Обединение,сега,веднага!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Обединение,сега,веднага!

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2016 09:10

Обединение,сега,веднага!


Отдавна съм оповестил моята позиция за случващото се в ЦСКА (твърдо за ОП) но днешната тема е предизвикана от случилото се в предаването "Спортна треска" излъчено вчера по БНТ.За тези които не са го гледали слагам линк в офтопика .
Сега направо към темата:

За какво се карат тези хора и защо?Вместо да се делят не е ли по-добре да се обединят?Ако наистина ЦСКА на привържениците и генералите е моралното ЦСКА тогава защо не се обедини с това на Ганчев , така феновете на отбора отново ще бъдат заедно на стадиона.Отделно при обединение всякакви приказки за ГМО клуб, мутанти и все от този род отпадат.За това призовавам собствениците на двата отбора да ги обединят,сега,веднага!
Последна промяна от GOLEADOR на 25 юли 2016 15:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ivo55 » 25 юли 2016 09:19

На мен не ми пречи, щом виждате в това възможен "мост". Истината е, че ЦСКА и публиката имат нужда от Вас.

Без бялата донка. Това не е фен. Това е болен човек. Чест Ви прави, че и Вие го отритнахте и му казахте много истини за психическото му състояние. Този човек докато не стане фен на Левски, няма да се почувства добре. Той е като един друг луд човек, виден баскетболен деятел, погрешка фен на ЦСКА в миналото. Който намери покой след като се осъзна и си пребоядиса в синьо. Личи си, че вече си е на място - реве си, полудява си редовно, но някак си си личи, че си е на мястото. Спред мен бялата донка е всъщата ситуация.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот GOLEADOR » 25 юли 2016 09:37

Беладона никога не е бил от ЦСКА.Самият той каза,че се чувства като "новия Боркиш".Друг въпрос е защо модераторите му позволиха да наложи езика на омразата във форума на ЦСКА , а още по-друг защо някои съфорумци му се вързаха на номерата.Но е факт,че Беладона успя да разруши темата за възраждането на армейския тим.Ако за това е взимал пари си е заслужил всеки цент от заплатата.Все пак Беладона е най-малкия ни проблем.На мен ми се ще да разбера какво е мнението на цесекарите за едно евентуално обединение.

Потребителски аватар
ULTRA RED
Мнения: 9
Регистриран на: 07 ное 2009 22:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ULTRA RED » 25 юли 2016 09:45

няма как да има обединяване!!!поне за мене.на 33 години съм,а от 16 годишен ходя на мачове на ЦСКА.за какво да се обединя,С КОЙ???освен стадиона, кой с какво и кого има общо с ЦСКА???никой с нищо...колкото и да ми е гадно и да ме боли да го кажа-ЦСКА вече го няма...стига с тая пропаганда,поне аз за мене мога да кажа- фен на Литекс и Чавдар няма да ставам,най малко от морална гледна точка...но всеки сам си преценява.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот W84me » 25 юли 2016 09:49

Литекс ще се обедини с някакво друго ЦСКА и вече ще е легитимен клуб? Не ми се вярва хич :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
muzovir
Мнения: 220
Регистриран на: 22 окт 2010 01:01
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот muzovir » 25 юли 2016 09:51

Аз не виждам разлика, м/у отбора на генералите и този в "А" група. Отново на старото дружество няма да бъдат платени дълговете, отново мъки по села и паланки. Защо?
Най- доброто нещо е обединението, защото :"Съединението прави силата".
Ако убиеш един- ти си престъпник, ако убиеш 100- ти си герой, ако убиеш хиляда- ти си цар, ако ги избиеш всички- ТИ СИ БОГ

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот soilwork » 25 юли 2016 09:53

ФК "Летище" няма нищо общо с ЦСКА !! Който иска да ходи да го подкрепя на Аерогарата !! АД-то умря след невнасянето на Оздравителният план на Черепа ! Има един ЦСКА и той играе в Първа Лига !!!
Моралисти и бивши вече оздравители далеч от Армията !! Ще минем и без тях....

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ivo55 » 25 юли 2016 09:54

Да ви кажа, според мен след години и Славия и Локо Сф, и Септември ще се влеят в ЦСКА. За да има кой да съхранява историята им. Не че ни трябва, не че на тях им трябва. Просто да има къде в отделна секция да се изложат снимки, медали и купи на тези клубове, за да могат възрастните слависти и локомотивци да ходят да се снимат и т.н. Просто останаха без пубила.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот ММ1914 » 25 юли 2016 09:55

GOLEADOR написа:Беладона никога не е бил от ЦСКА.Самият той каза,че се чувства като "новия Боркиш".Друг въпрос е защо модераторите му позволиха да наложи езика на омразата във форума на ЦСКА , а още по-друг защо някои съфорумци му се вързаха на номерата.Но е факт,че Беладона успя да разруши темата за възраждането на армейския тим.Ако за това е взимал пари си е заслужил всеки цент от заплатата.Все пак Беладона е най-малкия ни проблем.На мен ми се ще да разбера какво е мнението на цесекарите за едно евентуално обединение.

Човек, много от вашите се обиждат, удобно е да кажете че Беладоната е виновен, но не е само той, какъвто и да е той е само един. Поне още десетина от вашите си се хранят най-редовно. Не само "оздравители" или само "припознавачи", да не забравяме че никой не може да те накара да псуваш, ако ти самия не решиш. Винаги можеш да го нахраниш културно. Може и да се обедините, но ще е трудно, а за по-крайните от двете страни и невъзможно. Животните са на заплата, те каквото им каже ГГ това ще направят, но има хора които все пак заемат позиция заради лични убеждения.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Обединение,сега,веднага!

Мнениеот 1palq4o1 » 25 юли 2016 09:57

ULTRA RED написа:няма как да има обединяване!!!поне за мене.на 33 години съм,а от 16 годишен ходя на мачове на ЦСКА.за какво да се обединя,С КОЙ???освен стадиона, кой с какво и кого има общо с ЦСКА???никой с нищо...колкото и да ми е гадно и да ме боли да го кажа-ЦСКА вече го няма...стига с тая пропаганда,поне аз за мене мога да кажа- фен на Литекс и Чавдар няма да ставам,най малко от морална гледна точка...но всеки сам си преценява.



Сега ще те оплюят, обругаят, ще те наричат "говедо", "предател" и т.н.
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта