Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Cheradonna » 06 ное 2017 17:57

BFS написа:
Cheradonna написа:
Незнам какво целиш като повтаряш една и съща лъжа,може би да се превърне в истина?Не ти се получава дребното заяждане..
Ако наистина вярваш на това което пишеш,още по лошо,никак не го разбираш това животинче футболчето!

Добре ве, и ти ли не виждаш в 25 секунда, че го държи и го върти? Пусни си го и го гледай, абстрахирай се от всички други мисли и емоции. Такива са фактите, не знам защо се заяждате, това няма да помогне на ЦСКА. Радвайте се на успеха си, заслужен е, но не си измисляйте и не търсете под вола теле.
що не питате Меркадо, като го видите, дали е имало нарушение на Сисиньо срещу него. Дали е имало дузпа, честно да ви каже, на четири очи, без камери го питайте, ей така, да се упокоите.


Добре ве,измисляй си щом това те успокоява,не пречиш,добавяш забавни нотки във форума,дерзай. :geek:
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 06 ное 2017 18:44

gihuelo написа:
tornadooo написа:На въпросите, защо сектора за гости на Лудогорец арена изглежда по този начин, може да си отговорите като гледате какво се случва там. Чух че Домусчиев искал да го прави като трибуна Моци същия, аз не бих го направил. Ако беше за да има хора там да, но след като е за такива като тези снощи дори им е прекалено луксозно. Има едно звено, отдел за борба с наркотиците, там мисля че биха се чувствали на място.

Отговори ми само на един въпрос! Защо сектора е шумоизолиран?


Защо всяка гостуваща публика ще надвика местните
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sizif » 06 ное 2017 18:52

BFS написа:
gihuelo написа:Ти от кой отбор си? Сериозно питам.

Сериозно ти казвам, че не съм от ЦСКА, Лудогорец и от Левски. Преди време съм имал симпатии към Левски, сега имам симпатии за Лудогорец, но само когато играят в евротурнирите.
Даже вчера синът ми ме пита, дали Лудогорец са нашите, а аз му казах, че не са, и че няма наши във вчерашният мач. Явно останал с впечатлението, че онзи ден са били наши.

Просто ме е яд, като гледам мач, и слушам и виждам, че много хора си го навиват и се опитват изкарат нещо, което очевидно не е така. Против съм хора, ръководства, организиции и т.н., които търсят проблеми на други места, но не и при тях, т.е. от тях едва ли не нищо не зависи в случаят. Черта, характерна за най-слабите и безхарактерни човечета.
Ти ми кажи от кои си?


Ха-ха-ха такива като теб ме забавляват много.Преди бил от едните сега подкрепял другите ама само в евротурнирите ама те не били нашите...Само ум давате а не знаете за какво става въпрос
Нищо общо нямате с Апостола

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 06 ное 2017 18:59

sizif написа:
gihuelo написа:
tornadooo написа:На въпросите, защо сектора за гости на Лудогорец арена изглежда по този начин, може да си отговорите като гледате какво се случва там. Чух че Домусчиев искал да го прави като трибуна Моци същия, аз не бих го направил. Ако беше за да има хора там да, но след като е за такива като тези снощи дори им е прекалено луксозно. Има едно звено, отдел за борба с наркотиците, там мисля че биха се чувствали на място.

Отговори ми само на един въпрос! Защо сектора е шумоизолиран?


Защо всяка гостуваща публика ще надвика местните


Да, но чуждустранните агитки не са настанявани във въпросната клетка, което за мен означава, че към българите Домуса проявява специално, дискриминационно отношение. Затова този сектор трява да бъде затворен, докато не се предложат нормални условия за гостуващите фенове.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот COVINI » 06 ное 2017 19:11

Който твърди че кирето е пуснал на чурбътъ е за Аркам,но дори и там не взимат толкова луди.Такава фантастика дори Айзък Азимов и Жул Верн заедно не могат да измислят.Мнозина критикуваха Белчев след Етър,но на мега арената той доказа че има прекрасни качества да бъде в отбора.За разлика от един друг негов колега той се опитваше да се надиграва с домакините,което на моменти се получаваше,на моменти не поради причини които всеки ги знае.Съдията допусна грешки,за мен прибързано изгони Каранга,беше длъжен да даде дузпа,спести картони и за двата отбора.За титла е още рано да се говори,много зависи каква ще е разликата преди плейофите,вече там ще се види дали първото място е реалистично.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот stone » 06 ное 2017 19:11

А бе колко ще ни занимавате с цирка си? Хубаво, били сте? И за вас малко радост! Май отдавна не сте побеждавали такъв отбор-ха сега направете и заря! Ако Лудогорец не се притесняваха от изключване, направо щяха да ви подврат точките! Въобще не им беше до вас!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот IvailoRz » 06 ное 2017 19:13

Ок ,затваряме го ! Докато не се изгради новия сектор да не идват гостуващи фенове! Така по-добре ли е ?! Честно казано и мен не би ми било приятно там ,но все пак сигурността на местната публика е по-важна. Не забравяйте че заради вас единствено е в такъв вид,след като хвърляхте камъни ,железа ,бомби и ракети по домакинската публика , и уцелихте с тях дете в инвалидна количка, което разплакано беше изнесено от ръка на ръка от сектора. Имам и снимки ако искате.. Дори ми е странно ,че следващия сектор,който ще се построи е този за гости , огледален на отсрещната трибуна... Незнам обаче как ще го опазят здрав с такива "фенове"..

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 06 ное 2017 19:19

stone написа:А бе колко ще ни занимавате с цирка си? Хубаво, били сте? И за вас малко радост! Май отдавна не сте побеждавали такъв отбор-ха сега направете и заря! Ако Лудогорец не се притесняваха от изключване, направо щяха да ви подврат точките! Въобще не им беше до вас!


ЦСКА победи с много добра игра. Червените не позволиха на делиорманци да разкрият потенциала си. Най-важното - прокобата е развалена, което означава, че вече може да се броите за наши абонати.

Всъщност, ако т.нар. "цесекар" Домусчиев не бе изоставил ЦСКА в съдбоносен момент и не бе направил своя частен клуб, за Лудогорец нямаше да чуе нито един чужденец.
Последна промяна от Mitata на 06 ное 2017 19:23, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

stone
Мнения: 93
Регистриран на: 20 окт 2017 19:43

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот stone » 06 ное 2017 19:21

Надевай се, шопе!:))))))

Mitata
Мнения: 6649
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Mitata » 06 ное 2017 19:25

stone написа:Надевай се, шопе!:))))))


Радвай се, че "цесекарят" Домусчиев реши да си направи частен клуб, за свой кеф, а покрай олигарха намазахте и вие..
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта