Михаил Калашников почина на 94 години.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот mormona » 24 дек 2013 13:30

ЕЕЕ НЕ ! Аеее не ... като четох глупостите тука и си дръпнах Red Alert! Там танк с петолъчка минава през табелата на Тексас за ужас на много - много хора ХАХАХА!! Да си дойдем на думата. Няма хъмна мъна... Ама запада ама изтока ли е по-велик със забулени сравнения. Това е истината. Тотална Война за да се сложи край на тия глупости. То цикъла няма да завърши преди да мине WW III. И деня в който започне третата война ще е радостен ден, защото това ще е началото на промяната. Независимо кой ще спечели! Дотогава си клатете Red Alert и бийте американските простаци или отбиваите атаките на Червените вампири!
Иначе това дебело , пропито с уиски прасе Чърчил казваше - Това не е краят. Това дори не е началото на края. Но може би е краят на началото. — след победата на фелдмаршал Монтгомъри при Аламейн в Сев. Африка през октомври 1942 г.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 24 дек 2013 13:34

FLANKER написа:
Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:Aбе, тук и Коледа ще изкарате комунистически празник.Раванели,зад всяко престъпление има друго престъпление ;)

Ето това е портретната снимка на изтока: "... ЗАД ВСЯКО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ИМА ДРУГО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!" Заради това има ЗАПАДНА ЦИВИЛИЗАЦИЯ и ИЗТОЧНА ДЕГРАДАЦИЯ! ;) Ако ДРУГ човек бе казал, че расата е проблем - НЯМА ПО–ЛОШО, нали... Щом Путин го е казал - ТОВА Е! :)
Аз само ще цитирам един Учител: " Няма социализъм, без решен расов въпрос!" ;)

Май бъркаш посоката на деградация в момента колега.Естествено,че расата е проблем в днешно време.

Сигурно съм сбъркал, ние сме щастливци - СВРЪХ РАЗВИТИ И ПРЕКРАСНО ПЛАТЕНИ, с усмихнати, добри лица?! Здрави и отпочинали, пеем трезви, слушаме американска чалга, шофираме културно и с внимание... ТА НИЕ СМЕ ХОРА, А АЗ СЪМ СЕ ОБЪРКАЛ - СИГУРНО СЪМ КЪСнОГЛЕД?!?
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот FLANKER » 24 дек 2013 13:36

Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:
Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:Aбе, тук и Коледа ще изкарате комунистически празник.Раванели,зад всяко престъпление има друго престъпление ;)

Ето това е портретната снимка на изтока: "... ЗАД ВСЯКО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ИМА ДРУГО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!" Заради това има ЗАПАДНА ЦИВИЛИЗАЦИЯ и ИЗТОЧНА ДЕГРАДАЦИЯ! ;) Ако ДРУГ човек бе казал, че расата е проблем - НЯМА ПО–ЛОШО, нали... Щом Путин го е казал - ТОВА Е! :)
Аз само ще цитирам един Учител: " Няма социализъм, без решен расов въпрос!" ;)

Май бъркаш посоката на деградация в момента колега.Естествено,че расата е проблем в днешно време.

Сигурно съм сбъркал, ние сме щастливци - СВРЪХ РАЗВИТИ И ПРЕКРАСНО ПЛАТЕНИ, с усмихнати, добри лица?! Здрави и отпочинали, пеем трезви, слушаме американска чалга, шофираме културно и с внимание... ТА НИЕ СМЕ ХОРА, А АЗ СЪМ СЕ ОБЪРКАЛ - СИГУРНО СЪМ КЪСнОГЛЕД?!?

И Путин ли ти е виновен???
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 24 дек 2013 13:40

FLANKER написа:
Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:
Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:Aбе, тук и Коледа ще изкарате комунистически празник.Раванели,зад всяко престъпление има друго престъпление ;)

Ето това е портретната снимка на изтока: "... ЗАД ВСЯКО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ ИМА ДРУГО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!" Заради това има ЗАПАДНА ЦИВИЛИЗАЦИЯ и ИЗТОЧНА ДЕГРАДАЦИЯ! ;) Ако ДРУГ човек бе казал, че расата е проблем - НЯМА ПО–ЛОШО, нали... Щом Путин го е казал - ТОВА Е! :)
Аз само ще цитирам един Учител: " Няма социализъм, без решен расов въпрос!" ;)

Май бъркаш посоката на деградация в момента колега.Естествено,че расата е проблем в днешно време.

Сигурно съм сбъркал, ние сме щастливци - СВРЪХ РАЗВИТИ И ПРЕКРАСНО ПЛАТЕНИ, с усмихнати, добри лица?! Здрави и отпочинали, пеем трезви, слушаме американска чалга, шофираме културно и с внимание... ТА НИЕ СМЕ ХОРА, А АЗ СЪМ СЕ ОБЪРКАЛ - СИГУРНО СЪМ КЪСнОГЛЕД?!?

И Путин ли ти е виновен???

Сигурно Достоевски е виновен, казвайки: "... ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА НЕ СТРУВА И ЕДНА ДЕТСКА СЪЛЗА!" :idea:
ЕТО ДОСТОЕН ХУМАНИЗЪМ, ПРИ ТОВА НАИСТИНА РУСКИ :!:
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот FLANKER » 24 дек 2013 13:44

Аха,сега те разбрах...
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 24 дек 2013 13:50

Captain Stottlemeyer написа:
Fabrizio Ravanelli написа:
Captain Stottlemeyer написа:
BadBoy написа:
counterstrike написа:
BadBoy написа:Надявам се няма много хора, които да се възхищават на създатели на оръжия...


Що бе?

Мистър Самюъл Колт!
Другаря Михаил Калашников!

Уникални инженери и изобретатели! Какво точно не ти харесва?

Аз лично няма да изпадна в скръб и съжаление, защото най-голямото постижение на този човек е инструмент за убиване. И въпреки това всеки българин знае за него :D

Аз скърбя за Джеймс Уотсън, едва ли много българи знаят какво е постигнал и как е променил Света.

Не разбирам даже каква е тази истерия в интернет за смъртта му. Все едно национален герой е починал...


Ако иде реч за Джеймс Дюи Уотсън (род. 1928 г.) - един от откривателите на структурата ДНК, доколкото знам той все още не е напуснал този свят... ;) Що се отнася до автоматите "Калашников", те се произвеждат повече от половин век в Казанлък, дали са и дават хляб на много българи и са донесли и продължават да носят много, ама много милиони долари на нашата страна, които се използват за здравеопазване, образование, наука, социални грижи и т.н., и т.н... 8-)
По темата: Лека му пръст на Михаил Калашников - да почива в мир.

Братко, Капитане, наистина ли вярваш, че милионите долари се използват за здравеопазване, образование, наука, социални грижи и т.н., и т.н...
За това ли ВСИЧКИ гореизброени сектори са на тоя хал ??? Не са ли тия ШИБ*НИ МИЛИОНИ, МИЛИАРДИ външен дълг, не са ли в нечии сметки в Швейцария ??? Не се ли учат нечии деца на запад, да управляват някъде на изток от рая ??? :oops: :oops: :oops:


Става въпрос за това, че България е изнасяла и изнася оръжейна продукция, от която е спечелила и печели сериозни суми. В частност автомат "Калашников" се произвежда в Казанлък от 1958 година. За какво са използвани и се използват тези милиони долари е съвсем друг въпрос, а в какво вярва и в какво не вярва капитан Стотълмайер - трети. ;) Все пак аз съм сигурен, че някой "шибан" долар е отишъл и за моето "безплатно" образование и "безплатно" здравеопазване. Конкретно за децата: някои са имали и имат привилегии (политически или финансови, все едно) и са се учели и се учат на Запад и преди, и след 10 ноември - това е даденост, или както казва трол № 1 във форума - факт... 8-)

Даденост и факт е, че Левски са МНОГО ПОВЕЧЕ пъти втори, че Германия ГУБИ Втората Световна Война, че България и преди И СЕГА е ЗАДУНАЙСКА ГУБЕРНИЯ... Фактите са необорими, но реалността е ОБОЗРИМА!!! :idea: ЛЕВСКАР, НА*ИСТ, ЧОВЕК - ТОВА Е ГОРДОСТ, СВОБОДА!!!!! ;)
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 24 дек 2013 13:55

FLANKER написа:Аха,сега те разбрах...

Мерси, Весели Празници ;)
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ

Потребителски аватар
FLANKER
Мнения: 9086
Регистриран на: 14 апр 2013 09:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот FLANKER » 24 дек 2013 13:58

Fabrizio Ravanelli написа:
FLANKER написа:Аха,сега те разбрах...

Мерси, Весели Празници ;)

Весели и на теб!
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили „Титаник“.
Изображение

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот v.r.s. » 24 дек 2013 14:22

АК и всяко друго оръжие се използва освен за нападение и за отбрана, като в случая най-често се използва за второто.
А когато се наложи използване на оръжие, най-доброто в света е АК и ако ми потрябва точно с това ще предпочета да воювам. Стрелял съм много с това оръжие, тъй като на границата това беше най-важното умение, да боравиш и стреляш с автомата. Радвам се, че съм имал възможност да го правя и за мен това е нещо, което всеки би трябвало да опита и усети тръпката.
Тук не става въпрос за политика, както се опитват отново някои да обърнат темата, а за човек изобретил най-доброто леко стрелково автоматично оръжие в света.

Потребителски аватар
Fabrizio Ravanelli
Мнения: 265
Регистриран на: 22 сеп 2012 22:57
Skype: torino 5/90
Местоположение: 27. 09. 1994 Stadio Delle Alpi
Контакти:

Re: Михаил Калашников почина на 94 години.

Мнениеот Fabrizio Ravanelli » 24 дек 2013 14:39

v.r.s. написа:АК и всяко друго оръжие се използва освен за нападение и за отбрана, като в случая най-често се използва за второто.
А когато се наложи използване на оръжие, най-доброто в света е АК и ако ми потрябва точно с това ще предпочета да воювам. Стрелял съм много с това оръжие, тъй като на границата това беше най-важното умение, да боравиш и стреляш с автомата. Радвам се, че съм имал възможност да го правя и за мен това е нещо, което всеки би трябвало да опита и усети тръпката.
Тук не става въпрос за политика, както се опитват отново някои да обърнат темата, а за човек изобретил най-доброто леко стрелково автоматично оръжие в света.

Въпросът е дали точно той го е изобретил или пак историята се пише от победителите...
Поне за ГОУФО няма съмнение, бъди спокоен - изобретение германско с погребение ПЕУНИШКО :)
“Този, който знае истината и не я изказва гласно е мизерен страхливец“ ЮЛИУС ЩРАЙХЕР
"... Иначе народът би казал: Щом бай Илия не издържа, какво остава за нас! А народът не заслужава да го превръщат в стадо прасета!!! " ИЛИЯ МИНЕВ - СБНЛ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта