Едуард Йорданеску - треньор на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nitro77
Мнения: 379
Регистриран на: 11 авг 2014 19:58
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот nitro77 » 27 ное 2016 20:27

Когато Йорданеску беше назначен, коментирах, че румънецът ще изиграе ролята на бушон и най-късно на полусезона ще бъде заменен от позната фигура като Любо Пенев например. Вижда се, че се оказвам прав. Няма да е изненада, ако прогнозирам и че с този състав дори и Пенев няма шансове за нещо повече от третото място, а и то не е сигурно.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Skywalker » 27 ное 2016 20:31

Не откривам логика да се реве срещу треньора, след като треньора няма как да вкарва положенията и да цели вратата. И срещу Славия беше същата картинка. Доминираме тотално в играта, засипваме им вратата с удари, правим 100 положения за гол и в крайна сметка, нищо ! Каква е вината на треньора, не мога да се сетя !

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 20:33

Skywalker написа:Не откривам логика да се реве срещу треньора, след като треньора няма как да вкарва положенията и да цели вратата. И срещу Славия беше същата картинка. Доминираме тотално в играта, засипваме им вратата с удари, правим 100 положения за гол и в крайна сметка, нищо ! Каква е вината на треньора, не мога да се сетя !


Милчо и Преслав какво правят първото полувреме на пейката?
@ Тотално сбъркан мач... след поредната загуба на Армията вече чашата преля!
Последна промяна от Teo на 27 ное 2016 20:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 20:33

ЛПенев... вероятно, но спомняш ли си, кои български футболист неуважи юбилея на Стоичков?
А Стоичков нали е нещо, като собственик в ЦСКА-София.

Все пак ми се струва, че Ганчев е вероятно да пренебрегре Стоичков и да назначи Пенев, но и той, в каква форма е не зная, тъй като има доста сериозни лични проблеми и главата му изобщо не е бистра, а и като зная характера на Стойчков е много вероятно да се изпокарат с Ганчев.

Скоро ще разберем, но ми се струва, че Ганчев ще остави Йорданеску и показността, което направи тази вече е сериозен повод това ми предположение.

Точно сега 3-4 кръга преди полусезона ако ГГ го махне ще е сериозна грешка, защото Стамен и Евгени нищо няма да направят и е вероятна още загуба на точки.
Последна промяна от Долно уйно на 27 ное 2016 20:34, променено общо 1 път.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 20:34

Skywalker написа:Не откривам логика да се реве срещу треньора, след като треньора няма как да вкарва положенията и да цели вратата. И срещу Славия беше същата картинка. Доминираме тотално в играта, засипваме им вратата с удари, правим 100 положения за гол и в крайна сметка, нищо ! Каква е вината на треньора, не мога да се сетя !


Значи не ви е нужен треньор, според както си го написал :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 20:36

Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Синът на Йорданеску поема ЦСКА!

Мнениеот Skywalker » 27 ное 2016 20:38

Долно уйно написа:22 Авг 2016 19:07
Долно уйно написа:Явно съм сгрешил за Балъков.
Стане ли факт с този анонимник да ви е честит и дано изкара до Нова година.


Като стигнахте ППЛ по един или друг начин споделих, че Янев до края на август ще е освободен от поста треньор - ПОЗНАХ
Предположих, че Балъков ще го замени, но сгреших, но и нямаше, как да сгреша в преценката си за този треньор

Толкова за сина на баща си и сега чакам поредната порция ирония по мой адрес.
Споделих ви няколко пъти, че идеално зная, начина на управление и на Ганчев и хората му, и че не виждам към момента грам светлина, но нали съм хейтър и съм пишел само лошо за отбора ви.

То тук по форумите всички си мислят, че много знаят и разбират и ти, естествено не си изключение !

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Skywalker » 27 ное 2016 20:40

Кашчей написа:
Skywalker написа:Не откривам логика да се реве срещу треньора, след като треньора няма как да вкарва положенията и да цели вратата. И срещу Славия беше същата картинка. Доминираме тотално в играта, засипваме им вратата с удари, правим 100 положения за гол и в крайна сметка, нищо ! Каква е вината на треньора, не мога да се сетя !


Значи не ви е нужен треньор, според както си го написал :roll:

Каква уникална логика ! Ако не носиш черни чорапи, си расист !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 20:41

Teo написа:Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!


Стоев водеше Лудогорец преди три години. Наистина ли вярваш, че отборът е все същият, като по негово време, и го познава отлично?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 20:43

Кашчей написа:
Teo написа:Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!


Стоев водеше Лудогорец преди три години. Наистина ли вярваш, че отборът е все същият, като по негово време, и го познава отлично?!


Стоев познава перфектно състоянието на Левски и Лудогорец и ако Гришата иска да вкараме троянски кон в противниковото поле - това е човекът. Георги Василев взе купи и с нас и с Левски, Стоев няма да е по-различен и като цяло аз никога не съм чул лоша дума от него за ЦСКА!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта