Висша лига - Сезон 2016/2017

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 03 юни 2017 18:26

Е то когато противника се е окопал е нормално да има обходни действия и търсене на пролука, това предполага и къси пасчета и по-продължително разиграване. Ама хенрито (thsmith) инвалида е обсебен от директния балонен футбол и не признава нищо друго за формулировката "красив футбол". :lol:
А директен футбол срещу окопал се противник и изритвания на топката напосоки напред означава доброволното й предоставяне на противника. ;)
Ама има ли смисъл да се обяснява на такива хора... нормалните колеги от форума го разбират това, дори най-директните отбори в Англия превключват на къси пасчета, когато противника се е прибрал плътно и търсят с обходни действия пробойни и пролуки в отбраната им. Само хенрито си живее още в 60те години на 20 век. :mrgreen:
При Лаудруп и Роджърс Суонзи играеше най-красивия футбол и вкарваше най-много голове, а и постигна класиране за Лига Европа. Днес са просто поредното британско недоразумение играещо ретрограден футбол и вегетиращо около зоната за оцеляване. :mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23114
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот Thsmith » 03 юни 2017 18:56

Бетон се разбира с футбол като на Сър Алекс, а не с кретенски пасчета. Който иска да гледа приспивен футбол, да върви да си гледа гномите.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот CSKA69 » 03 юни 2017 19:30

Не харесвам нито архаичния идеал за футбол на смити, който е смешен и не заслужава внимание, нито превъзнасянето и обожествяването на каталунския стил като единствения начин да се играе красив футбол на Капитана. Както обикновено в живота истината не е в абсолютните стойности, а в усредняването им, а пък конкретно във футбола винаги е имало, има и ще има ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН НАЧИН ЗА ПЕЧЕЛЕНЕ ;) .So sit back and njoy :idea:
Изображение

Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юни 2017 23:14

Thsmith написа:
Бетон се разбира с футбол като на Сър Алекс, а не с кретенски пасчета. Който иска да гледа приспивен футбол, да върви да си гледа гномите.

Е, аз пък мисля, че "бетон" беше футболът, който Челси игра, когато спечели Ш.Л. срещу Барса и Байерн. :lol:
Ман. Юн. при Фърги, почти никога не са играли "бетон". ;)

Иначе, еталон за директен футбол играеха Тотнъм, мисля при Реднап, с Бербо и Роби Кийн.
Ирландеца сваляше високите топки на нашият, който ги заковаваше. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23114
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот Thsmith » 03 юни 2017 23:18

Не схвана... имах предвид начина на търсене на гол срещу затворен отбор. Винаги когато търсеха гол и съперника се е прибрал в наказателното си, какво следваше? Скоулс на Гари Невил и Гари Невил на Бартез, а от там до Кийн и обратно или постоянни центрирания от тъча и търсене на меле + борба да се посрещне всяка избита топка и ако има възможност да се изпрати по посока вратата веднага, а ако не да се обърне обратно към тъча и отново : )


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот rhaegar » 04 юни 2017 00:12

THE G.A.M.E написа:
Иначе, еталон за директен футбол играеха Тотнъм, мисля при Реднап, с Бербо и Роби Кийн.
Ирландеца сваляше високите топки на нашият, който ги заковаваше. :mrgreen:


Роби Кийн, дето е 1.75, свалял топки на Бербо, дето е 1.90? Жоре?

Thsmith написа:Не схвана...


Написал си "бетон се разбира", а не "бетон се разбива", затова не е схванал.
Последна промяна от rhaegar на 04 юни 2017 00:13, променено общо 1 път.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23114
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот Thsmith » 04 юни 2017 00:13

Зарежи го техния и Роби ; 0 С Адебата играеха най-добре Спърс.


---
печатна грешка ; )


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 юни 2017 00:18

rhaegar написа:
Роби Кийн, дето е 1.75, свалял топки на Бербо, дето е 1.90? Жоре?

Е, не съм гледал всички мачове на Шпорите по него време, но се сещам за поне 4-5 момента в големи мачове, в които ирландеца сваляше с глава на нашият. Не знам, и аз съм се чудил, че Кийн по принцип не е особено висок, но често печелеше високи топки. Нещо като нашият Бардон. :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23114
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот Thsmith » 04 юни 2017 00:24

Вашия изобщо колко мача е играл при чичо Хари? Той пое Спърс някъде около един мач с Арсенал за купата, дето Бентли вкара от центъра. След това го продадоха на Ютд... Ако е играл при него, трябва да е нещо от рода на 3 месеца грубо?

--
Edit: Изобщо не е играл при Чичо Ари. То не е чудно не, Хари трудно щеше да го изтърпи и щеше да го закотви като Сър Алекс. Той не веднъж е казвал, че го дразнят тези дето слагат ръце на кръста и ръкомахат вместо да гонят. Винаги е критикувал персонално такива, които го правят. Сега докато го пиша и си спомням как за Бент каза, че баба му щяла да вкара или да тича повече, не помня кво беше точно.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша лига - Сезон 2016/2017

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 юни 2017 01:07

Е, значи при холандеца, дет' ги водеше е играл. Помня ли всички мачове и отбори, извън Челси, преди 10-на години ? :lol:
Просто помня, че имаха супер-елементарен стил. С 3-4 подавания макс.
Берба не ми е любимец, но в повечето мачове, дето е играл, показа завидна класа. Не искам да обявявам тези дето смятат обратното, за лаици, но то се подразбира. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта