Едуард Йорданеску - треньор на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 20:49

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!


Стоев водеше Лудогорец преди три години. Наистина ли вярваш, че отборът е все същият, като по негово време, и го познава отлично?!


Стоев познава перфектно състоянието на Левски и Лудогорец и ако Гришата иска да вкараме троянски кон в противниковото поле - това е човекът. Георги Василев взе купи и с нас и с Левски, Стоев няма да е по-различен и като цяло аз никога не съм чул лоша дума от него за ЦСКА!


Тео, как ще вкарате троянски кон в Лудогорец, ако назначите за треньор на ЦСКА-София Стоев :roll:
За две бакалаварски и една магистърска степен имаш чудни мисли и разсъждения :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 20:51

Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!


Стоев водеше Лудогорец преди три години. Наистина ли вярваш, че отборът е все същият, като по негово време, и го познава отлично?!


Стоев познава перфектно състоянието на Левски и Лудогорец и ако Гришата иска да вкараме троянски кон в противниковото поле - това е човекът. Георги Василев взе купи и с нас и с Левски, Стоев няма да е по-различен и като цяло аз никога не съм чул лоша дума от него за ЦСКА!


Тео, как ще вкарате троянски кон в Лудогорец, ако назначите за треньор на ЦСКА-София Стоев :roll:
За две бакалаварски и една магистърска степен имаш чудни мисли и разсъждения :mrgreen:


Хората които разбират мислят тактически като мен... утре очаквам новината от клуба!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 21:02

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Стойчо Стоев да го назначават... не ме питайте защо!
Искате ли да ги изкъртим Разград и Левски, това е човекът!
Познава и двата отбора много добре и знае къде са им слабите страни... аре бе... един път искам правилен и 100% в десетката ход! Дано стане!


Стоев водеше Лудогорец преди три години. Наистина ли вярваш, че отборът е все същият, като по негово време, и го познава отлично?!


Стоев познава перфектно състоянието на Левски и Лудогорец и ако Гришата иска да вкараме троянски кон в противниковото поле - това е човекът. Георги Василев взе купи и с нас и с Левски, Стоев няма да е по-различен и като цяло аз никога не съм чул лоша дума от него за ЦСКА!


Тео, как ще вкарате троянски кон в Лудогорец, ако назначите за треньор на ЦСКА-София Стоев :roll:
За две бакалаварски и една магистърска степен имаш чудни мисли и разсъждения :mrgreen:


Хората които разбират мислят тактически като мен... утре очаквам новината от клуба!


Ти, бакалавъро-магистре, знаеш ли изобщо значението на термина "троянски кон" и кога се ползва :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Old_death » 27 ное 2016 21:25

Армейци,

След спешно заседание ръководството на футболен клуб ЦСКА се опита да убеди старши треньора Едуард Йорданеску да продължи своята работа на ст."Българска армия", но специалистът категорично отказа и настоя за разтрогване на неговия договор по взаимно съгласие. До края на годината отборът ще бъде ръководен от треньора на ЦСКА II Стамен Белчев, след което ще бъде определен постоянен треньор. Ръководството на ЦСКА благодари на Едуард Йорданеску и му желае лични и професионални успехи.


До тук с Йорданеску !
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Teo » 27 ное 2016 21:27

Old_death написа:
Армейци,

След спешно заседание ръководството на футболен клуб ЦСКА се опита да убеди старши треньора Едуард Йорданеску да продължи своята работа на ст."Българска армия", но специалистът категорично отказа и настоя за разтрогване на неговия договор по взаимно съгласие. До края на годината отборът ще бъде ръководен от треньора на ЦСКА II Стамен Белчев, след което ще бъде определен постоянен треньор. Ръководството на ЦСКА благодари на Едуард Йорданеску и му желае лични и професионални успехи.


До тук с Йорданеску !


Най-накрая... много му здраве!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот гражданин от село » 27 ное 2016 21:36

Сега Паслар да отправи и една "незаобиколима" оферта към португалските и загорелите ментета(да не забрави и Манолев). :mrgreen:

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Синът на Йорданеску поема ЦСКА!

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 21:55

Skywalker написа:
Долно уйно написа:22 Авг 2016 19:07
Долно уйно написа:Явно съм сгрешил за Балъков.
Стане ли факт с този анонимник да ви е честит и дано изкара до Нова година.


Като стигнахте ППЛ по един или друг начин споделих, че Янев до края на август ще е освободен от поста треньор - ПОЗНАХ
Предположих, че Балъков ще го замени, но сгреших, но и нямаше, как да сгреша в преценката си за този треньор

Толкова за сина на баща си и сега чакам поредната порция ирония по мой адрес.
Споделих ви няколко пъти, че идеално зная, начина на управление и на Ганчев и хората му, и че не виждам към момента грам светлина, но нали съм хейтър и съм пишел само лошо за отбора ви.

То тук по форумите всички си мислят, че много знаят и разбират и ти, естествено не си изключение !

В доста слаба позиция си да ме репликираш
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Кашчей » 27 ное 2016 21:57

Teo написа:
Old_death написа:
Армейци,

След спешно заседание ръководството на футболен клуб ЦСКА се опита да убеди старши треньора Едуард Йорданеску да продължи своята работа на ст."Българска армия", но специалистът категорично отказа и настоя за разтрогване на неговия договор по взаимно съгласие. До края на годината отборът ще бъде ръководен от треньора на ЦСКА II Стамен Белчев, след което ще бъде определен постоянен треньор. Ръководството на ЦСКА благодари на Едуард Йорданеску и му желае лични и професионални успехи.


До тук с Йорданеску !


Най-накрая... много му здраве!


От началото на шампионата са минали 4 месеца, а вие сменяте втори треньор, което говори много добре за управлението.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 27 ное 2016 21:57

Благодаря на Едуард, че се нагърби с тежка задача в труден момент за клуба.
Успех в кариерата, бъдещето е пред него.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА

Мнениеот Долно уйно » 27 ное 2016 21:59

Teo написа:Хората които разбират мислят тактически като мен... утре очаквам новината от клуба!

Сега чети внимателно, името на новия ви треньор ще го обявят не по-рано от преди началото на зимната подоготовка
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта