Копа Америка 2016 (САЩ)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

baywatchfan
Мнения: 129
Регистриран на: 16 ное 2009 17:02
Контакти:

Копа Америка 2016 (САЩ)

Мнениеот baywatchfan » 23 апр 2016 23:14

Май ще се превърне в традиция този турнир да не се излъчва по нито една БГ телевизия, което е жалко. Следя южноамерикански футбол от много години и смея да твърдя, че на ниво национални отбори, никъде другаде не съм гледал по-здрави мачове и по-люти дербита. Всеки кръг от Световните квалификации е като финал и Копа Америка не се различава. Търся в google дали случайно някоя от БГ телевизиите се е наела да го предава, но уви досега нищо.

Тази година, турнирът е юбилеен и се провежда в САЩ. 10 стадиона ще приемат мачовете като няма стадион с капацитет под 60,000. Много българи биха си припомнили някои паметни за нас като близо 100-хилядния Роуз Боул в Лос Анджелис, където играхме малкия финал с Швеция, както и Солджър Фийлд в Чикаго, където постигнахме първата си победа на СП. В САЩ интересът към футбола е огромен и дори на приятелските мачове стадионите са пълни, какво остава за турнирните. Не случайно Световното в САЩ все още държи рекорда за най-голяма посещаемост. Със сигурност атмосферата и на Копа Америка 2016 ще е страхотна.

Този път ще участват 16 отбора, вместо традиционните 12. Към тези от Южна Америка ще се присъединят и 6 от Северна и Централна. Дано някой измежду БНТ или спортните ни канали купи правата и да можем да го гледаме. Уругвай ми е любимият национален отбор и чакам турнирът с нетърпение.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот iliev72 » 23 апр 2016 23:28

При наличието на толкова сателитни телевизии и толкова много интернет канали да чакаш да я дават по БГ канали е смешно !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

baywatchfan
Мнения: 129
Регистриран на: 16 ное 2009 17:02
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот baywatchfan » 23 апр 2016 23:36

Аз съм на Булсатком и нямам сателитните. А гледането по streamове не го обичам честно казано и винаги ми е било като крайна мярка. Друго си е по ТВ, да си седнеш удобно със студио и т.н. Особено ако си с добър телевизор...

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот russia » 23 апр 2016 23:50

baywatchfan написа:Аз съм на Булсатком и нямам сателитните. А гледането по streamове не го обичам честно казано и винаги ми е било като крайна мярка. Друго си е по ТВ, да си седнеш удобно със студио и т.н. Особено ако си с добър телевизор...

Така си е! Не да ровиш като див из интернет за качествен сигнал.
Аз съм на друг оператор и имам доста чужди спортни канали, но това в случая не ме радва особено, като знам часовете, в които се излъчва Копата. ;)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот iliev72 » 23 апр 2016 23:56

И защо да ровиш за качествен сигнал като такъв винаги има в torrent-tv.ru :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот 1982 » 24 апр 2016 00:26

iliev72 написа:При наличието на толкова сателитни телевизии и толкова много интернет канали да чакаш да я дават по БГ канали е смешно !


Ти знаеш ли, че преди години, на един мач от Копа-та, май по БНТ беше, коментаторът заспа по едно време, не се ебавам. :lol: :lol: :lol: Беше някакъв мач от 2:00, някоя от Копите в края на 90-те или началото на 2000-те, няколко минути нямаше ни вопъл, ни стон, чуваше се само шумът от стадиона ..... и по едно време се чува една прозявка, завършваща с тежко въздихание "ооооаа" ... :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот action66 » 24 апр 2016 00:46

baywatchfan написа:Май ще се превърне в традиция този турнир да не се излъчва по нито една БГ телевизия, което е жалко. Следя южноамерикански футбол от много години и смея да твърдя, че на ниво национални отбори, никъде другаде не съм гледал по-здрави мачове и по-люти дербита. Всеки кръг от Световните квалификации е като финал и Копа Америка не се различава. Търся в google дали случайно някоя от БГ телевизиите се е наела да го предава, но уви досега нищо.

Тази година, турнирът е юбилеен и се провежда в САЩ. 10 стадиона ще приемат мачовете като няма стадион с капацитет под 60,000. Много българи биха си припомнили някои паметни за нас като близо 100-хилядния Роуз Боул в Лос Анджелис, където играхме малкия финал с Швеция, както и Солджър Фийлд в Чикаго, където постигнахме първата си победа на СП. В САЩ интересът към футбола е огромен и дори на приятелските мачове стадионите са пълни, какво остава за турнирните. Не случайно Световното в САЩ все още държи рекорда за най-голяма посещаемост. Със сигурност атмосферата и на Копа Америка 2016 ще е страхотна.

Този път ще участват 16 отбора, вместо традиционните 12. Към тези от Южна Америка ще се присъединят и 6 от Северна и Централна. Дано някой измежду БНТ или спортните ни канали купи правата и да можем да го гледаме. Уругвай ми е любимият национален отбор и чакам турнирът с нетърпение.


Абсолютно съм съгласен с теб,че континенталните надпревари трябва да се предават. Гледаме европейското първенство,гледаме африканското първенство , но Азия , Южна Америка , КОНКАКАФ , Океания,защо не ги гледаме? Колкото повече информация имаме за световния футбол,толкова по-хубаво. А и интересно би било да видим разните звезди от европейските първенства как се представят в националните си отбори.

kabaka
Мнения: 137
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот kabaka » 24 апр 2016 08:33

Не си струва да си дават парите за нещо което се излъчва от 00:00 до 06:00 (грубо) и ще го гледат около 1000-2000 човека. Просто няма да си изкарат вложените пари..,

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот ММ1914 » 24 апр 2016 09:13

action66 написа:
baywatchfan написа:Май ще се превърне в традиция този турнир да не се излъчва по нито една БГ телевизия, което е жалко. Следя южноамерикански футбол от много години и смея да твърдя, че на ниво национални отбори, никъде другаде не съм гледал по-здрави мачове и по-люти дербита. Всеки кръг от Световните квалификации е като финал и Копа Америка не се различава. Търся в google дали случайно някоя от БГ телевизиите се е наела да го предава, но уви досега нищо.

Тази година, турнирът е юбилеен и се провежда в САЩ. 10 стадиона ще приемат мачовете като няма стадион с капацитет под 60,000. Много българи биха си припомнили някои паметни за нас като близо 100-хилядния Роуз Боул в Лос Анджелис, където играхме малкия финал с Швеция, както и Солджър Фийлд в Чикаго, където постигнахме първата си победа на СП. В САЩ интересът към футбола е огромен и дори на приятелските мачове стадионите са пълни, какво остава за турнирните. Не случайно Световното в САЩ все още държи рекорда за най-голяма посещаемост. Със сигурност атмосферата и на Копа Америка 2016 ще е страхотна.

Този път ще участват 16 отбора, вместо традиционните 12. Към тези от Южна Америка ще се присъединят и 6 от Северна и Централна. Дано някой измежду БНТ или спортните ни канали купи правата и да можем да го гледаме. Уругвай ми е любимият национален отбор и чакам турнирът с нетърпение.


Абсолютно съм съгласен с теб,че континенталните надпревари трябва да се предават. Гледаме европейското първенство,гледаме африканското първенство , но Азия , Южна Америка , КОНКАКАФ , Океания,защо не ги гледаме? Колкото повече информация имаме за световния футбол,толкова по-хубаво. А и интересно би било да видим разните звезди от европейските първенства как се представят в националните си отбори.

Човек, Океания и КОНКАКАФ не искаш да ги гледаш, повярвай ми. Странни разултати, тактическа дисциплина като в мач пред блока, съдиии по-отчайващи от тези в А група. Аматьорска работа.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Копа Америка 2О16

Мнениеот iliev72 » 24 апр 2016 10:28

1982 написа:
iliev72 написа:При наличието на толкова сателитни телевизии и толкова много интернет канали да чакаш да я дават по БГ канали е смешно !


Ти знаеш ли, че преди години, на един мач от Копа-та, май по БНТ беше, коментаторът заспа по едно време, не се ебавам. :lol: :lol: :lol: Беше някакъв мач от 2:00, някоя от Копите в края на 90-те или началото на 2000-те, няколко минути нямаше ни вопъл, ни стон, чуваше се само шумът от стадиона ..... и по едно време се чува една прозявка, завършваща с тежко въздихание "ооооаа" ... :lol: :lol: :lol:

Ако си на работа от 7:30-8:00 едва ли ще седнеш да гледаш мачове между 2:00-6:00. Също така не вярвам някой да си вземе отпуска специално за Копа Америка !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта