НБА 2015-16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот rhaegar » 23 юни 2016 00:24

Напълно нормално е, всеки да иска да стане шампион. Затова аз съм склонен да оправдая всеки, който напуска първия си отбор, за да се бори за титла. Най-хубавите примери са с Карл Малоун (жестоко ме е яд, че загубихме онзи финал с Детройт и не можа да си изпълни мечтата, добре поне, че Гари Пейтън все пак стана шампион) и Рей Бърк-който след 20 години в Бостън Бруинс напусна в посока Колорадо, за да вдигне най-накрая пустата Стенли и това е един от най-великите моменти в историята на NHL.

ЛеБрон напусна, за да я спечели за себе си и се реабилитира, когато я спечели и за Кливланд.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: !

Мнениеот 1982 » 23 юни 2016 14:55

Drunken_Master написа: Ти ми обясняваш,че Джордан щял да стане шампион и без тях...само че от 1984 г. до 1991 г. какво постигнаха Булс ?


Точно това показва колко голям е Джордан. Въпреки че все не успяваше да стане шампион, той не предприе най-лесната крачка, да заебе Чикаго и да иде да се събере с още две супер звезди, за да станат заедно шампиони. Това е най-лесният път. Но Майкъл остана верен на града, който му даде път в големия баскетбол и ..... останалото е история, велика история.

На мен ЛеБрон ми беше любимият играч в НБА, след отказването на Джордан, други не съм и имал, исках много да постигне с Кливланд, но ме разочарова тотално със страхливата си постъпка. Видя, че дълго време не става, но вместо да продължи още по-упорито да се бори, точно както направи Джордан, той предпочете да предаде и изостави Кливланд и да иде да се събере с други 2 големи звезди, за да станат заедно шампиони, щото така е по-лесно. В този момент ме загуби напълно като фен и дори стана жалък в очите ми.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта