Дарителски кът: НАО "Рожен" събира пари, за да съществува

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
analizatora
Мнения: 116
Регистриран на: 09 сеп 2015 13:29

Re: Дарителски кът: НАО "Рожен" събира пари, за да съществув

Мнениеот analizatora » 26 сеп 2015 23:24

diplomat написа:
analizatora написа:Като един напълно обективен и безпристрастен анализатор ще кажа, че бих помогнал с един телескоп, който мога да даря на обсерваторията. Малко , но от сърце.

Много пари ще ти излезе да го пращаш чак от С. Петербург. :mrgreen:

Прощавайте, Господине, но аз не живея в Санкт Петербург, а в България , иначе след 2 години , като завърша гимназия и стана студент мисля да се местя в Москва и да кандидатсвам в МГУ "Ломоносов", в момента съм се записал на курсове по руски език и уча активно и усилено руския с цел да работя и да следвам в Москва. Така ме е яд, че като бях малък, в училище ме задължиха насила да уча този тъп английски език, иначе щях да се запиша да уча руски. Мечтата ми е да ме приемат в МГУ "Ломоносов" и ще направя всичко възможно да ми се осъществи тази моя мечта! Иначе ще чакам новини от колегата, който живее в Санкт Петербург да изкаже своето мнение за живота в Русия и каже, какви са неговите лични впечатления от бита и живота в Санкт Петербург. Много е важно да чуя лични впечатлния от човек, който живее в Русия.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15570
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Дарителски кът: НАО "Рожен" събира пари, за да съществув

Мнениеот fcb_bg » 26 сеп 2015 23:37

analizatora написа:
diplomat написа:
analizatora написа:Като един напълно обективен и безпристрастен анализатор ще кажа, че бих помогнал с един телескоп, който мога да даря на обсерваторията. Малко , но от сърце.

Много пари ще ти излезе да го пращаш чак от С. Петербург. :mrgreen:

Прощавайте, Господине, но аз не живея в Санкт Петербург, а в България , иначе след 2 години , като завърша гимназия и стана студент мисля да се местя в Москва и да кандидатсвам в МГУ "Ломоносов", в момента съм се записал на курсове по руски език и уча активно и усилено руския с цел да работя и да следвам в Москва. Така ме е яд, че като бях малък, в училище ме задължиха насила да уча този тъп английски език, иначе щях да се запиша да уча руски. Мечтата ми е да ме приемат в МГУ "Ломоносов" и ще направя всичко възможно да ми се осъществи тази моя мечта! Иначе ще чакам новини от колегата, който живее в Санкт Петербург да изкаже своето мнение за живота в Русия и каже, какви са неговите лични впечатления от бита и живота в Санкт Петербург. Много е важно да чуя лични впечатлния от човек, който живее в Русия.


на Ломоносов лично аз съм му ломил носа, щото се бараше голям навремето и искаше да ми вземе Ана. Тъй, чако нещо се опъва с влизането, само се обади. ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
analizatora
Мнения: 116
Регистриран на: 09 сеп 2015 13:29

Re: Дарителски кът: НАО "Рожен" събира пари, за да съществув

Мнениеот analizatora » 26 сеп 2015 23:41

fcb_bg написа:на Ломоносов лично аз съм му ломил носа, щото се бараше голям навремето и искаше да ми вземе Ана. Тъй, чако нещо се опъва с влизането, само се обади. ;)

Благодаря Ви много за предложената помощ, Господине, но аз искам да вляза по честен начин, а не по "вторите начини". Аз съм човек с достойнство!

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Дарителски кът: НАО "Рожен" събира пари, за да съществув

Мнениеот slavia_forever » 27 сеп 2015 11:53

Като цяло не видях до момента градивна дискусия относно адекватна помощ за НАО "Рожен". Архивирам темата, в която има линк, ако някой има желание да го посети и да помогне.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта