ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
anakin
Мнения: 543
Регистриран на: 18 авг 2008 23:07
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот anakin » 15 юли 2009 21:50

rhaegar написа:Въпроса е,защо Зе и Жо бяха резерви?Първото полувреме няма да го коментирам,може наистина да са заложили за 0:0 та да изкарат някой лев.Иначе второто беше що-годе добро,осигурихме си не лош резултат.Добре е някой да се сети тези с картоните изобщо да не излизат на реванша,та да не изгори някой за следващия кръг.

Жо с контузия-кфо целия мач с андорците ли да играе и да бяга и да го ритат.Та те имаха 2 червени картона.Прочети леко по-нагоре.Ако сега пусне Зе,кога ще пусне Ники димитров?кога,питам? в А група срещу Ботев,да се кефи.А?
САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот yasen_ov4arov » 15 юли 2009 21:52

anakin написа:да ви еба майката на всички.Съжалявам,но не се сдържах.Т.е. не на всички,а на тия дето повтарят всичко на изуст.Защо пуснал оня-тоя.Щот пусна по-слабичкия Ники Димитров да натрупа опит,че няма срещу кой после,но той милия се посра :( .Левски играеше със уникална идея .Вие малоумни ли сте.НЕ се получава срещу 11 защитника и луд страничен,ще се получи срщеу средно-европейските отбори ,повярвайте ми.2ро-За последно Левски вкара на Локо ПД за победата с 3-0 (мисля) от пряк свободен удар.Сега пак се получава.Има кой да вкарва от преки свободни.Зе и Жо центрират супер,Гаджев е със супер удар,Тасевски се разиграва,Бардон изостава леко(но има време,а и има кой да го замести),защитата бе на ниво.Всички бягаха и играха със желание.

Става ли да ми пишеш лично с мрънкането си как Велев трябва да бъде уволнен след като срещнете средния европейски отбор ?
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот groti » 15 юли 2009 21:55

Кур за всички тении които започват да освиркват от 40-тата минута.Единствените курви на стадиона бяхте вие !
110 години любов!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44193
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот rhaegar » 15 юли 2009 21:57

anakin написа:
rhaegar написа:Въпроса е,защо Зе и Жо бяха резерви?Първото полувреме няма да го коментирам,може наистина да са заложили за 0:0 та да изкарат някой лев.Иначе второто беше що-годе добро,осигурихме си не лош резултат.Добре е някой да се сети тези с картоните изобщо да не излизат на реванша,та да не изгори някой за следващия кръг.

Жо с контузия-кфо целия мач с андорците ли да играе и да бяга и да го ритат.Та те имаха 2 червени картона.Прочети леко по-нагоре.Ако сега пусне Зе,кога ще пусне Ники димитров?кога,питам? в А група срещу Ботев,да се кефи.А?


И като пусна Ники какво стана?Той е толкова излязъл от форма,че няма накъде повече.Да беше започнал със Зе,да влезнат 2-3 гола до полувремето,пък после ако иска да пуска Ники,та и целия реванш да изиграе.За Жо с контузията съм съгласен,не съобразих.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 15 юли 2009 22:00

трагичен Левски, през първото полувреме. през вторите 45 минути, на терена, беше коренно различен синият тим. атаките вървяха и головете се получаваха. добър резултат се получи, преди реванша в андора. аз не смятам, че Велев е виновен, в този мач, защото той не рита топката, а това правят неговите футболисти. Браво, че прекъснахме серията, без вкаран гол на герена. Няма да правя отделни оценки на сините играчи, защото футболът е колективна игра, а не индивидуален спорт.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3478
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот groti » 15 юли 2009 22:08

Добре,де.Какво беше толкова трагичното това 1во полувреме.Много напрегнати футболисти-нормално предвид психозата около отбора последните седмици.На някой дали му направи впечатление,че топката се изнасяше с хубави,точни подавания?Ако не бяха прекаленото напрежение всичко щеше да е перфектно.И между другото,само аз ли мисля,че тия андорски аматьори имат по-голямо желание за игра от 2/3 от "професионалистите" в България? Аз не виждам с какво една Беласица например е по-добър отбор от тях.Сериозно.
110 години любов!

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот maximalniq » 15 юли 2009 22:19

През първото полувреме се виждаше непрагността в отбора ,но второто полувреме ме зарадваха много.Браво!
Изображение

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот DukeUnv » 15 юли 2009 22:22

През втората част си личеше много различна игра от първата част. Много повече атаки и повече голови положения. Зе и Жо според мен бяха най-добрите на терена.Те помогнаха най-много за победата.

Малко се отклонявам ама да постна един виц не е чак кой знае смешен ама .. :)

Емил Велев влиза в съблекалнята на Левски и казва:
- Всички олигофрени да станат прави!
Никой не се изправил. След няколко минути Гонзо станал. Велев го попитал:
- Ти защо стана бе?
А Гонзо отговорил:
- Стана ми мъчно само вие да стоите прав и реших да ви правя компания.
Изображение

ticho@teacher
Мнения: 37
Регистриран на: 05 ное 2008 00:10
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот ticho@teacher » 15 юли 2009 22:24

През първото полувреме видяхме бая зор.Но през второто стана тя каквато стана.Но да не вирим нос. Това все пак са аматьори.Този отбор не е от нашата класа.Трябва и другия път да ги бием.Иначе чорбата отново ще вдигне глава.

Waisys
Мнения: 16
Регистриран на: 29 юни 2009 20:43
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот Waisys » 15 юли 2009 22:35

Кога е следващия мач?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта