Шампионска лига 2015/2016

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот doktora25 » 30 май 2016 23:25

Какво лошо виждате в туристите? Вие в качеството си на какви бихте отишли на мач на любимия си чуждестранен отбор ако имате финансовата възможност и лесно или трудно бихте искали да стане това?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот JackPackage » 30 май 2016 23:38

doktora25 написа:Какво лошо виждате в туристите? Вие в качеството си на какви бихте отишли на мач на любимия си чуждестранен отбор ако имате финансовата възможност и лесно или трудно бихте искали да стане това?

Винаги като съм ходел и на Атлетико - 3-4 пъти и на Челси съм викал и подкрепял отбора, не да седна и да снимам с телефона цял мач и да не стана от стола :roll:
Ходил съм на Ювентус и на Барса на мачове с приятели, техни фенове и там не съм викал (всъщност псувах Неймар цял мач, не знам дали се брои :lol: :mrgreen: ). Догодина ако намеря начин ще отидем с приятели и на мач на Дортмунд, защото атмосферата на стадиона им е уникална и искам да го посетя...макар че там е много трудно с билетите :oops:

За мен ако си фен отиваш на стадиона и подкрепяш отбора, викаш, пееш песните ако ги знаеш, може да си ги гледаш само и пред телевизора вкъщи :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот sapio0o » 30 май 2016 23:44

С нетърпение чаках някой да спомене телефончетата. На Камп Ноу е ужас в това отношение. Джак, надявам се не ни принизяваш до това ниво. :lol: Нашите поне влагат емоция, било и с освиркванията. :lol:

Между другото публиката на Ливърпул е леко надценена. Пеят едната песня преди мача и край. :roll: На балканите са най-дивите запалянковци. В Испания бих отличил тези на Севиля и Билбао. Около тях на Сосиедад и Бетис. В Германия общо взето всички са добри, както и в Англия. Ако не в подкрепянето, то поне компенсират с ахкания като има корнер. :lol:

Между другото аз съм ходил на Стамфорд Бридж. Хич не са за подценяване. Постоянно пеят.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот JackPackage » 30 май 2016 23:53

sapio0o написа:С нетърпение чаках някой да спомене телефончетата. На Камп Ноу е ужас в това отношение. Джак, надявам се не ни принизяваш до това ниво. :lol: Нашите поне влагат емоция, било и с освиркванията. :lol:

Между другото публиката на Ливърпул е леко надценена. Пеят едната песня преди мача и край. :roll: На балканите са най-дивите запалянковци. В Испания бих отличил тези на Севиля и Билбао. Около тях на Сосиедад и Бетис. В Германия общо взето всички са добри, както и в Англия. Ако не в подкрепянето, то поне компенсират с ахкания като има корнер. :lol:

Между другото аз съм ходил на Стамфорд Бридж. Хич не са за подценяване. Постоянно пеят.

Имам клип на телефона с гола на Меси срещу Севиля на Кампа, защото усещах че ще вкарат, иначе не съм ги снимал много...наблягах на псуването на Неймар...жалко че Йоренте не влезе, щеше да изригна :lol: :mrgreen:

П.П.: Срещу Севиля (може би най-добрия отбор извън Реал и Атлети) на Кампа беше театрално настроение - имаше 70 000 и ние се чувахме как си говорим и обсъждаме мача на спокоен тон :roll:
Борото по едно време скочи на едно положение и отзад му се развикаха да сяда, че не могли да гледат :mrgreen:
Без да съм ходил на Бернабеу предполагам че и там положението може да е подобно, но не съм сигурен, а и нямам и намерение да ходя там :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот sapio0o » 31 май 2016 00:01

А, и на Бернабеу го удрят като на театър, но както казах срещу малки отбори. Няма как да видиш някой да ти се скара, че не може да гледа, ако Реал домакинства на Севиля. :? Там се крещи много и както казах, феновете проявяват емоция по всевъзможен начин.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10962
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот Furious_Monk » 31 май 2016 00:43

Като сте отворили темата за феновете, може да се спомене и за забраната на ултрас сур да стъпват на стадиона.Едва тази година Перес я махна.Иначе се има едно ядро от около 500 човека, а сега с тези новите май стават към 1000, които си пеят стабилно.Другите, когато са в настроение.Иначе Бернабеу е избухвал много пъти на големи мачове, но в другите атмосферата е някак си арогантно-пренебрежителна.

Между другото в Испания, около стадиона се пее повече отколкото на самия стадион.Странна работа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот LaRgO » 31 май 2016 01:44

Furious_Monk написа:Като сте отворили темата за феновете, може да се спомене и за забраната на ултрас сур да стъпват на стадиона.Едва тази година Перес я махна.Иначе се има едно ядро от около 500 човека, а сега с тези новите май стават към 1000, които си пеят стабилно.Другите, когато са в настроение.Иначе Бернабеу е избухвал много пъти на големи мачове, но в другите атмосферата е някак си арогантно-пренебрежителна.

Между другото в Испания, около стадиона се пее повече отколкото на самия стадион.Странна работа.

Сигурен ли си, че я махна, защото на стадиона няма знамена на ултрас сур ? Предполагам, че ходят на стадиона, но не като група под името улрас сур. Или греша ?

lujniki
Мнения: 18
Регистриран на: 31 май 2016 01:21

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот lujniki » 31 май 2016 01:48

Артьом Дзюба ще направи за смях този некадърник Серхио Рамос на Европейското! Съжалявам, че преди няколко дена си изгубих три часа от ценното време , вместо да си направя една разходка из центъра на Санкт Петербург , аз гледах някакъв тъп и скучен мач между два испански западно-европейски отбора, които играят изключително скучен и никакъв футбол! :!:
Да не говорим, че мачът беше нареден за дузпи и Мафията УЕФА трябва да се заеме с разследването на този мач!Факт! :!:

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13205
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот sapio0o » 31 май 2016 02:03

LaRgO написа:
Furious_Monk написа:Като сте отворили темата за феновете, може да се спомене и за забраната на ултрас сур да стъпват на стадиона.Едва тази година Перес я махна.Иначе се има едно ядро от около 500 човека, а сега с тези новите май стават към 1000, които си пеят стабилно.Другите, когато са в настроение.Иначе Бернабеу е избухвал много пъти на големи мачове, но в другите атмосферата е някак си арогантно-пренебрежителна.

Между другото в Испания, около стадиона се пее повече отколкото на самия стадион.Странна работа.

Сигурен ли си, че я махна, защото на стадиона няма знамена на ултрас сур ? Предполагам, че ходят на стадиона, но не като група под името улрас сур. Или греша ?

Забраната си е в сила и не е била махана изобщо. Имаше теории, че за домакинството на Волсфбург ще бъде пуснат гювеч, но уви. Детайлите сочат, че Перес е прав като цяло. Най-нормалното нещо е да ги отстраниш, при все че говорим за вандализъм и расизъм у техните действия. Това са най-върлите фенове на Реал, но са доста буйни и гостуващите фенове, че и играчите са изложени на риск.

Furious_Monk написа:Между другото в Испания, около стадиона се пее повече отколкото на самия стадион.Странна работа.

Има нещо такова. За незнаещите, това e посрещане преди мач, а не отпразнуване на титла. :lol: :mrgreen:
Изображение
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Шампионска лига 2015/2016

Мнениеот LaRgO » 31 май 2016 02:20

sapio0o написа:
LaRgO написа:
Furious_Monk написа:Като сте отворили темата за феновете, може да се спомене и за забраната на ултрас сур да стъпват на стадиона.Едва тази година Перес я махна.Иначе се има едно ядро от около 500 човека, а сега с тези новите май стават към 1000, които си пеят стабилно.Другите, когато са в настроение.Иначе Бернабеу е избухвал много пъти на големи мачове, но в другите атмосферата е някак си арогантно-пренебрежителна.

Между другото в Испания, около стадиона се пее повече отколкото на самия стадион.Странна работа.

Сигурен ли си, че я махна, защото на стадиона няма знамена на ултрас сур ? Предполагам, че ходят на стадиона, но не като група под името улрас сур. Или греша ?

Забраната си е в сила и не е била махана изобщо. Имаше теории, че за домакинството на Волсфбург ще бъде пуснат гювеч, но уви. Детайлите сочат, че Перес е прав като цяло. Най-нормалното нещо е да ги отстраниш, при все че говорим за вандализъм и расизъм у техните действия. Това са най-върлите фенове на Реал, но са доста буйни и гостуващите фенове, че и играчите са изложени на риск.

Ако нямат поименна забрана, кой ги спира да влязат на стадиона, без знамена с надпис ултрас сур ?
Не се ли събират на стадиона с новите ?
Не знам какви ги вършат по улиците, но не си спомням скоро да е имало проблем на стадиона. Стояха си зад вратата и си подкрепяха отбора.

Иначе и аз съм забелязал каква емоция и подкрепа е при посрещането на отбора. Много е яко, чудя се защо повечето от тях не са така и на стадиона. Някои отбори при титла не събират хора, колкото на снимката.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта