Селекция сезон 2016/17

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот nosmoky » 08 фев 2017 21:13

Махането на таксите.
Осигуряване на екипировка.
Стипендии за най-талантливите.
Ангажиран е цял етаж на хотел за тези от провинцията...в бъдеще се очаква на Панчарево да се направят общежития.
След няколко месеца голяма част от школата ще се премести на Панчарево...няма да играем по Мировяне и къде ли не.
На работа се взе Митко Джоров - един от най-разбиращите хора в БГ по отношение на детско-юношески футбол.

И викаш няма промени ?
Може повече..много повече, но засега нещата са добре.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот sin4ec » 08 фев 2017 21:26

nosmoky написа:Махането на таксите.
Осигуряване на екипировка.
Стипендии за най-талантливите.
Ангажиран е цял етаж на хотел за тези от провинцията...в бъдеще се очаква на Панчарево да се направят общежития.
След няколко месеца голяма част от школата ще се премести на Панчарево...няма да играем по Мировяне и къде ли не.
На работа се взе Митко Джоров - един от най-разбиращите хора в БГ по отношение на детско-юношески футбол.

И викаш няма промени ?
Може повече..много повече, но засега нещата са добре.

Чакай сега малко-аз не споря, аз дискутирам. В другата тема вече не пиша за ДЮШ, щото ми се подиграват. Глупости било.
Махането на таксите е отчаян ход и за мен е глупост. Екипировка, хмм... ами екипировка се дава, когато детето е играло 2-3 години за отбора. Интересно как ще събирате 2009 и ще раздавате екипи за по 300 лева сета, като не е ясно дали стават изобщо и дали ще играят футбол-освен ако не сте благотворително дружество.
Панчарево е прекрасна локация за тренировки, но на големите. Няма кой да ти води 10 годишно дете дотам и обратно. Не знам Джоров колко голям спец е и какви теоретични познания има, но за тая работа се искат кадри, които бачкат на терен и с размах. Школата на ЦСКА бе разрушена до основи, въпросът е какво ще тръгне да строи ГГ от нулата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот гражданин от село » 08 фев 2017 21:38

sin4ec написа:
nosmoky написа:Махането на таксите.
Осигуряване на екипировка.
Стипендии за най-талантливите.
Ангажиран е цял етаж на хотел за тези от провинцията...в бъдеще се очаква на Панчарево да се направят общежития.
След няколко месеца голяма част от школата ще се премести на Панчарево...няма да играем по Мировяне и къде ли не.
На работа се взе Митко Джоров - един от най-разбиращите хора в БГ по отношение на детско-юношески футбол.

И викаш няма промени ?
Може повече..много повече, но засега нещата са добре.

Чакай сега малко-аз не споря, аз дискутирам. В другата тема вече не пиша за ДЮШ, щото ми се подиграват. Глупости било.
Махането на таксите е отчаян ход и за мен е глупост. Екипировка, хмм... ами екипировка се дава, когато детето е играло 2-3 години за отбора. Интересно как ще събирате 2009 и ще раздавате екипи за по 300 лева сета, като не е ясно дали стават изобщо и дали ще играят футбол-освен ако не сте благотворително дружество.
Панчарево е прекрасна локация за тренировки, но на големите. Няма кой да ти води 10 годишно дете дотам и обратно. Не знам Джоров колко голям спец е и какви теоретични познания има, но за тая работа се искат кадри, които бачкат на терен и с размах. Школата на ЦСКА бе разрушена до основи, въпросът е какво ще тръгне да строи ГГ от нулата.

Аз като бях дете беше още по-голямо отчаяние - това екипи, топки(или каквото е нужно за дадения спорт) беше безплатно и в резултат отчаяните спортисти носеха европейски, световни и олимпийски медали, а клетите футболисти отстраняваха или поне играеха като равни с най-добрите отбори на континента.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот nosmoky » 08 фев 2017 21:56

Казах част от школата. Предполагам, че по-малките ще продължат да си тренират на Армията.
Отчаян ход..защо ? Футболът е спорт за бедните. Представи си по-бедни българи от провинцията, които трябва да решат къде да изпратят детето си да тренира ЦСКА или Левски. При едните е безплатно..даже може и стипендия да ти дават..а при другите си плащаш 50лв...за общежитието не знам дали е безплатно. :) Въпрос на време е да се усети разликата.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот sin4ec » 08 фев 2017 22:00

гражданин от село написа:Аз като бях дете беше още по-голямо отчаяние - това екипи, топки(или каквото е нужно за дадения спорт) беше безплатно и в резултат отчаяните спортисти носеха европейски, световни и олимпийски медали, а клетите футболисти отстраняваха или поне играеха като равни с най-добрите отбори на континента.

Тук две мнения няма-и на мен никой не ми е искал ни такса, ни нищо. Екипи ни даваха, маратонки ни даваха, на лагери ходехме без родителите да плащат. На турнири и първенства ходехме...безплатно :o
Сега: лагер 4 дни-350 лева. Дай за екипи. Дай за нам си кво. Дай за застраховки. Дай за такса на турнира, че съдия и организатор трябвало да избият чивия.
Но така е-нали искахме демокрация... :)
А щастливи са тез родители, чиито деца се занимават със спорт. Инак се пуфти и дебелее пред компютри и таблети и си евало майката...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот ivo55 » 09 фев 2017 09:41

Добро утро. Именити футболисти като Зику могат да върнат публиката на стадиона. 3-4ма като него. Пък пускай млади тигърчета покрай тях. Тамън ще има от кой да се учат, а не да ми стават пияници в Студентски град и да се учат от курвите.
Казвам го абстрахирайки се от това на колко години е и в каква форма е Зику конкретно. Говоря принципно.
Обикновения фен като мен иска да гледа именити футболисти, а не Аsfjg Еrgtrhtyj Вeferhth от Нигерия, дето бил много обещаващ, ала имал 3-4 провалени опита да заиграе в Европа. Ама са в ЦСКА щял да избие рибата, рийш ли ... ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот Red_Neck » 09 фев 2017 11:29

За нашите стандарти, като "именити футболисти" може да третираме И. Иванов, Манолев, Бодуров, Бадема (направиха някакви кариери в националния и зад граница)..... ама не съм сигурен, че в моментното им състояние биха били от полза. ;)

Други опции са играчи, като Мораес, Чочев, Тонев...., но оставам на теб да споделиш, какво би ги върнало СЕГА на Армията :)

Зику го слагам към първата група... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3742
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот ivo55 » 09 фев 2017 11:40

Баце, изредил си некви защитници освен Бадема. Солта на футбола са головете. Кой ходи да гледа играта в защита. Тя е важна, за да се стигне до победа, ама никой не ходи заради нея на стадиона.

Говоря за това, че Зику е голмайстор, няколко пъти шампион и няколко купи на страната има. Ама носи онази елегантност при играта с топка, която е характерна за голмайстора.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот ММ1914 » 09 фев 2017 11:49

nosmoky написа:Казах част от школата. Предполагам, че по-малките ще продължат да си тренират на Армията.
Отчаян ход..защо ? Футболът е спорт за бедните. Представи си по-бедни българи от провинцията, които трябва да решат къде да изпратят детето си да тренира ЦСКА или Левски. При едните е безплатно..даже може и стипендия да ти дават..а при другите си плащаш 50лв...за общежитието не знам дали е безплатно. :) Въпрос на време е да се усети разликата.

Ако са добри и от прованса, с над 70 процентна сигурност ще ги прилапа Лудогорец. Условията са им по-добри, кинтите също.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Селекция сезон 2016/17

Мнениеот Red_Neck » 09 фев 2017 11:52

В управлението на една организация се взимат два вида решения - важни и спешни.
Ако важно решение стане спешно е кофти ;)

За мен на този етап, важни са решенията за базите, единството на феновете и стратегията за развитие на клуба.
По точка 1 се работи ОК.
По точка 2 се направиха няколко сериозни грешки, които на този етап не изглеждат фатални.
По точка 3 нещата изглеждат начертани - наличието на дубъл, ниска средна възраст на първия отбор и усилена работа в ДЮШ.

С две думи, аз не очаквам големи трансферни бомби ( от рода на Жуниор Мораес) следващите два трансферни джама.

Последните ни 4 трансфера ми се видяха мнооого спешни решения. Нямам големи очаквания :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта