"А" Футболна група - Сезон 2015/16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Празнувай народе

Мнениеот Вълчан » 30 юни 2016 18:33

forever bluet ......респект за написаното . :idea:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Празнувай народе

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 юни 2016 18:34

Altarf написа:Впрочем левскарите кога ще напишат декларация са закупуването на Левски на Кучето, за да си вземат титлите отпреди 90-та година?

Впрочем, не се изказвай неподготвен като Кире Динамото по теми, от които нищо не разбираш... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Празнувай народе

Мнениеот forever bluet » 30 юни 2016 18:44

Вижте пичове Фенове на Левски. И аз съм такъв,но мисля че трябва малко да заровим томахавките сега. Това което трябва да направим е .....ДА ПРИПОЗНАЕМ ЗА НАШ СЪПЕРНИК ИСТИНСКОТО ЦСКА! Този мутант ,няма как да ни е конкуренция,не ни е на нищо и никакви мръсни микренски пари не могат да купят Историята ,Титлите,Купите,достойнството на онова ЦСКА,с което се джафкахме толкова години. Просто няма как Етрополе да ме мотивира. Нека помогнем на нормалните Фенове на ЦСКА да осъзнаят пред прага на какво престъпление са и да направят правилния избор. Искам силно,истинско,достойно ЦСКА да ни е съперник,а не някакъв лигав Етрополско-Ловешки хамелеон. Нека не се заяждаме и провокираме,а застанем зад достойните Фенове на ЦСКА в битката им срещу тази гавра. Пък после ако можем да си ги бием на Футболния терен ;)
Членестоногите са примитивни създания

Reckless
Мнения: 2193
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Празнувай народе

Мнениеот Reckless » 30 юни 2016 18:48

За да го има автентичния ЦСКА, трябва да се платят едни доста милиони, които някой е изхарчил чрез ЦСКА ! Аз не виждам, какво е виновен Ганчев, че не иска да плаща чужди харчове, които не са малка сума. За да обвиниш някого, че не иска да си хвърли парите за някой, който си е харчил на воля, трябва да си много нагъл ! Който не извади едни доста милиони, за да ги хвърли на вятъра няма морал, така ли ? Защото Ганчев доказа, че за ЦСКА е готов да харчи, но пари, които че облагодетелстват клуба а не на вятъра ! Дали някой ще подкрепя преименуван Литекс е отделен въпрос и никой не кара никого насила да го прави. Който иска си подкрепя ЦСКА на Лупи и боклукчиите и се надява някой да плати дълговете на измамниците, които за паразитирали години наред на гърба на този клуб ! Някой да е чул през годините Литекс да е дължал пари, или да се е оплаквал от липса на такива ? Не, защото Ганчев беше собственик а не лупи, дупи, бидони и прочее сган ! Ганчев се е доказал, че когато той управлява, всичко е наред ! Прав е, че няма да храни паразити ! Хайде моралистите, излизайте от едни милиони и оправяйте бакиите на ЦСКА. В противен случай нямате право на глас изобщо ! Нали Божков ще ви спасява !? Ами ето, подкрепяйте го и се надявайте да ви оправи клуба ! Какъв е проблема ? Никой не апелира към никого за някакво припознаване ! Всеки има глава на раменете си и си решава.

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: Празнувай народе

Мнениеот samatoranaga » 30 юни 2016 18:58

Нищо против ЦСКА, но май никой няма да отиде да гледа този отбор. Имам познати от различни отбори и всеки е на мнение, че този мутант е много вреден и нямаш нищо общо с футбола. Празни стадиони ги очакват навсякъде. Най-много ще навредят на себе си, защото нито ще поддържат силен отбор предвид фактът, че дълго няма да видят Европа заради УЕФА, а ентусиазма на малкото припознали това нещо ще секне до година-две максимум. Да слееш три отбора, при това два от топ отборите в едно е меко казано...

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: Празнувай народе

Мнениеот loko29 » 30 юни 2016 19:05

Как се роди хибрида?На един добре облечен бизнесмен реши че селото му е тясно.Един премиер реши че ще жертва 14 милиона защото идват избори.Един президент на БФС гледа да му е добре и обещава на всички.Но дали истинските европейци и те ще си затворат очите?
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Празнувай народе

Мнениеот russia » 30 юни 2016 19:07

Син до гроб_ написа:
russia написа:
kambata написа:Новата ЦаСка е с 4 титли и историята на Литекс. Вече и официално стана ясно.
ЦеСка БАТЕ, ЦсКа Жилина, ЦсКа, Дебрецен - как свършиха тес мачове да го ева, че не помня :lol: :lol: :lol:

Те сера в камбата аз, мърляч! Кенефски-Дебрецен не знаеш ли как завърши? Едни идиоти обявиха, че мачкали в Унгария. Ама се оказа, че мачкали...тревата. :mrgreen:
ЦСКА го има. 31 титли и т.н. отличия и участия в ЕКТ никой не може да му ги отнеме. Може и по-бавно да се върнем в професионалния футбол, отколкото ни се иска, но тава е положението.
Ако ще пишеш за ЦСКА, пиши като хората, а не като подуенски идиот. Щото на Герена има и свестни момчета, които със сигурност се разграничават от простотията ти.

Има Цска, ама го изоставихте и като най-големите курви се метнахте на друг врат още преди да е станало ясно по какъв път ще върви старото, автентично дружество. Срам сте, срам.

Сори, но мен от моите думи и постъпки отнасящи се за събитията около ЦСКА не ме е срам. За другите не отговарям.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Празнувай народе

Мнениеот russia » 30 юни 2016 19:08

samatoranaga написа:Нищо против ЦСКА, но май никой няма да отиде да гледа този отбор. Имам познати от различни отбори и всеки е на мнение, че този мутант е много вреден и нямаш нищо общо с футбола. Празни стадиони ги очакват навсякъде. Най-много ще навредят на себе си, защото нито ще поддържат силен отбор предвид фактът, че дълго няма да видят Европа заради УЕФА, а ентусиазма на малкото припознали това нещо ще секне до година-две максимум. Да слееш три отбора, при това два от топ отборите в едно е меко казано...

Точно така е!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Празнувай народе

Мнениеот hristo1306 » 30 юни 2016 19:14

loko29 написа:Как се роди хибрида?На един добре облечен бизнесмен реши че селото му е тясно.Един премиер реши че ще жертва 14 милиона защото идват избори.Един президент на БФС гледа да му е добре и обещава на всички.Но дали истинските европейци и те ще си затворат очите?


ПО - добре си отговори на въпроса :
- Как Николайчо Гигов вместо на Глория ни го нахули на нас !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Празнувай народе

Мнениеот Балкански Орел » 30 юни 2016 19:27

russia написа:
samatoranaga написа:Нищо против ЦСКА, но май никой няма да отиде да гледа този отбор. Имам познати от различни отбори и всеки е на мнение, че този мутант е много вреден и нямаш нищо общо с футбола. Празни стадиони ги очакват навсякъде. Най-много ще навредят на себе си, защото нито ще поддържат силен отбор предвид фактът, че дълго няма да видят Европа заради УЕФА, а ентусиазма на малкото припознали това нещо ще секне до година-две максимум. Да слееш три отбора, при това два от топ отборите в едно е меко казано...

Точно така е!


Точно тия ултраси дето ходят на всеки мач си припознаха новия клуб.Аз освен ОФАНЗИВА друга фракция незнам да е казала нещо против джуджето.
[center]Levski & Lazio[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта