Цветан Василев отговаря

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот veselinsk » 21 мар 2016 17:09

За съжаление ще трябва малко да поохладя циганския екстаз - става въпрос за Черноморец :)
Изображение

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот Thunderheart » 21 мар 2016 17:10

Копанарите от лаута и техните другарчета от отбора на Пеевски, малко избързаха със заключенията.

"Ботев" не е отбора, който дължи пари на КТБ, разбра репортер на PlovdivNews от източници до клуба. Както вече писахме председателят на Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество Пламен Георгиев заяви в студиото на „Здравей, България” по Нова ТВ, че медийна групировка и футболен отбор са най-големите длъжници на фалиралата Корпоративна търговска банка.

Според нашата информация Ботев не е кредитиран и не е взимал заем от КТБ. С банката пловдивския клуб е имал само договор за реклама. Договорът за реклама е изпълнен и платен.

Финансовите задължения от над 50 милиона лева, които Ботев имаше, бяха вътрешно фирмени и към един от акционерите на клуба.


Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: KTB

Мнениеот DarkPsy » 21 мар 2016 17:14

отборът на Пловдив написа:Много интересно кой ли е отборът с милиони кредити към КТБ :)

Сигурен съм,че от Ботев ще отричат :lol:


Черноморец чадо, Черноморец. Надявам се да съм ти развалил съня. И на оня боклук над теб.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: KTB

Мнениеот DarkPsy » 21 мар 2016 17:15

Thunderheart написа:Копанарите от лаута и техните другарчета от отбора на Пеевски, малко избързаха със заключенията.

"Ботев" не е отбора, който дължи пари на КТБ, разбра репортер на PlovdivNews от източници до клуба. Както вече писахме председателят на Комисията за отнемане на незаконно придобито имущество Пламен Георгиев заяви в студиото на „Здравей, България” по Нова ТВ, че медийна групировка и футболен отбор са най-големите длъжници на фалиралата Корпоративна търговска банка.

Според нашата информация Ботев не е кредитиран и не е взимал заем от КТБ. С банката пловдивския клуб е имал само договор за реклама. Договорът за реклама е изпълнен и платен.

Финансовите задължения от над 50 милиона лева, които Ботев имаше, бяха вътрешно фирмени и към един от акционерите на клуба.



Че то това им осмисля деня

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот Blue1914 » 21 мар 2016 17:18

DarkPsy написа:
отборът на Пловдив написа:Много интересно кой ли е отборът с милиони кредити към КТБ :)

Сигурен съм,че от Ботев ще отричат :lol:


Черноморец чадо, Черноморец. Надявам се да съм ти развалил съня. И на оня боклук над теб.


О!брат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот veselinsk » 21 мар 2016 17:21

Чак ми стана гадно колко кратко изтрая тая им радост :(
Изображение

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: KTB

Мнениеот DarkPsy » 21 мар 2016 17:23

Колкото и когато дължахме едни 50 млн. Кратка беше радостта в махалите.

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот bianchi » 21 мар 2016 17:48

DarkPsy написа:Колкото и когато дължахме едни 50 млн. Кратка беше радостта в махалите.

Ей мрьшляк искам да си поспокоен да не ми танцуващ гол смешник депесарски ..

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот ivan56 » 21 мар 2016 17:48

Къв Черноморец бе майни, нали банкерът родолюбец, именно заради задълженията на нашият пендел му прибра Петрол АД.
Май друг е отбора :?
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: KTB

Мнениеот bianchi » 21 мар 2016 17:49

veselinsk написа:Чак ми стана гадно колко кратко изтрая тая им радост :(

За ква радост говориш бе анонимник някой да е написал че става вьпрос за вас ? пише футболен клуб НЕ ПРОСТО БАНКЕР ДОВЬРШИ >>>


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта