ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/ - 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
chepishev73
Мнения: 256
Регистриран на: 01 дек 2010 20:54
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот chepishev73 » 13 авг 2012 10:54

AN71 написа:
atanas7510 написа:За всички които казват че Ботев има само фенове в пловдив.Аз живея в варна и съм фен на Ботев познавам още 20 като мен.

Сигурно си и фен на Черно море или Спартак и на още някой клуб пфу да ви и у феновете гуеми :o :o :o страшни сте щом имате по няколко отбора как пък аз съм само с един :) :) :)


[offtopic]Сигурно викаш "пфу да ви и феновете гуеми. Страшни сте, щом имате по неколко утбора" и на привържениците на Левски, които не са от София????????[/offtopic]

Потребителски аватар
kamenitza
Мнения: 310
Регистриран на: 24 яну 2009 17:09
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот kamenitza » 13 авг 2012 11:03

AN71 написа:
atanas7510 написа:За всички които казват че Ботев има само фенове в пловдив.Аз живея в варна и съм фен на Ботев познавам още 20 като мен.

Сигурно си и фен на Черно море или Спартак и на още някой клуб пфу да ви и у феновете гуеми :o :o :o страшни сте щом имате по няколко отбора как пък аз съм само с един :) :) :)



Е те тука се изложи зверски ,защо, ще те оставя сам да се сетиш.
За мача ,ще кажа ,че ще е доста тежък.Предимството за нас ,ще е в това ,че Левски не познава добре играта на Ботев, и конкретно индивидуалните качества на новите ни попълнения(чужденците).Според мен мача е троен ,но най вероятно Х.

Потребителски аватар
publicimage
Мнения: 679
Регистриран на: 03 май 2010 13:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот publicimage » 13 авг 2012 11:04

chepishev73 написа:[offtopic]Сигурно викаш "пфу да ви и феновете гуеми. Страшни сте, щом имате по неколко утбора" и на привържениците на Левски, които не са от София????????[/offtopic]


[offtopic]Има директива феновете на Левски извън София да имат право на избор на още един отбор, заради развитието на провинциалните спорт и физкултура, а на софийските такива - един европейски гранд, за да гледат и евротурнирите. Ти не попадаш в тази група.[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 авг 2012 11:35

Ще се получи нервен мач ( позиционен ) ... Пред 10-на хиляди ( 1 500 - 2 хил. "Канари") ... Прогноза: След краят на мача. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот siniq_fen » 13 авг 2012 12:01

Въобще не знам как играят Ботев, но съм длъжен да отбележа, че съм респектиран от селекцията, равенството с Уигън и класиката над Славия. Въпреки това отново ще заложа на името - 2:0 за Левски.
Само Левски!

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 13 авг 2012 12:02

Мача е следният:

Вкараме ли гол до 20 минута, отиват на нещо от сорта на 4-0!!!

Не вкараме ли до края на първото полувреме, второто ще е тежко и мача ще е или с един гол за нас, или равен!

Прогноза 3-0!

Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла!

Потребителски аватар
I.A
Мнения: 691
Регистриран на: 05 дек 2011 11:52
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот I.A » 13 авг 2012 12:06

Предполагам че мача ще е равностоен, няколко ситуации ще решат кой ще вземе двубоя.Много е важно как ще се представи човека в лявата зона на атаката ни, Райков или някой друг, защото там срещу него ще е Стефан Станчев и за мене ако има място където можем най-лесно да ги пробием Ботев е точно там.Надявам се на нещо от сорта 1-0, 2-1.

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот pasaden » 13 авг 2012 12:20

КЪМ ВСИЧКИ ЖЪЛТО-ЧЕРНИ В ТОЗИ ФОРУМ!!!

Как пък не ви омръзна всеки мач едно и също.Толкова ще бъдем, онолкова ще бъдем, 10 000 - 20 000, дайте ни билети за половината Герен и т.н.
Това ли е най-важното?А не е ли по-важно как ще се представим по трибуните?Щото и 100 000 да закараш, като мълчат като риби ква файда?

Вместо да дращите безмислици и изхвърляния по форумите, се стягайте да направим един добър тур , да видим един здрав мач и като цяло да си направим кефа.
Агитирайте приятели , роднини и не чакайте последния момент ако ще се записвате за екскурзията.

По темата - мача е троен и това му е най-интересното.Ако играем играта , която показахме срещу Славия , имаме всички шансове да си тръгнем с трите точки от Подуене.
100 години символ на Пловдив

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 13 авг 2012 12:24

Понеже някои се правят на специалисти ще им покажа с факти някои неща които надали с фенските очила прочитайки ще проумеят.Два града в национално допитване избраха футболни отбори.Символи на двата най-големи български града са Левски и Ботев.Нищо чудно нали? Чудното е че софийският символ Левски е избран 1250 гласа срещу вторият ЦСКА-706 гласа.В няколко пъти по-малък ,,селски'' Пловдив,разликата е огромна.Ботев -5265гласа срещу 3320 гласа за Локомотив.Национална тайна е че гостуващата клетка на бившите партийни грандове се пълни от местни фенове.Ето и друг факт.Ботев във В група срещу отборите на Ягода,Съединение или Стамболийски има средна посещаемост от 4736 зрители,докато ,,любовта на народа'' се радва на 4012 зрители средно на мач,но с гостуващите фенове.Миналата година във Б съотношението е променено,но защото Ботев играеше на Беркут извън Пловдив,а квотата за бултрасите беше определена.Левски е на първо място с 5006 зрители на домакинските двобои,а Ботев би заел 6 мяссто с 3253 зрители.Локомотив Пловдив е със средна посещаемост 2938,непосредствено след седмият Черноморец с 2999 фена.Разбирате ли за какво иде реч? В Пловдив интересуващите се от футбол са в пъти повече.Посещаемостта на грандовете с глинени крака се дължи на феновете от провинцията.Затова на местни дербита освен мегадербито срещите ви приличат на родителски срещи.Може родителите ви да са напуснали селата преди време,но селянията никога няма да ви напусне.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: 19.08.12 - ЛЕВСКИ - Ботев (Пловдив) /2 кръг, А група/

Мнениеот Blue1914 » 13 авг 2012 13:02

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Понеже някои се правят на специалисти ще им покажа с факти някои неща които надали с фенските очила прочитайки ще проумеят.Два града в национално допитване избраха футболни отбори.Символи на двата най-големи български града са Левски и Ботев.Нищо чудно нали? Чудното е че софийският символ Левски е избран 1250 гласа срещу вторият ЦСКА-706 гласа.В няколко пъти по-малък ,,селски'' Пловдив,разликата е огромна.Ботев -5265гласа срещу 3320 гласа за Локомотив.Национална тайна е че гостуващата клетка на бившите партийни грандове се пълни от местни фенове.Ето и друг факт.Ботев във В група срещу отборите на Ягода,Съединение или Стамболийски има средна посещаемост от 4736 зрители,докато ,,любовта на народа'' се радва на 4012 зрители средно на мач,но с гостуващите фенове.Миналата година във Б съотношението е променено,но защото Ботев играеше на Беркут извън Пловдив,а квотата за бултрасите беше определена.Левски е на първо място с 5006 зрители на домакинските двобои,а Ботев би заел 6 мяссто с 3253 зрители.Локомотив Пловдив е със средна посещаемост 2938,непосредствено след седмият Черноморец с 2999 фена.Разбирате ли за какво иде реч? В Пловдив интересуващите се от футбол са в пъти повече.Посещаемостта на грандовете с глинени крака се дължи на феновете от провинцията.Затова на местни дербита освен мегадербито срещите ви приличат на родителски срещи.Може родителите ви да са напуснали селата преди време,но селянията никога няма да ви напусне.


Я кажи сега избиването на комплекси в София безплатно ли ще бъде, или ще трябва да се охарчите 5 лева? :mrgreen:

Ако си мислиш, че тук няма стотици ботевисти, налазили столицата, понеже сигурно в Пловдив им е прекалено добре, много се лъжеш, по-скоро го изтласкваш от съзнанието си, както казва чичко Фройд! :mrgreen: :mrgreen:

Елате повече, голям кеф ще ви бъде! ;) Срещу по-жалък Сектор Б надали ще се изправите! :oops: С тези "отговорни" лица в сектора- толкова! :evil: Тази година още повече хора преждевременно се пенсионираме в сактор А!!! :| На виновниците да им приседне дано! :x :x :x


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта