ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Oliver
Мнения: 31
Регистриран на: 23 апр 2009 20:03
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот Oliver » 15 юли 2009 21:35

много ми е интересно:
по време на първенството за велев: махнете го!
края на първенството за велев: оставете го!
първо полувреме от този така желан за вас турнир: махнете го!
сега бихте, браво... а сега на къде?

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот lakito7 » 15 юли 2009 21:36

от shammi на 15 Юли 2009 16:16
И сега какво за Велев??? Неблагодарници сме ниееее е това ни пречи да сме хора. Може да е слаб треньор, но не крещете преди да видим резултата все пак. Не му е лесно на човека с тия лумпени.


Как какво,с тази игра и объркания стартов състав следващият кръг сме аут.Защо остави Зе резерва?Защото е некадърник.
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44130
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот rhaegar » 15 юли 2009 21:37

RedeviL написа:Някой го беше писал мача 4:0 точен ама не съм сигурен кой


Red_champions написа:Заложил съм Левски-С.Жулия прогноза 1 и точен резултат 4:0 така че дано излезе :)


Ето кой
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот Gil-galad » 15 юли 2009 21:40

Е браво..честита победа......тея бяха ясни че ще ги отстраните....важното е следващия кръг. :)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
DukeUnv
Мнения: 2270
Регистриран на: 08 юли 2009 14:31
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот DukeUnv » 15 юли 2009 21:42

Е това вече беше друго нещо второто полувреме. Макар, че пак имахме някои лоши моменти си направихме много хубави атаки и заслужено вкарахме 4 гола, можеше и повече ама пак е достатачно. Много добро впечатление ми направиха Зе и Жоазиньо много стабилно играха и ги минаваха като пътни знаци. :)
Изображение

Потребителски аватар
mareca
Мнения: 89
Регистриран на: 08 май 2009 19:49
Skype: mareca_14
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот mareca » 15 юли 2009 21:43

леле добре 4е бихме шот аз на полувремето бях полудял.Надявам се играта на Левски да се подобри защото ина4е ще се излагаме много.4естита победа на вси4ки Левскари ;)
Cesc Fabregas написа:Ако дадат 2 000 000, Батков ще им играе кючеци по масите в Холандия, и ще им продаде цялото си семейство! ;)

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот YoTheReal » 15 юли 2009 21:44

Ех да ви го...

Бихме с 4:0, а след почивката заиграхме един коренно различен футбол от този, показан в контролите - т.е. по-добър. Аз гледах първото полувреме, пълна скръб. Дойдох си за последните 5 мин. и видях три изстрела към вратата - две греди и един доста тъпичък пропуск. И все пак бях доволен, защото онея не минаха и центъра. Преди не можехме цял мач да направим 3 удара, сега направихме доста повечко.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44130
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот rhaegar » 15 юли 2009 21:45

Въпроса е,защо Зе и Жо бяха резерви?Първото полувреме няма да го коментирам,може наистина да са заложили за 0:0 та да изкарат някой лев.Иначе второто беше що-годе добро,осигурихме си не лош резултат.Добре е някой да се сети тези с картоните изобщо да не излизат на реванша,та да не изгори някой за следващия кръг.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
mareca
Мнения: 89
Регистриран на: 08 май 2009 19:49
Skype: mareca_14
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот mareca » 15 юли 2009 21:46

Преди не можехме цял мач да направим 3 удара, сега направихме доста повечко.[/quote]
се пак Тфа е сант жулия ,андорски отбор нормално д анаправим пове4е
Cesc Fabregas написа:Ако дадат 2 000 000, Батков ще им играе кючеци по масите в Холандия, и ще им продаде цялото си семейство! ;)

Потребителски аватар
anakin
Мнения: 543
Регистриран на: 18 авг 2008 23:07
Контакти:

Re: ЛЕВСКИ - Сант Жулия[официална тема]

Мнениеот anakin » 15 юли 2009 21:48

да ви еба майката на всички.Съжалявам,но не се сдържах.Т.е. не на всички,а на тия дето повтарят всичко на изуст.Защо пуснал оня-тоя.Щот пусна по-слабичкия Ники Димитров да натрупа опит,че няма срещу кой после,но той милия се посра :( .Левски играеше със уникална идея .Вие малоумни ли сте.НЕ се получава срещу 11 защитника и луд страничен,ще се получи срщеу средно-европейските отбори ,повярвайте ми.2ро-За последно Левски вкара на Локо ПД за победата с 3-0 (мисля) от пряк свободен удар.Сега пак се получава.Има кой да вкарва от преки свободни.Зе и Жо центрират супер,Гаджев е със супер удар,Тасевски се разиграва,Бардон изостава леко(но има време,а и има кой да го замести),защитата бе на ниво.Всички бягаха и играха със желание.
САМО ЛЕВСКИ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта