Трансферно лято 2017/2018 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Трансферно лято 2017/2018 г.

Мнениеот gihuelo » 15 май 2017 10:50

Мисля,че ни е ред!
Последна промяна от gihuelo на 15 май 2017 12:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА -Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот Red_Neck » 15 май 2017 11:35

Селекцията зависи от един основен въпрос - ще има ли пречки да играем в ЕКТ!
Ако не бъдем допуснати, то аз не очаквам трансферни фойверки. Дори си мисля, че Антон ще бъде пуснат да се развива зад граница - все пак е вече на 24. Може би ще бъде осребрен и Кулма.

Ако бъдем допуснати, то тогава нещата са коренно различни.
Антон трябва да остане. Пинто и Кулма също. Бодуров най-вероятно ще остане в България, но с Манолев е по-добре да се разделим.
В защита сме ОК с изключение на дясната зона.
В средата нещата са малко по-деликатни. Много е вероятно Бумал и Пинто да не са част от отбора догодина - камерунецът намекна, че желае да поиграе в по-класно първенство, а наемът на Пинто свършва след месец. Определено имаме нужда и от класен плеймейкър защото Педро се оказа крайно непостоянен.
Фред Флинстоун (Симао) може спокойно да си търси нов отбор, Арсенио също (при условие, че задържим Кулма).

В атака ще имаме нужда от ляво крило и по-сериозна конкуренция на Каранга.

т.е. със сигурност ще са ни нужни: десен бек, поне един вътрешен полузащитник, плеймейкър и ляво крило.

Едит: Този сезон имахме лукса да притежаваме 3-ма поливалентни футболисти - Кулма, Арсенио и Кубемба. Имам чувството, че колкото и някои от нас да не харесват Кубемба, той ще остане и следващия сезон.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА -Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот gihuelo » 15 май 2017 11:41

Red_Neck написа:Селекцията зависи от един основен въпрос - ще има ли пречки да играем в ЕКТ!
Ако не бъдем допуснати, то аз не очаквам трансферни фойверки. Дори си мисля, че Антон ще бъде пуснат да се развива зад граница - все пак е вече на 24. Може би ще бъде осребрен и Кулма.

Ако бъдем допуснати, то тогава нещата са коренно различни.
Антон трябва да остане. Пинто и Кулма също. Бодуров най-вероятно ще остане в България, но с Манолев е по-добре да се разделим.
В защита сме ОК с изключение на дясната зона.
В средата нещата са малко по-деликатни. Много е вероятно Бумал и Пинто да не са част от отбора догодина - камерунецът намекна, че желае да поиграе в по-класно първенство, а наемът на Пинто свършва след месец. Определено имаме нужда и от класен плеймейкър защото Педро се оказа крайно непостоянен.
Фред Флинстоун (Симао) може спокойно да си търси нов отбор, Арсенио също (при условие, че задържим Кулма).

В атака ще имаме нужда от ляво крило и по-сериозна конкуренция на Каранга.

т.е. със сигурност ще са ни нужни: десен бек, поне един вътрешен полузащитник, плеймейкър и ляво крило.

Едит: Този сезон имахме лукса да притежаваме 3-ма поливалентни футболисти - Кулма, Арсенио и Кубемба. Имам чувството, че колкото и някои от нас да не харесват Кубемба, той ще остане и следващия сезон.

Стойчо Атанасов е много талантлив десен бек

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА -Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот Red_Neck » 15 май 2017 11:52

gihuelo написа:Стойчо Атанасов е много талантлив десен бек

Знам.......
За съжаление, след контузията срещу Дунав, не му бе даден реален шанс в първия отбор.
Стойчо определено трябва да укрепне физически, ..... вече е на 20, а има физика на U17 ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА -Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот Teo » 15 май 2017 12:46

Централен защитник, десен защитник, халф, едно крило и нападател. Класни играчи и атакуваме групите на шампионска лига пред 45 000 хиляди армейци!

ПП Тирето хахха в заглавието е грешно сложено. Оправете го, че иначе няма да ни е на кадем! Хахах
Последна промяна от Teo на 15 май 2017 12:49, променено общо 1 път.

gihuelo
Мнения: 5597
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ЦСКА -Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот gihuelo » 15 май 2017 13:00

Teo написа:Централен защитник, десен защитник, халф, едно крило и нападател. Класни играчи и атакуваме групите на шампионска лига пред 45 000 хиляди армейци!

ПП Тирето хахха в заглавието е грешно сложено. Оправете го, че иначе няма да ни е на кадем! Хахах

Готов си :) Тръгваме напред :)

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ЦСКА Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот d.milanov » 15 май 2017 13:21

Всички трябва да останат, особено Бодуров и Манолев. Нови - един или двама и то много качествени. Широчина в състава има и хубавото е, че са само българи. Дано тази година ни е на късмет. ;)

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: ЦСКА Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот d.milanov » 15 май 2017 13:28

И още нещо. Чорбаджийски да се вземе в ръце и по-сериозно във функциите му като капитан на терена. Този сезон нито в един мач не успя да надъха отбора в критични ситуации и действаше като ученичка пред съдиите. Трябва да е боец това момче за този отговорен пост и това да му се налее в главата през подготовката.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЦСКА Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот trokadero_ » 15 май 2017 14:29

На първо място е добре да се запазят тези играчи и да не се продава никой . Мисля ,че 2-3 нови и отбора ще е чук.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12575
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: ЦСКА Шампионска селекция 2017/2018 г. Трансферно лято

Мнениеот BRF » 15 май 2017 14:46

d.milanov написа:Всички трябва да останат, особено Бодуров и Манолев. Нови - един или двама и то много качествени. Широчина в състава има и хубавото е, че са само българи. Дано тази година ни е на късмет. ;)

Съгласен съм!Защитата е много добре,макар че най-вероятно и полузащитата помага за малкото положения!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта