Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

За или против сливането между ЦСКА и Литекс?

За
109
32%
Против
232
68%
 
Общо гласове: 341

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот TristaNNN » 19 юни 2015 14:15

Томов подкрепя сливането, спокоен съм 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот 1982 » 20 юни 2015 00:24

dunavfc написа:Много ми е интересно, ако този балон се спука, как 90 % от "феновете" на ЦСКА ще припознаят отново старият си и автентичен ЦСКА :roll:
Съвест ? Морал ? Доблест ? Нали оригиналният ЦСКА вече не е техният отбор ?


За болшинството, ЦСКА е вече "АД-то", някакво безлично там име в Търговския регистър, някаква си фирма, те сега бленуват за "АД-то" на микренското джудже, което да припознаят за "истинското ЦСКА". Защото няма дългове, има пари и лиценз за А група.

А съвест, морал и доблест са непознати думички в кенеф като България, все едно не живееш тук и не знаеш колко ни е манталитетът.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9045
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот Soulen » 20 юни 2015 01:30

Абе намират се и фенове на ЦСКА, които няма да подкрепят такова извращение. Все едно утре Левски да фалира, даже още да агонизира, и Батков да каже, че преименува Берое на Левски и как това е бъдещето и така нататък. Абсурд, просто спирам да гледам футбол. Бойкотирах Левски няколко години за казанската афера, защото не можех да приема умишлената гавра на Ганя с феновете.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот 1982 » 20 юни 2015 01:32

Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9045
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот Soulen » 20 юни 2015 01:40

1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Дай им на овцете обещания за титли и купи и повечето ще припознаят и вечния съперник. Все пак след като работата с ГГ се провали, ще е забавно да гледам как мишките ще се скрият от срам. Сектор Г и те ще трябва да си посипят главата с пепел след като извадят от устата си череповия и микренския.

Най-забавното е че никой не мисли доброто на Левски и ЦСКА. При вас има далавера и се натискат сега. Като вземат това за което са дошли, пак ще ви разкарат. Българския фен е толкова наивен :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот BRF » 20 юни 2015 11:44

1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Много сме такива,не се наемам с проценти!Доста от хората с които ходя по мачове директно го заявяват,че няма да ходят има и такива,които чакат развитие!

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 201
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот PorcoRosso » 20 юни 2015 12:17

BRF написа:
1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Много сме такива,не се наемам с проценти!Доста от хората с които ходя по мачове директно го заявяват,че няма да ходят има и такива,които чакат развитие!

Ич не сте малко, ами никой не иска да ви чуе.На сектор Г му дай да слуша приказки за титли, купи и велики европейски вечери, и ги пиши бегали.За това като изкарат някоя декларация и по медиите се почва с "Феновете на ЦСКА....".После въри доказвай, че нямаш сестра.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот BRF » 20 юни 2015 12:21

PorcoRosso написа:
BRF написа:
1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Много сме такива,не се наемам с проценти!Доста от хората с които ходя по мачове директно го заявяват,че няма да ходят има и такива,които чакат развитие!

Ич не сте малко, ами никой не иска да ви чуе.На сектор Г му дай да слуша приказки за титли, купи и велики европейски вечери, и ги пиши бегали.За това като изкарат някоя декларация и по медиите се почва с "Феновете на ЦСКА....".После въри доказвай, че нямаш сестра.

А бе и тяхната не е лесна!Едва ли са единни в позицията си!Обаче пък трябва да кажат нещо!Ако не кажат,защо не казват!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот 1982 » 20 юни 2015 12:28

BRF написа:
1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Много сме такива,не се наемам с проценти!Доста от хората с които ходя по мачове директно го заявяват,че няма да ходят има и такива,които чакат развитие!


Ти не знаеш нищо, дебелата Берта го каза онази вечер - аз съм ЦСКА, ЦСКА е това, което аз кажа, че е ЦСКА. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12621
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Анкета:За или против сливането между ЦСКА и Литекс

Мнениеот BRF » 20 юни 2015 12:33

1982 написа:
BRF написа:
1982 написа:Знам, аз съм един от тези фенове на ЦСКА, дето няма да припознаят ловешкото тимче.

Много сме такива,не се наемам с проценти!Доста от хората с които ходя по мачове директно го заявяват,че няма да ходят има и такива,които чакат развитие!


Ти не знаеш нищо, дебелата Берта го каза онази вечер - аз съм ЦСКА, ЦСКА е това, което аз кажа, че е ЦСКА. :lol: :lol:

Ще го кажа отново,ако Божков/Ганчев реши,че може да изгради ЦСКА(отбор,база,школа) и това да е печелившо(билети,ТВ права,ЕКТ.......) нека да го прави!Ако е защото някой го моли или го натиска ,по-добре нищо да не прави!Ако ще и цената на това да е следващия сезон да НЯМА клуб ЦСКА!Това мисля АЗ!Дучето да си изразява неговото мнение!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта