"Първа професионална футболна лига" 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: За статичните положения

Мнениеот Балкански Орел » 08 мар 2017 18:47

Все едно състезателен пилот да се оправдава, че не го минали на завоя, а след завоя на набирането.

Не случайно най-добрите отбори в света гледат да вкарват от всяко статично положение.
[center]Levski & Lazio[/center]

krumeto
Мнения: 3698
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Търг за активите на ПФК ЦСКА АД

Мнениеот krumeto » 09 мар 2017 07:53

Стойчо Стоилов започна да трепери:
Ха, "шубето" си е жив страх! :)
Ако участваме само ние в търга за активите на ПФК ЦСКА АД, ще откраднем всичко, и то без пари. :o
Ако обаче участва и Домусчиев, пак може да си ги "краднем", ама ще ни излезе през носа. :shock:
С какви пари щял да участва "отбор от А окръжна група" (значи, ЦСКА 1948)! Има ли значение с какви пари? Български левове!

"Стойчо Стоилов: Чувам, че г-н Домусчиев ще участва на търга за активите на ПФК ЦСКА АД

Novsport
Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов е спокоен, че клубът ще спечели търга за активите на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД и ще наследи търговските марки на ЦСКА. Той заяви, че е чул слухове, че Кирил Домусчиев също ще участва на търга чрез аматьорския ЦСКА 1948.

„Не мисля, че има съмнения около марката. Знам, че търгът е на 30 март. Засега само ние сме подали заявление, че искаме да участваме в търга. Нека да изчакаме да видим какво ще се случи. Аз не съм финансов експерт, не мога да ви кажа дали разполага клубът с парите за търга. Чуват се слухове във футболните среди, че г-н Домусчиев ще участва на този търг с клуб като отбора от А окръжна... не знам точно как се водеше. Дали е така скоро време ще разберем всички. Само слухове чувам, не казвам, че е истина. Не виждам как клуб от А окръжна ще може да си позволи да плати (бел. ред. начална сума около 1,6 млн. лева)”, каза Стойчо Стоилов пред „Диема спорт” за предаването „Домът на футбола”.

Стоилов смята, че Лудогорец получава подкрепа от съдиите, а срещу ЦСКА се позволява много твърда игра.

„Това е хубаво във футбола, че не всичко е пари. Трябва и разбиране. Доказали сме, че Литекс има положителен баланс в мачовете спрямо тях (Лудогорец). Намесват се външни фактори, които накланят везните в тяхна полза. Бих засегнал съдийството. На техните футболисти се позволява да играят фтубол, докато на другите не се позволява. Много груба игра се позволява срещу нас, докато срещу нашите конкуренти при първото грубо влизане се вадят картони. Взимаме бразилци, те на твърда игра много трудно се адаптират. Това е един компонент от играта, който лично мен много ме нервира.”.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

nghcvth
Мнения: 3557
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: "Първа професионална футболна лига" 2016/17

Мнениеот nghcvth » 09 мар 2017 09:43

Ми дори и да участва и да дава пари на 1948 това нещо незаконно ли е? Пък и не виждам с какво е по- лош от Гришата. Но щом Литекс участва на търг за марката на ЦСКА, защо и Домуса да не участва?
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Регламента май нещо не наред

Мнениеот metal1111 » 12 мар 2017 18:39

Хипотетично Пирин се класира на 7 място което дава право на бараж срещу 3 за определяне на последният участник в Лига Европа.
Хипотетично Пирин печели този бараж и се класира за ЛЕ.
Да ама след този бараж на Пирин му предстои финал за Купа България, и хипотетично Пирин печели купата .

Кои по дяволите ще играе тогава в ЛЕ?
OFK PIRIN

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот metal1111 » 12 мар 2017 18:40

Финала за купата е след края на първенството
OFK PIRIN

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот metal1111 » 12 мар 2017 18:48

или ще има нов мач между 3 и 8
OFK PIRIN

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот sandi74 » 12 мар 2017 18:59

Много хипотетична и измислена е тази тема.ФАКТ.Пирин нито баража за ЛЕ ще спечели нито купата.

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот metal1111 » 12 мар 2017 19:13

sandi74 написа:Много хипотетична и измислена е тази тема.ФАКТ.Пирин нито баража за ЛЕ ще спечели нито купата.



може би си прав , но това не променя факта, че БФС има вратичка да прати в ЛЕ който си поиска
OFK PIRIN

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23219
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот W84me » 12 мар 2017 19:20

Е ти какво си очаквал от Дришата Лига?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Hertha_BSC
Мнения: 23
Регистриран на: 26 фев 2017 09:53
Контакти:

Re: Регламента май нещо не наред

Мнениеот Hertha_BSC » 12 мар 2017 19:24

Ако Пирин завърши 7-ми, след разделянето на първенството, ще играе плейоф за Лига Европа. При положение, че спечели битката с 3-тия от първата шестица, се класира. В случай, че триумфира за купата, то тогава 4-тия от първата шестица ще рита в Лига Европа.
По ми е интересно, ако Пирин вдигне трофея в Лига Европа?!... Тогава получава право на участие в Шампионска Лига, но България има право само на един участник в лигата. Какво ще стане тогава?! :lol:
След като Лестър стана шампион на Англия, защо Пирин да не вдигне трофея в Лига Европа!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта