Цветан Василев отговаря

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Цветан Василев отговаря

Мнениеот nib » 11 юли 2014 17:09

От няколко месеца насам срещу мен е предприета масирана, целенасочена и изключително манипулативна кампания, която се пренесе и върху всичко, което се свързва с моето име.

Основната цел на безпрецедентния натиск от медии, дирижирани от определени кръгове, е Корпоративна Търговска Банка. Връх на кампанията е днешната пресконференция на БНБ, която само доказва конспиративния сценарий за разбиване на доверието в банката и продажбата на безценица на финансираните чрез нея активи".

Това се казва в специално изявление на Цветан Василев, цитирано от БГНЕС.

"Изсмуканите от пръстите числа за огромни загуби на банката се разпространяват отдавна от лакеите на тези, които пожелаха да я унищожат. Не е ли странно, че единствените доводи, приведени от господин гуверньора, са липсата на досиета за оценката. Нима някой си мисли, че това е било възможно? Естествено е, че досиетата са в следствените органи. Чия заповед изпълнявате Вие, господин гуверньор? Не е ли странно, че Вие не защитихте Вашия подуправител, когато беше обвинен, преди да бъдат събрани каквито и да било доказателства? Така ли защитавате независимостта на една от най-старите институции на демократичното общество в България?", пита Василев.

"Защо не допуснахте акционерите да намерят работещо бизнес решение за КТБ? Защо подминахте с лекота техните писмени и устни волеизявления? Смятате ли, господин гуверньор, че може да се държите по такъв арогантен начин с представители на държавен фонд на независима държава? Или може би обслужихте интересите на определен кръг от хора, заинтересовани от това да не изплатят своите задължения към банката? Или пък интересите на хора да овладеят на силно занижени цени основната част от активите, финансирани от КТБ", казва още Цветан Василев.

"Вие ме обвинихте, че съм изнесъл в брой огромна сума пари в деня преди поставянето на банката под особен надзор! Не стана ясно как и по какъв начин тези пари са взети и предадени ми, при положение, че от 10.06.2014г. аз не съм бил в България. Тъй като на всички стана ясно, че този сценарий е режисиран от определен кръг хора, рекетиращи мен и КТБ в продължение на години, държа да информирам обществеността, че съм дал показания пред съдии от страни членки на Европейския съюз, които са съответно нотариално заверени. Размахването на недоказани и скалъпени обвинения, с помощта на смазани от страх и насилие хора, не е повод за самодоволство", каза още Василев и се обръща към клиентите на Корпоративна Банка.

"С тези специални редове се обръщам към Вас, за да ви благодаря за доверието и да Ви уверя, че няма да позволя цената на разчистването на сметките с мен да бъде платена от Вас. Убеден съм, че скоро Вашите интереси ще бъдат защитени адекватно. Що се отнася до институциите, които съдействаха и бездействаха, за да се случи всичко това – с тях ще си говорим в съда", подчертава Цветан Василев.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4186526

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот Thurman Murman » 11 юли 2014 17:10

Пускайте БТВ. След малко Ризова ще го интервюира.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот CTAHKO » 11 юли 2014 17:19

Ризова дали е взела пари за това и колко :?
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот nib » 11 юли 2014 17:21

CTAHKO написа:Ризова дали е взела пари за това и колко :?

около 15 000 000 000 "+" "-" някой лев

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот Nikona » 11 юли 2014 17:21

от 17.30 ли ще е интервюто, че не разбрах?
Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот CTAHKO » 11 юли 2014 17:22

nib написа:
CTAHKO написа:Ризова дали е взела пари за това и колко :?

около 15 000 000 000 "+" "-" някой лев

За толкова пари даже нямаше и да си направя труда да си вдигна телефона 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот Thurman Murman » 11 юли 2014 17:22

Nikona написа:от 17.30 ли ще е интервюто, че не разбрах?


Да, след 2 мин.
Последна промяна от Thurman Murman на 11 юли 2014 17:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mannoli
Мнения: 346
Регистриран на: 28 апр 2009 15:09
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот mannoli » 11 юли 2014 17:22

Мистър Баньго,има за интервюта.....Ризова е алчна кокошка,както повечето псевдожурналя :mrgreen:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот GOLEADOR » 11 юли 2014 17:29

nib написа:
Тъй като на всички стана ясно, че този сценарий е режисиран от определен кръг хора, рекетиращи мен и КТБ в продължение на години, държа да информирам обществеността, че съм дал показания пред съдии от страни членки на Европейския съюз, които са съответно нотариално заверени.

Мекерето ЦВ да става "защитен свидетел" и да почва да "пее" за далаверите си с Доган и Пеевски!Може и пред европейски съдии.И после съд за Доган и мекеретата му и да гният в килиите на ЦСЗ! ;)

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Цветан Василев отговаря

Мнениеот Logical person » 11 юли 2014 17:31

Отказва да назовава имена. Говори за кръгове. Така няма да стане.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта