ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 13:39

Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.Титлите и купите разбрахме че са към Министерството.Там не знам какво ще правят.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 12 сеп 2016 13:39

soilwork написа:[center]Да ги видя сега тролчетата фенове на АД-то каква песен ще пеят и ще напускат ли червените редици? " Кралят умря -да живее Кралят " [/center]



Ахахахаххахахахаха ! :mrgreen:

Да живее , ама се удави у Дунава вчера :mrgreen:

Единствен шанс за възраждане на ЦСКА е 1948 :mrgreen: Това е , драги :mrgreen:

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 12 сеп 2016 13:41

delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.Титлите и купите разбрахме че са към Министерството.Там не знам какво ще правят.


би трябвало ......за базите е много свързано :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 12 сеп 2016 13:42

delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.


Ма вие и емблемата си ползвате, и базите, за какво са ви търгове ??! Тук държава няма явно, така че всичко е мед и масло. :lol: :lol:

soilwork написа:[center]Да ги видя сега тролчетата фенове на АД-то каква песен ще пеят и ще напускат ли червените редици? " Кралят умря -да живее Кралят " [/center]


Какво толкова се е случил, това беше ясно и въпрос на време, честито на Гриша Ганчев - уби ЦСКА, нали това му бе мечтата от 3-4 години насам. И си докара Литекс в София.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот 1982 » 12 сеп 2016 13:46

Beladona написа:
delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.Титлите и купите разбрахме че са към Министерството.Там не знам какво ще правят.


би трябвало ......за базите е много свързано :mrgreen:


Аз очаквам нагласени "търгове" сега. Като в поръчките на парламента, дето колите трябвало да имат капачка на резервоара с определен рядък цвят и да е с дебелина еди колко си милиметра ...... и, разбира се, се оказва, че само една марка/модел отговаря на това изискване в поръчката. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Булгаристан.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 13:52

1982 написа:
delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.


Ма вие и емблемата си ползвате, и базите, за какво са ви търгове ??! Тук държава няма явно, така че всичко е мед и масло. :lol: :lol:

soilwork написа:[center]Да ги видя сега тролчетата фенове на АД-то каква песен ще пеят и ще напускат ли червените редици? " Кралят умря -да живее Кралят " [/center]


Какво толкова се е случил, това беше ясно и въпрос на време, честито на Гриша Ганчев - уби ЦСКА, нали това му бе мечтата от 3-4 години насам. И си докара Литекс в София.

Ами ползването е временно.Все пак ЦСКА-София трябва да развива някаква спортна дейност.Аз чакам търга и очаквам всичко да се случи.Не знам дали ще е нагласено или не.Аз неща в бъдеще време не коментирам. ;) Принципно не искам накрая да не се окажа прав и да се скривам в миши дупки.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Beladona » 12 сеп 2016 13:56

1982 написа:
Beladona написа:
delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.Титлите и купите разбрахме че са към Министерството.Там не знам какво ще правят.


би трябвало ......за базите е много свързано :mrgreen:


Аз очаквам нагласени "търгове" сега. Като в поръчките на парламента, дето колите трябвало да имат капачка на резервоара с определен рядък цвят и да е с дебелина еди колко си милиметра ...... и, разбира се, се оказва, че само една марка/модел отговаря на това изискване в поръчката. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Булгаристан.


така е , ще има само един отбор , който да отговаря на условията и това ще е ..........Литееееекс :mrgreen:

Ах , колко миличко ! :mrgreen:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23748
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 13:56

1982 написа:
Beladona написа:
delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.Титлите и купите разбрахме че са към Министерството.Там не знам какво ще правят.


би трябвало ......за базите е много свързано :mrgreen:


Аз очаквам нагласени "търгове" сега. Като в поръчките на парламента, дето колите трябвало да имат капачка на резервоара с определен рядък цвят и да е с дебелина еди колко си милиметра ...... и, разбира се, се оказва, че само една марка/модел отговаря на това изискване в поръчката. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Булгаристан.

Абе ако бях на вашата позиция с горния ти приятел и имах вашето мислене,то аз щях да бъда тъжен,депресиран и т.н.
Кви са тия истерични емотикони не знам?Принципно не е нормално държание... :roll: Съвсем съм сериозен.
Ето моя колега Васконти никъде не съм го видял да се ''смее истерично''.Ся сигурно му е кофти,както и на много други хора.Но все си мисля че трябва да се изчака и чак накрая да се правят оценки.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2016 13:57

soilwork написа:[center]Да ги видя сега тролчетата фенове на АД-то каква песен ще пеят и ще напускат ли червените редици? " Кралят умря -да живее Кралят " [/center]

Айде да видим сега Ганчев дали ще плати нещо - нали забавянето на тоя фалит го спираше, нали баба Дора му пречеше като бавеше фалита. А да видим сега. Понеже много се ежите и ни обяснявате как трябвало да се прояви търпение.
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
IND
Мнения: 215
Регистриран на: 14 юни 2016 19:31
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот IND » 12 сеп 2016 13:57

Ганчев как им го нахака само на всички чакащи на хранилката - Лупи, гърнетата и останалите кожодери, които съсипаха старото дружество. Сега най-много държавата да вземе некой лев...
Последна промяна от IND на 12 сеп 2016 13:58, променено общо 1 път.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта