Копа Америка 2015 (Чили)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот ShooterMan » 05 юли 2015 02:27

Каквото и да говорим чилийците имат много по-балансиран отбор. И не разчитат на 1-2 играчи. Друго щеше да е ако не се беше контузил Ди Мария. Аз не виждам в Аржентина халф като Видал, който е играч от най-висока класа, полезен във всички фази на играта. Валдивия е отличен плеймейкър, като заговорихме за мишкуване - къде беше аржентинския такъв - Пасторе? Наследил фланелките на Верон и Рикелме, а 2 сносни паса не може да даде :idea: . За другите няма какво да коментирам, но такива дърводелци като Лукас Билия и Евер Банега, такива просто не биха припарили дори до Б отбора на Аржентина от началото на 21 век, когато там играеха Санети и Камбиасо. Както и да го гледаме, ако махмем Меси, Ди Мария и Масчерано другите са просто едни посредственяци. Маааалко по-добре като ниво от Бразилия, дето ги видяхме без Неймар на какво ниво са ха-ха. Съвременния футбол е отборна игра и когато нивото на отбора е ниско нищо не може да направи 1 футболист, а дори и 2-3. Ако Меси се е крил къде беше Пасторе примерно, Лавеци? А Игуаин - тоя от 30 санта не уцели празната врата в 93 минута, а после и изпатка една дузпа с която положително цапардоса коментаторите по тиквите....няма как просто, няма как :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот 0007 » 05 юли 2015 02:30

Игуаин дори не видях да си залага топката,директно се засили :roll: Аржентина се провали,няма какво да си говорим - влезе като фаворит във финала,като офанзивна мощ е далеч напред в сравнение с другите южноамериканци,да не говорим,че аржентинците са играли доста повече финали на клубно ниво най-малкото .
Браво на Чили,бориха се за тази титла и си я изстрадаха,но тя е гарнирана и със сериозна доза съдийско рамо,което винаги ще я петни.
Най-доволен може да е Видал,който взе своя реванш от Меси и Масчерано :oops:

ПП Руският коментатор полудя след дузпата на Алексис - "ЧИ ЧИ ЧИ,ЛЙЕ ЛЙЕ ЛЙЕ" :lol:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот 1982 » 05 юли 2015 02:32

QWERQWER написа:
1982 написа:Ако Аржентина е съставена от некадърници и дървари, не знам другите на Копа-та какви са .... няма оправдание за поредния грандиозен провал на Меси, отново мишкуваше в големия мач за Аржентина, когато трябва да се напише историята.

Бахти грандиозния провал на Меси .. финал, който се решава от дузпи и само той си вкарва дузпата :lol:


Ами, провал си е, още повече, че вече 22 години Аржентина не е била шампион.

Копа Америка си е един слабичък турнир, няма ги европейските сили, както и често пръкващата някоя изненада Африка, тук са си 2 суперсили плюс една бивша.

Бразилия е в тежка криза и няма нищо общо със себе си отдавна, Уругвай също ..... е, Аржентина нямаше конкуренция направо, само едни надъхани домакини, каращи го на гол ентусиазъм.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ShooterMan
Мнения: 7825
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот ShooterMan » 05 юли 2015 02:38

Европейски сили? Като махнем Германия и Холандия всички останали са на ниво смешници! Англичаните, италианците и испанците бяха утрепани още в предварителните групи на последния Мондиал. Нещо повече - утрепани именно от латиносите Уругвай и Чили най-вече. Колумбия пък не е имала по-силен отбор в историята си. Освен това Чили си игра ДОМАКИНСКИ Мондиал, нали? Да отчетем и това, че са 1-ви, да, ама и с голямо съдийско рамо. Не, че има значение де, но можеше и да не са на този Финал при нормално съдийство...Да оставим Меси обаче и слабия отбор на Аржентина. Бразилия е енигмата. Тези от кралете на футбола се превърнаха в някакво отборче от средна ръка, дори са под нивото на Колумбия. Ако не бяха домакини предното лято просто нямаше да стигнат и до 1/8 финалите! Пълен позор са, никога не бях виждал бразилски рендета, но за 2 години тези ми обърнаха представите за футбола :o . Таланти ли нямат, треньори ли - не зная :|

ПС: И искам да кажа, че на пейката на Аржентина имаше класически, ама КЛАСИЧЕСКИ ФИЗКУЛТУРНИК като Тата Мартино! Тоя бездарник загуби спечелена титла на Барселона и то насред Ноу Камп от Атлетико М...и то след като Барса поведе с 1:0...Просто абсолютно бездарен треньор.На пейката имаш ТЕВЕЗ...дето е 5 пъти повече футболист от некъдърника Игуаин и пускаш...Игуаин! УЖАС!!! Тевез и сляп щеше да вкара в 90 минута и освен това е отличен дузпаджия. Гаго - 2 пъти повече футболист от този цървул Банега....смях смях, тоя и не може и смени да прави като хората
Последна промяна от ShooterMan на 05 юли 2015 02:42, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот Thsmith » 05 юли 2015 02:39

Меси е много добър играч. Един от най-добрите в последните десет години (макар да го ненавиждам). Не е обаче големият лидер и просто в дадени моменти издиша. Това не го прави по слаб играч, но няма как да се сравнява с примерно Зидан. Човекът излизаше и беше най-добрият на терена във всеки финал, бележеше, правеше играта... изобщо във всеки фокус. :lol:

Същото което написах (за Меси) важи на 100% и за Роналдо. Същия типаж...
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот dreben23 » 05 юли 2015 03:40

pomiqr268 написа:
dreben23 написа:Искрено се надявам Чили да спечели, макар че съм си от Аржентина, според мен не сме много убедителни и не заслужаваме да сме шампиони и няма и да бъдем. ;)

Прогнози:

Парагвай-Перу 1:0
Чили-Аржентина 3:2 Санчес, Варгас, Видал/ Меси, Отаменди

Чили шампион! :)


Дребен, не те бива в прогнозите. Стига си ги раздавал като гръцки пенсии :)



Не само във фентъзитата и в игрите мачкам, е как ше не ме бива като Чили спечели ако се не лъжа. :) Истината е много простичка, само мен ме бива, ама не обичам да се хваля. Оставям делата да говорят сами. Те така се правят по четири точни в серия А щото хич ме не бива. :lol: Стига сте ме разсмивали ами си гледайте показателите мижави. Ще си думаме наесен не ме ли бива, ако не зарежа футбола дотогава де от отчаяние, че не ме бива. :)

И не забравяйте Санчес > Меси 1 national cup > 0 national cups :P .. Бил много голям не нзма си кво, а още не може да донесе трофей на Аржентина, а остарях вече ей. По форумите е голям и по фейсбуците, ама на терена отборът му играе всеки мач с човек по-малко. :)

П.П. Г-н помияр, вие един точен хванахте ли на Копа Америка поне, че пък толкова голям го вадите? 8-) Тоя загубеняк с валетата дори не искам да го коментирам, а кво остава да го цитирам. Човек дето го хейтвам и съм го хейтвал шест часа и повече, сигурно трябва да е доста прост да не се сети някои работи защо.

Аз съм изгледал милиарди, не хиляди, ама кво да говоря изобщо. То само в хиляда лично съм играл, а какво остава за изгледаните. 8-)

[offtopic]Е падах на Фифата, но е по-важното, че съм ги изиграл. Абе и там са над хиляда, че имаш Фифа 2008, фифа 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, ПЕС не знам си кво що.. Да река и аз кат бобайко - кво ми е минало през главота, момции![/offtopic]
Хубаво щем толкова държите ще ви подпукам както си требе из игрите.. то веднъж трябва да го направя във всичките да ви замръзнат усмивките, е без А група де, че освен че чаткам футболчето, си държа и на думата винаги. Вярно, тежко ще е да не гледам "любимците" си от А група, но пък отдавна не съм гледал В и ще е удоволствие за мен да се посветя на нещо истинско!

Chile 0-0 Argentina (Chile win 4-1 on pens)

Изображение

Изображение

Изображение
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот Thsmith » 05 юли 2015 04:38

dreben23 написа:
pomiqr268 написа:
dreben23 написа:Искрено се надявам Чили да спечели, макар че съм си от Аржентина, според мен не сме много убедителни и не заслужаваме да сме шампиони и няма и да бъдем. ;)

Прогнози:

Парагвай-Перу 1:0
Чили-Аржентина 3:2 Санчес, Варгас, Видал/ Меси, Отаменди

Чили шампион!


Дребен, не те бива в прогнозите. Стига си ги раздавал като гръцки пенсии



Не само във фентъзитата и в игрите мачкам, е как ше не ме бива като Чили спечели ако се не лъжа. :) Истината е много простичка, само мен ме бива, ама не обичам да се хваля. Оставям делата да говорят сами. Те така се правят по четири точни в серия А щото хич ме не бива. :lol: Стига сте ме разсмивали ами си гледайте показателите мижави. Ще си думаме наесен не ме ли бива, ако не зарежа футбола дотогава де от отчаяние, че не ме бива. :)

И не забравяйте Санчес > Меси 1 national cup > 0 national cups :P .. Бил много голям не нзма си кво, а още не може да донесе трофей на Аржентина, а остарях вече ей. По форумите е голям и по фейсбуците, ама на терена отборът му играе всеки мач с човек по-малко. :)

П.П. Г-н помияр, вие един точен хванахте ли на Копа Америка поне, че пък толкова голям го вадите? 8-) Тоя загубеняк с валетата дори не искам да го коментирам, а кво остава да го цитирам. Човек дето го хейтвам и съм го хейтвал шест часа и повече, сигурно трябва да е доста прост да не се сети някои работи защо.

Аз съм изгледал милиарди, не хиляди, ама кво да говоря изобщо. То само в хиляда лично съм играл, а какво остава за изгледаните. 8-)

[offtopic]Е падах на Фифата, но е по-важното, че съм ги изиграл. Абе и там са над хиляда, че имаш Фифа 2008, фифа 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, ПЕС не знам си кво що.. Да река и аз кат бобайко - кво ми е минало през главота, момции![/offtopic]
Хубаво щем толкова държите ще ви подпукам както си требе из игрите.. то веднъж трябва да го направя във всичките да ви замръзнат усмивките, е без А група де, че освен че чаткам футболчето, си държа и на думата винаги. Вярно, тежко ще е да не гледам "любимците" си от А група, но пък отдавна не съм гледал В и ще е удоволствие за мен да се посветя на нещо истинско!

Chile 0-0 Argentina (Chile win 4-1 on pens)

[offtopic]Изображение

Изображение

Изображение[/offtopic]

Ето го бре :lol: Братчето на СуарезШампион вече е включил и фифи към фентъзитата Изображение
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот hajitsu » 05 юли 2015 07:50

Браво, Игуаине! Отново изпълни с щастие мадридистките сърца. :mrgreen:
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот sunscres92 » 05 юли 2015 10:06

За мен пък цялостната стратегия на Аржентина беше доста грешна.

А с този отбор, да не можеш да спечелиш Копа Америка си е смешно, разбира се не колкото да изкараш най-добрият нападател в света и да вкараш Игуаин вместо Тевез, а в центъра ти играе играч, който никой не го е чувал.

nghcvth
Мнения: 3564
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Копа Америка 2015 (Чили)

Мнениеот nghcvth » 05 юли 2015 10:39

Наистина се издъниха аржентинците, но точно Меси да бъде обвиняван е несериозно. Плюс, че за Аржентина играе като плеймейкър и няма свободата от Барселона. Ама то на феновете на Реал този финал им остана едничката радост. :lol:
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта