ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот гражданин от село » 21 авг 2016 17:11

В нито един от мачовете от началото на първенството не се видя нищо от това, което се опитваше да изгради и наложи през подготовката.Каква е причината не знам, но за разлика от контролите играем изключително безидеен и нескопосан футбол.Ако Любо Пенев е отново в дъното на интригата, както с чичо си при идването на пернишките колоси този се очертава като някаква пракоба за клуба.Да не забравяме, че той ни вкара през 99-а в този коловоз, който ни докара до фалит.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Teo » 21 авг 2016 17:20

гражданин от село написа:В нито един от мачовете от началото на първенството не се видя нищо от това, което се опитваше да изгради и наложи през подготовката.Каква е причината не знам, но за разлика от контролите играем изключително безидеен и нескопосан футбол.Ако Любо Пенев е отново в дъното на интригата, както с чичо си при идването на пернишките колоси този се очертава като някаква пракоба за клуба.Да не забравяме, че той ни вкара през 99-а в този коловоз, който ни докара до фалит.


Разбира се, че Любо е в интригата.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот soilwork » 21 авг 2016 17:38

[center]Да благодарим на Ицо Янев за свършената работа....ясно беше че е лимитиран треньор. Има още много да учи в занаята.....нищо драматично и страшно не е станало! Треньори напускат и си подават оставката всеки ден във футбола. Иска ми се Стойчо да се завърне и да покаже какво може в новите реалности- добре структуриран клуб ,без финансови проблеми и с куп добри футболисти [/center]

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Red joker » 21 авг 2016 17:51

venom написа:
Kindza написа:
Red joker написа:Ицо Янев ,не трябва да напуска,трябва да му се даде картбланш поне да Нова Година!


Трябваше да му се даде поне година без оглед на резултати , осен ако не тръгнем да изпадаме . Но у нас трудно става така , може да е имало неща за които не знаем . Ще видим кой ще е новия .


И според мен беше много рано. Дано не съм прав, но ми се струва, че големите очаквания към ЦСКА си казват думата и пак тръгваме по стария път, изпълнен с голям теч на треньори и футболисти.

Това ми писна вече ,ама много! :x Дайте една година да се бориме с тия хора ,които имаме в момента,дори и да не постигнеме титла и купа,поне със сигурност няма да изпаднеме :idea: ;) !Стига с това текучество на треньори,не че имам нещо против ръководството ,но все някога трябва да прекъснеме с това ,нека бъдеме новатори, поне в тая шибана родна действителност!Отбор и стил на игра се гради с години-питайте Барса или Дортмунд :idea: :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Red joker » 21 авг 2016 17:56

soilwork написа:[center]Да благодарим на Ицо Янев за свършената работа....ясно беше че е лимитиран треньор. Има още много да учи в занаята.....нищо драматично и страшно не е станало! Треньори напускат и си подават оставката всеки ден във футбола. Иска ми се Стойчо да се завърне и да покаже какво може в новите реалности- добре структуриран клуб ,без финансови проблеми и с куп добри футболисти [/center]

Кой не е лимитиран бе ,брато :roll: Не ми говори за Стойчо,щото почва да ми се драйфа :evil: Защо не остана той да води отбора във В група изащо си би камшика през 2008-ма :? Не мога да го понасям,да не говориме ,че той доведе сума ти менета в ЦСКА...айде не ми се говори за него :x Е.бати треньора ,дето няма победа в ЕКТ,а само над говедата ;)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот гражданин от село » 21 авг 2016 17:59

Стойчо го пазим за евро битките. :mrgreen:

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Долно уйно » 21 авг 2016 21:00

soilwork написа:[center]Да благодарим на Ицо Янев за свършената работа....ясно беше че е лимитиран треньор. Има още много да учи в занаята.....нищо драматично и страшно не е станало! Треньори напускат и си подават оставката всеки ден във футбола. Иска ми се Стойчо да се завърне и да покаже какво може в новите реалности- добре структуриран клуб ,без финансови проблеми и с куп добри футболисти [/center]

Преди един месец друго пееше.
Новия треньор ще е по вкуса на Стойчо Стоилов, той ще реши, кой да е и ще е този, който ще му играе по свирката.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Red joker » 21 авг 2016 22:00

Долно уйно написа:
soilwork написа:[center]Да благодарим на Ицо Янев за свършената работа....ясно беше че е лимитиран треньор. Има още много да учи в занаята.....нищо драматично и страшно не е станало! Треньори напускат и си подават оставката всеки ден във футбола. Иска ми се Стойчо да се завърне и да покаже какво може в новите реалности- добре структуриран клуб ,без финансови проблеми и с куп добри футболисти [/center]

Преди един месец друго пееше.
Новия треньор ще е по вкуса на Стойчо Стоилов, той ще реши, кой да е и ще е този, който ще му играе по свирката.

Искаш да кажеш,че до сега всички треньори в Литекс са били назначавани от Стойчо Стоилов,били са му солта.шаци,играли са му по свирката и след това той ги е уволнявал и назаначавал нови ;)... Ицо Стоичков,Любо Пенев плюс още куп чужденци с авторитет-Ицхак Шум,Михай Стойкица,Регенкапф,Люпко Петрович...ти луд ли си ,що ли :)Пишеш глупост,след глупост,но целта ти е да драскаш провокации и...който не мисли може и да ти се върже ;) Зложатели като тебе бол,но няма страшно-ще ви надиграеме :!:
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот Долно уйно » 21 авг 2016 22:26

Не съм врачка.

Балъков...
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА София - Спортно-технически щаб

Мнениеот GOLEADOR » 21 авг 2016 22:32

Долно уйно написа:Не съм врачка.

Балъков...

100-йчо...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта