ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Old_death » 12 сеп 2016 14:13

delqnski47 написа:
1982 написа:
delqnski47 написа:Ся би трябвало да задействат търга с емблемата и базите.


Ма вие и емблемата си ползвате, и базите, за какво са ви търгове ??! Тук държава няма явно, така че всичко е мед и масло. :lol: :lol:

soilwork написа:[center]Да ги видя сега тролчетата фенове на АД-то каква песен ще пеят и ще напускат ли червените редици? " Кралят умря -да живее Кралят " [/center]


Какво толкова се е случил, това беше ясно и въпрос на време, честито на Гриша Ганчев - уби ЦСКА, нали това му бе мечтата от 3-4 години насам. И си докара Литекс в София.

Ами ползването е временно.Все пак ЦСКА-София трябва да развива някаква спортна дейност.Аз чакам търга и очаквам всичко да се случи.Не знам дали ще е нагласено или не.Аз неща в бъдеще време не коментирам. ;) Принципно не искам накрая да не се окажа прав и да се скривам в миши дупки.

Като цяло това е правилният модел на поведение . Много ми е интересно какво ще правят всички тия , които се слюнчеха предварително ? Тук има двама или трима , които са достатъчно дрбелооки и не им пука , но са ми по интересни останалите .
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2016 14:14

ivo55 написа:Ами супер, че не го бавиха много дълго. По добре ужасен край, отколкото ужас без край.
Отделно, вече бе констатирано как в много държави, включително в България, е реализирано т.н. онаследяване на спортната история и феновете на даедн клуб. Фалитът отвори вратичката това да се реализра още таз година. Мен ми е все тая дали ще е ЦСКА-София, ФК 1948 или некое друго ЦСКА. Важното е да се случи и наследникът да е здраво дружество и публиката на ЦСКА да застанне единна зад него. Зад здраво дружество с такава фенска маса, без задължения, собственици и споснори ще се намерят.

Навсякъде след като се е случил фалита, последващото унаследяване се е случило след плащане на кинти. Милиони, при това. Ганчев до тук е купил....тоест платил на Жеков, който като по чудо си обърна мнението но 180*. Но не вярвам да е заради това купуване, няма начин Жеков да се е продал. Просто е размислил.
Във вашия случай няма плащане, така че няма и унаследяване.

Чудя се, в историческите хроники на ЦСКА трябва ли да се добави факта, че ЦСКА се е пръкнал в резултат на симбиозата на Чавдар и Литекс - без дори косвеното участие на съществуващия до момента ЦСКА?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот delqnski47 » 12 сеп 2016 14:17

1982 написа:
delqnski47 написа:Абе ако бях на вашата позиция с горния ти приятел и имах вашето мислене,то аз щях да бъда тъжен,депресиран и т.н.
Кви са тия истерични емотикони не знам?Принципно не е нормално държание... :roll: Съвсем съм сериозен.
Ето моя колега Васконти никъде не съм го видял да се ''смее истерично''.Ся сигурно му е кофти,както и на много други хора.Но все си мисля че трябва да се изчака и чак накрая да се правят оценки.


А какво да направя, да се самоубия ли, че ЦСКА вече го няма ??! Животът продължава, не мога цял живот да страдам, най-близки съм губил, за тях не съм го правил, та сега ли ...... то ако седна на всяка гнусотия в тая държава да я приемам навътре, 100 пъти трябва да се обеся.

Това е, има първоначален период, в който ти е много тежко от загубата, страдаш, но после я приемаш и продължанаш напред.

И какво да чакам точно - Литекс ЦСКА няма да стане.

...ами аз примерно на твое място изобщо нямаше да съм в спортен форум за български футбол.Принципно не е логично. :lol: :lol: :lol: Не че те гоня,просто отбелязвам.А това че сме свободна страна и че всеки има право на мнение и позиция също е в сила.Някой подкрепят ЦСКА-София,други изчакват,трети са се отказали.Това е живота.Но ся да се смееш истерично....абе странно е,ама нали ти казвам.Ти си знаеш. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот ММ1914 » 12 сеп 2016 16:26

Бяхте достоен съперник.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2016 16:28

Ок. След решението на Съда от оня ден нещата са ясни - Възраждането претърпя пълен крах с активното съдействие на ония хора от казана с българи в Ада. Сещате се кои.
От тук натам имаме един клуб, който има претенции да бъде ЦСКА, за сега претенции без грам покритие, дори точно обратното. Но тъй като съдържа в името си ЦСКА, си остава в този раздел на форума.
Може да продължите съжденията си, облечени, както винаги, в изключително културен тон и уважение към другите фенове, в другата тема, посветена на Магическия свят на ЦСКА-София - http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=2&t=23437
Тази тема се оттегля в Архив като хроника на позора (квалификацията е лично мнение).
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта