НБА 2015-16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот riddler » 03 юни 2016 09:54

Според мен серията ще се реши в седем мача, а краен победител ще е ГСУ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19896
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 03 юни 2016 11:56

АХАХАХАХАХАХ...
Тук има хора,които пишат ЕДИНСТВЕНО,когато тиймчето им е силно...
След 3-4 дена,ако Уориърз бият...пак ще пишат.Ако не - ще мълчат ! :Д:Д:Д:Д:Д
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Warped » 03 юни 2016 13:20

Drunken_Master написа:АХАХАХАХАХАХ...
Тук има хора,които пишат ЕДИНСТВЕНО,когато тиймчето им е силно...
След 3-4 дена,ако Уориърз бият...пак ще пишат.Ако не - ще мълчат ! :Д:Д:Д:Д:Д

Мисля че много се впрягаш. Даже и да е така какво толкова. А и е ясно че от следващия сезон Филаделфия ще ги реже всички :lol: :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: НБА 2015-16

Мнениеот nghcvth » 03 юни 2016 14:09

Тук има и хора, които се чудят какво да напишат, когато безумните им теории се провалят.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19896
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 03 юни 2016 19:21

nghcvth написа:Тук има и хора, които се чудят какво да напишат, когато безумните им теории се провалят.

Ако твоите хора не бяха възкръснали,сигурно никога повече нямаше да пишеш в тази тема...НалЕ ?
И кои мои теории са безумни и са се провалили ? Много ми е интересно ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: НБА 2015-16

Мнениеот nghcvth » 03 юни 2016 22:02

Не съм писал много пъти след техни победи, ама както и да е.
Относно теориите, нямам намерение да се повтарям сто пъти, като ти е толкова интересно, прочети назад темата. И, между другото, радвам се, че си се разпознал в описанието ми, въпреки че не беше конкретно към твоята личност.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19896
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 06 юни 2016 14:05

Серията май ще приключи по-бързо от очакваното.Уориърз буквално ги попиляха...Страхотна работа на Игуадала който успя (донякъде),да ограничи ЛеБрон,който завърши с 19 точки,8 борби,9 асистенции,4 откраднати,1 чадър,но и 7 търноувъра.Тая сутрин Кавс бяха по-мудни дори и от първият мач,което е странна стратегия,при положение,че ЛеБрон и Ървинг са изключително силни на фастбрейк.Последният направи слаб мач,но в сравнение с Кевин Лав,който беше направо неадекватен на моменти (и може би най-слабият защитник в историята на Кливланд),беше приличен.Общо-взето никакъв съпорт от тяхна страна.Като цяло бяха супер разконцентрирани,което според мен е благодарение на слабият Изток и лесното стигане до финал.И тук пак опираме до диригентската палка.Лу не може да се мери с Кър,по никакъв параграф...последните два мача бяха явно доказателство с оглед страхливата игра на Кливланд и неадекватните Лав,Смит,Ървинг.Незнам защо не се дава повече шанс на Мозгов ? Слаба защита,слаба,слаба,слаба...Голдън Стейт постоянно разиграваха,а ония само стоят и гледат.Същата страхливост и в нападение,от което се възползваха Грийн и Игуадала.
Общо-взето финалът вече е ясен...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Warped » 07 юни 2016 15:25

Е мисля че вече се видя. че Леброн не е на нивото на Джордан
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот riddler » 07 юни 2016 21:46

Warped написа:Е мисля че вече се видя. че Леброн не е на нивото на Джордан

Това го знае всяко хлапе. :) Още повече разбираш каква жажда за победа има след като прочетеш биографичната книга за него https://www.helikon.bg/books/45/-%D0%9C ... 96456.html . Въпреки своите недостатъци, които е имал и все още ги има просто те грабва какъв победител е. Между другото след няколко месеца на английски излиза книгата за Коби от същия автор http://www.amazon.com/Showboat-Life-Bry ... 388&sr=1-2 и ако я преведат на български няма начин да не си я купя. :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Warped » 13 юни 2016 10:31

Днес ли ще е края? ;)Все си мислех че Елис-Къри беше яка комбинация. Тоя сезон показа,че шеф Къри с леки изключения може и сам да носи отбора :)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта