Селекцията на Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ваклинчо
Мнения: 3
Регистриран на: 20 ное 2008 20:51

СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот ваклинчо » 02 дек 2008 11:29

на нас ни трябва качествен полузащитник-за него нямам идея десен полузащитник ляв полузащитник нападател.ТЕЗИ футболисти може да ги намерим и в България

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот kalo » 02 дек 2008 12:11

Получава ресурс малкия в играта по тоя начин! ;) Дяволе! :lol:

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот UltraBlue » 02 дек 2008 12:25

Трябва ни Алекс на нас,да ни върже играта :!: :!: :!: Др си го имаме ;) Може би и едно дясно крило,че Зе Соарес не е мн. в час :!: Ако върнат Мечо там и с Алекс в средата ще цепим наред :!: :!: :!: ;)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот gencho » 02 дек 2008 12:36

Пичове говорите за Алекс и Мечо а сещате ли се за тяхната възраст? Дали ще искарат до следващите евротурнири? Мечо и едно време си беше мърда а след една година не знам. За Алекс, играч от друга величина но вече е стар за голям футбол. Не случайно отказа да бъде викан в националния, за което му свалям шапка, малко са тези които си знаят силите / не че както се видя дръгите са по-добри /.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот UltraBlue » 02 дек 2008 12:39

Ами един Боримиров игра доста,та ако се съди по него имат още 2-3 год поне да играят качествено ;) А Алекс показа че има още доста какво да даде на футбола и не мисля ,че ще намерим по добър халф от него,освен ако Бардон не се върне,което е невъзможно мсиля ;)
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
dimachko
Мнения: 394
Регистриран на: 13 юни 2008 17:38
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот dimachko » 02 дек 2008 12:44

edin blagoy georgiev 6te svur6i strahotna rabota

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот UltraBlue » 02 дек 2008 12:45

dimachko написа:edin blagoy georgiev 6te svur6i strahotna rabota


Мани го тоя манекен :!: А и не вярвам след последния мач със Слабия някои уважаващ себе си Левскар да го приеме тоя :evil:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
krivia
Мнения: 57
Регистриран на: 24 мар 2008 17:27
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот krivia » 02 дек 2008 12:52

Аз лично съм много голям фен на Кривия, :D но времето през което трябваше да играе в Левски бяха последните две години, занапред вече няма кога! Спрете да предлагате "стари решения", този да се върне, онзи да се върне. В момента съм сигурен, че някъде някой нов Бардон стои и чака обаждане от човек от Левски. Трябва да го намерят. Левски има нужда от такъв играч и дясно крило - факт. В защитата Бистрон спокойно може да отстъпи мястото си на който и да е друг.

THE G.A.M.E
Мнения: 50003
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 дек 2008 12:57

Смятам че, голяма селекция не ни е нужна. Имаме добър отбор, със страхотен потенциал, и въпроса е вече, този потенциал да бъде развит ! Можеби трябва да се вземат 2-3 попълнения, но не повече....всички знаем, къде е нужно освежаване.....централен бранител, офанзивен халф, и алтернатива на Гонзо- тежък център нападател. Другите звена са наред....имаме си вратари, дори и да напусне Петков, нещата са ясни, имаме си и Божидар Митрев и Цецо Димитров, бекове също си имаме, дори да напусне Живко, Лъчо Балтанов доказа, че не е по лош вариант за поста....междудругото смятам че Лусио не е съвсем свършен, една правилна зимна подготовка, и без контузии, и ще разберем всички за какво става въпрос. Може да я няма вече бързината му, но опитът и правилното заставане са на лице....а и центрирането му няма равно в България, от футболисти играещи на неговият пост ! По крилата нещата са ясни: Ники Димитров, Жоазиньо, Зе Соареш и Тиберканин, са доста добър материал....а в атака си имаме и двама леки нападатели, на които играта още не им е потръгнала, става въпрос, и за Жоро Христов, и за Жеан Карлош, но аз лично смятам, че с тях ,се е работило и работи погрешно....което ни води отново, до заключението, че не се използва и развива правилно потенциалът, на иначе доста добрите играчи събрани в Левски !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: СЕЛЕКЦИЯТА В ЛЕВСКИ

Мнениеот Bully_Blue » 02 дек 2008 13:09

За мен вече е крайно време в някой от българските грандове да се влеят пари за трансфери,както при гърците и турците.Трябва ни доста класен халф,който ще струва пари,но ще повдигне нивото на футбола.Много ми се иска да вземем Танко Дяков от Черно Море,според мен той е най-класният български защитник и двамата със Рабех (ако остане) ще направят защитата ни още по-силна.
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта