео. https://www.sportal.bg/video.php?video=46573
Първата ракета.

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот peliforewer » 07 ное 2017 13:03

Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Този сектор не трябва да бъде счупен,а разрушен,това е паметник на комплексарщината и срам за футбола в България.Има начини да се загради сектора за гости така че да няма възможност да се мятат бомби между агитките но да заглушиш гласа на феновете заради собствената си несъстоятелност е израз на безсилие и страx.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

ЗRe: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 07 ное 2017 13:50

IvailoRz написа:Изображение

Изображение

Лъжец !


Продължаваш с манипулациите.Лъжа след лъжа
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 07 ное 2017 14:26

Serafim написа:
tomatomov197 написа:
IvailoRz написа:Изображение

Изображение

Лъжец !

Хаха , някаква ракета хвърчи по тъмно към целта . На другата снимка ,посред бял ден някакви хора носят някакво болно дете нанякъде , незнайно защо . Какво искаш да покажеш с долнопробните си манипулации ?


Ето ти видео. https://www.sportal.bg/video.php?video=46573
Първата ракета.


Това са факли бе.Нищо не разбирате :)
Това не означава,че има ударени хора.
Нищо общо нямате с Апостола

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 07 ное 2017 15:11

Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Не говори, че всички запалянковци са участвали в това, защото аз бях там, но не ми е минавало през ума да чупя, което не е мое!
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23636
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 07 ное 2017 15:57

W84me написа:Чак и Б Галчев изказал мнение за ЧУТОВНАТА, НЕВИЖДАНА ПОБЕДА, ЕЙ БОГУ, каква му е работата на тоя да коментира трети и четвърти отбор?! Пропагандната машина явно ще работи на всички нива.

:lol: :lol: :lol: Тоа видя конспирация и в Бобката.В Подуене съвсем сте изчаткали.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот ELFen » 07 ное 2017 16:22

Sisi 1914 написа:
Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Не говори, че всички запалянковци са участвали в това, защото аз бях там, но не ми е минавало през ума да чупя, което не е мое!
:evil:

Ами що не опита да спреш тея дето блъскаха пантата цял мач и аз вместо да си гледам футбол, си мислех:" Ся тез диваци ако минат през вратата кво меле ша настава..."?! После да се чудят що хората не ходят по стадионите, ...сами да си търсят риска да не оцелеят - уж заради някакъв спорт

По темата с плексигласа - не е измислено в Разград...

Изображение
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=14

...и това и не е от комплекси кой кого щял да надвика - някви фантазии, че сте си се "у дома"...https://www.youtube.com/watch?v=2FEGyiW_Uy0&t=460s
висша математика:314 :idea:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта