Едуард Йорданеску - треньор на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 25 ное 2016 21:30

Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:За мен това е последен шанс на доверие... не го ли оправдае да се маха!
@ Хубава игра, не искам просто да бием с мъка... искам да видя нещо ново!


Алекс Фергюсън поема МЮ през 1986-а. До 1990-а няма никакви успехи и е пред уволнение когато печели ФА Къп. Нататък знаеш приказката на МЮ до 2012. Тук искаме от нищо нещо да стане, ама, понеже сме търпеливи, да е веднага.
Ако Мартин Едуардс беше Г.Ганчев, или който и да е български футболен собственик, то чудото на Юнайтед никога нямаше да се случи. Има и още нещо при вас, по-специфично, но те оставям сам да се сетиш, защото пак ще напише някой многознайко, че плюя по отбора ви.


Как може сравняваш фигура от такава величина с г-н Самочувствие?
Ние при всеки друг треньор трябваше да бием тоя слаб Левски и серията да продължи!
Просто беше излъган от страхливия Люпко с тая защитна игра като много добре знае, че ние като атакуваме сме беззъби и е по-добре да играем прибрано и на контри.


Аз ти показах само, че и фигура от такава величина не е започнал в голям отбор веднага с победите, купите и титлите. Някъде и на някого се получава от раз, а друг трябва да поработи по-дълго време. Естествено има голямо значение и материалът, с който работиш, но не винаги произволно събрани звезди са предпоставка за голям отбор. Има и още един тънък момент-каква е целта на собственика на отбора-спортни успехи и с тях и продажби на повече фен-артикули, по-високи приходи от абонаменти, от тв. права, от участия в ЕКТ, или просто бърза препродажба на някоя бразилска "звезда", с лека печалба и после търсене на нова такава.


Че той Стойча с палаткаджии и куфари ги би, сметай с тоя отбор където имаше Еди какво щеше ги направи.
Стойча може да е всякакъв, но той изстисква повече от 100% от тях.
Още ме е яд, че не ги бихме тия куфари... :idea: Ако ги бяхме били можеше и на друго място да сме в момента!
Само човек българин може се оправи в тая суматоха наречена БГ футбол... тука чужденци(освен Люпка), друг не може да вирее.
За мен това е първия грешен ход на ГГ, че му гласува толкова много доверие на тоя, което той така и така не оправдава!
На теория като го слушаш може да води и Реал М, ама на практика е гола вода.
Последна промяна от Teo на 25 ное 2016 21:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 25 ное 2016 21:38

Cheradonna написа:
Долно уйно написа:Не се изхлузвай, като шаран, а коментирай това, на което ти е отговорено, а именно Йорданеску на това ниво по-добър ли е от Регенкампф


Поредната порция празнодумие,благодаря ти това и очаквах. :mrgreen:


Празнодумието е твой специалитет! Уйно ти показа статистика за успехите на Регенкампф начело на Стяуа и те помоли да го сравниш с Йорданеску. Ти, като изпечен и напреднал припознавач, просто си пишеш мантрите за хейтъри и плюване, което е изключително допринасящо за дискусията.
За мен лично, този "мат`рял" има и друго възможно обяснение-"Ето, Йорданеску го иска лично Бекали, а той е стар приятел на ЦСКА (кой ЦСКА е друга бира) и ние не можем да му откажем"..и Йорданеску пие студена вода. Кой ли пък ще тръгне да следи дали е станал треньор на Стяуа след това.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 25 ное 2016 21:43

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:За мен това е последен шанс на доверие... не го ли оправдае да се маха!
@ Хубава игра, не искам просто да бием с мъка... искам да видя нещо ново!


Алекс Фергюсън поема МЮ през 1986-а. До 1990-а няма никакви успехи и е пред уволнение когато печели ФА Къп. Нататък знаеш приказката на МЮ до 2012. Тук искаме от нищо нещо да стане, ама, понеже сме търпеливи, да е веднага.
Ако Мартин Едуардс беше Г.Ганчев, или който и да е български футболен собственик, то чудото на Юнайтед никога нямаше да се случи. Има и още нещо при вас, по-специфично, но те оставям сам да се сетиш, защото пак ще напише някой многознайко, че плюя по отбора ви.


Как може сравняваш фигура от такава величина с г-н Самочувствие?
Ние при всеки друг треньор трябваше да бием тоя слаб Левски и серията да продължи!
Просто беше излъган от страхливия Люпко с тая защитна игра като много добре знае, че ние като атакуваме сме беззъби и е по-добре да играем прибрано и на контри.


Аз ти показах само, че и фигура от такава величина не е започнал в голям отбор веднага с победите, купите и титлите. Някъде и на някого се получава от раз, а друг трябва да поработи по-дълго време. Естествено има голямо значение и материалът, с който работиш, но не винаги произволно събрани звезди са предпоставка за голям отбор. Има и още един тънък момент-каква е целта на собственика на отбора-спортни успехи и с тях и продажби на повече фен-артикули, по-високи приходи от абонаменти, от тв. права, от участия в ЕКТ, или просто бърза препродажба на някоя бразилска "звезда", с лека печалба и после търсене на нова такава.


Че той Стойча с палаткаджии и куфари ги би, сметай с тоя отбор където имаше Еди какво щеше ги направи.
Стойча може да е всякакъв, но той изстисква повече от 100% от тях.
Още ме е яд, че не ги бихме тия куфари... :idea: Ако ги бяхме били можеше и на друго място да сме в момента!
Само човек българин може се оправи в тая суматоха наречена БГ футбол... тука чужденци(освен Люпка), друг не може да вирее.
За мен това е първия грешен ход на ГГ, че му гласува толкова много доверие на тоя, което той така и така не оправдава!
На теория като го слушаш може да води и Реал М, ама на практика е гола вода.


Тео, има ли шанс да включиш, че простата смяна на името на отбора не го прави друг отбор, с друг манталитет, автоматично?! Това са играчи на Литекс, на Ботев, на Черно море..и няколко от бившият ЦСКА, ама точно тези, които знаят какво е ЦСКА не играха за ЦСКА-София в този мач. Литекс няма особено големи успехи в София срещу Левски и аз не виждам основателна причина смяната на името да е задължително условие за победа в този мач.
Все едно Тенерифе да си смени името на Реал или Барселона и това да е причина да спечелят ШЛ.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 25 ное 2016 21:46

Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:За мен това е последен шанс на доверие... не го ли оправдае да се маха!
@ Хубава игра, не искам просто да бием с мъка... искам да видя нещо ново!


Алекс Фергюсън поема МЮ през 1986-а. До 1990-а няма никакви успехи и е пред уволнение когато печели ФА Къп. Нататък знаеш приказката на МЮ до 2012. Тук искаме от нищо нещо да стане, ама, понеже сме търпеливи, да е веднага.
Ако Мартин Едуардс беше Г.Ганчев, или който и да е български футболен собственик, то чудото на Юнайтед никога нямаше да се случи. Има и още нещо при вас, по-специфично, но те оставям сам да се сетиш, защото пак ще напише някой многознайко, че плюя по отбора ви.


Как може сравняваш фигура от такава величина с г-н Самочувствие?
Ние при всеки друг треньор трябваше да бием тоя слаб Левски и серията да продължи!
Просто беше излъган от страхливия Люпко с тая защитна игра като много добре знае, че ние като атакуваме сме беззъби и е по-добре да играем прибрано и на контри.


Аз ти показах само, че и фигура от такава величина не е започнал в голям отбор веднага с победите, купите и титлите. Някъде и на някого се получава от раз, а друг трябва да поработи по-дълго време. Естествено има голямо значение и материалът, с който работиш, но не винаги произволно събрани звезди са предпоставка за голям отбор. Има и още един тънък момент-каква е целта на собственика на отбора-спортни успехи и с тях и продажби на повече фен-артикули, по-високи приходи от абонаменти, от тв. права, от участия в ЕКТ, или просто бърза препродажба на някоя бразилска "звезда", с лека печалба и после търсене на нова такава.


Че той Стойча с палаткаджии и куфари ги би, сметай с тоя отбор където имаше Еди какво щеше ги направи.
Стойча може да е всякакъв, но той изстисква повече от 100% от тях.
Още ме е яд, че не ги бихме тия куфари... :idea: Ако ги бяхме били можеше и на друго място да сме в момента!
Само човек българин може се оправи в тая суматоха наречена БГ футбол... тука чужденци(освен Люпка), друг не може да вирее.
За мен това е първия грешен ход на ГГ, че му гласува толкова много доверие на тоя, което той така и така не оправдава!
На теория като го слушаш може да води и Реал М, ама на практика е гола вода.


Тео, има ли шанс да включиш, че простата смяна на името на отбора не го прави друг отбор, с друг манталитет, автоматично?! Това са играчи на Литекс, на Ботев, на Черно море..и няколко от бившият ЦСКА, ама точно тези, които знаят какво е ЦСКА не играха за ЦСКА-София в този мач. Литекс няма особено големи успехи в София срещу Левски и аз не виждам основателна причина смяната на името да е задължително условие за победа в този мач.
Все едно Тенерифе да си смени името на Реал или Барселона и това да е причина да спечелят ШЛ.


Че другата година, ако искаме пак ще си смениме дружеството с друго, к'во толкова?
Търговска му работа :lol:
@ Извода е, че ЦСКА винаги ще го има !

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Долно уйно » 25 ное 2016 22:01

Cheradonna написа:
Долно уйно написа:Не се изхлузвай, като шаран, а коментирай това, на което ти е отговорено, а именно Йорданеску на това ниво по-добър ли е от Регенкампф


Поредната порция празнодумие,благодаря ти това и очаквах. :mrgreen:

От кога фактите са празнодумие?
За последните три години, два пъти в групите на ЛЕ и един в групите на ШЛ, това за
Регенкампф с колко класи е над Йорданеску кой го реши и казва,че е така,ти ли?

ако си забравил.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот ceBep » 26 ное 2016 09:31

Да попитам ли румънската мамалига с колко класи е над Янев или не е удобно.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Cheradonna » 26 ное 2016 10:51

Долно уйно написа:
Cheradonna написа:
Долно уйно написа:Не се изхлузвай, като шаран, а коментирай това, на което ти е отговорено, а именно Йорданеску на това ниво по-добър ли е от Регенкампф


Поредната порция празнодумие,благодаря ти това и очаквах. :mrgreen:

От кога фактите са празнодумие?
За последните три години, два пъти в групите на ЛЕ и един в групите на ШЛ, това за
Регенкампф с колко класи е над Йорданеску кой го реши и казва,че е така,ти ли?

ако си забравил.

Как определи единият колко класи е над другият,изобщо как се определят тези класи?
Да те питам по твоята логика,Георги Дерменджиев колко класи е над единият и колко над другият,все пак играе у шампионската лига редовно?А пък Емерик Йеней съответно колко класи е над всичките до тук казани,все пак е печелил кеш?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 20:04

О С Т А В К А !!!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Синът на Йорданеску поема ЦСКА!

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 20:16

22 Авг 2016 19:07
Долно уйно написа:Явно съм сгрешил за Балъков.
Стане ли факт с този анонимник да ви е честит и дано изкара до Нова година.


Като стигнахте ППЛ по един или друг начин споделих, че Янев до края на август ще е освободен от поста треньор - ПОЗНАХ
Предположих, че Балъков ще го замени, но сгреших, но и нямаше, как да сгреша в преценката си за този треньор

Толкова за сина на баща си и сега чакам поредната порция ирония по мой адрес.
Споделих ви няколко пъти, че идеално зная, начина на управление и на Ганчев и хората му, и че не виждам към момента грам светлина, но нали съм хейтър и съм пишел само лошо за отбора ви.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот pomiqr272 » 27 ное 2016 20:22

Какво е виновен Йорданеску, че ГГ разпусна шампионския състав на ЦСКА и си доведе ловешките кифли и някакви житни бегачи?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта