17 октомври 2015, събота, 16:00 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Оборище (Панагюрище) - Спартак Плевен (Плевен) -
Банско (Банско) - Верея (Стара Загора) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Пирин 2002 (Разлог) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе) -
17 октомври 2015, събота, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Септември (Симитли) -
19 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Литекс II (Ловеч) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
"Б" Футболна група - Сезон 2015/16
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Дунав 2010 (Русе) -
Пирин 2002 (Разлог) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Спартак Плевен (Плевен) - Банско (Банско) -
23 октомври 2015, петък, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Локомотив 2012 (Мездра) -
26 октомври 2015, понеделник, 14:30 ч:
Литекс II (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) -
26 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище) -
27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Дунав 2010 (Русе) -
Пирин 2002 (Разлог) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Спартак Плевен (Плевен) - Банско (Банско) -
23 октомври 2015, петък, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Локомотив 2012 (Мездра) -
26 октомври 2015, понеделник, 14:30 ч:
Литекс II (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) -
26 октомври 2015, понеделник, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище) -
27 октомври 2015, вторник, 14:30 ч:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово) -
Последна промяна от frgocho на 29 окт 2015 16:55, променено общо 1 път.
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Верея (Стара Загора) -
30 октомври 2015, петък, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Септември (Симитли) -
2 ноември 2015, понеделник, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) -
Оборище (Панагюрище) - Литекс II (Ловеч) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Пирин 2002 (Разлог) -
3 ноември 2015, вторник, 14:30 ч:
Банско (Банско) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
3 ноември 2015, вторник, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие) -
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Верея (Стара Загора) -
30 октомври 2015, петък, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Септември (Симитли) -
2 ноември 2015, понеделник, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бс 1962 (Бургас) -
Оборище (Панагюрище) - Литекс II (Ловеч) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Пирин 2002 (Разлог) -
3 ноември 2015, вторник, 14:30 ч:
Банско (Банско) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
3 ноември 2015, вторник, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие) -
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
7 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Литекс II (Ловеч) - Банско (Банско) -
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог) -
Спартак Плевен (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив 2012 (Мездра) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Оборище (Панагюрище) -
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово) -
8 ноември 2015, неделя, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица) -
8 ноември 2015, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) -
Литекс II (Ловеч) - Банско (Банско) -
8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог) -
Спартак Плевен (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив 2012 (Мездра) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Оборище (Панагюрище) -
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово) -
8 ноември 2015, неделя, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица) -
8 ноември 2015, неделя, 16:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) -
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
програмата за изминалия вече кръг:
21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Септември (Симитли) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие) -
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол) -
Банско (Банско) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Дунав 2010 (Русе) - Спартак Плевен (Плевен) -
Пирин 2002 (Разлог) - Верея (Стара Загора) -
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Литекс II (Ловеч) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
21 ноември 2015, събота, 14:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Септември (Симитли) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие) -
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол) -
Банско (Банско) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Дунав 2010 (Русе) - Спартак Плевен (Плевен) -
Пирин 2002 (Разлог) - Верея (Стара Загора) -
22 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Литекс II (Ловеч) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
28 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Верея (Стара Загора) -
Пирин 2002 (Разлог) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Банско (Банско) - Созопол (Созопол) -
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) -
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс II (Ловеч) -
в Крупник, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Верея (Стара Загора) -
Пирин 2002 (Разлог) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Банско (Банско) - Созопол (Созопол) -
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) -
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс II (Ловеч) -
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
5 декември 2015, събота, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (Симитли) -
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище) -
Поморие (Поморие) - Банско (Банско) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Спартак Плевен (Плевен) - Верея (Стара Загора) -
5 декември 2015, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив 2012 (Мездра) -
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Литекс II (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин 2002 (Разлог) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (Симитли) -
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище) -
Поморие (Поморие) - Банско (Банско) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Спартак Плевен (Плевен) - Верея (Стара Загора) -
5 декември 2015, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив 2012 (Мездра) -
6 декември 2015, неделя, 14:00 ч:
Литекс II (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе) -
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин 2002 (Разлог) -
- Udoji90
- Мнения: 16898
- Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
- Skype: udoji90
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
Добър есенен завършек за "Дунав" - 4 точки пред двата основни конкурента и предстоящи домакинства и срещу двата през пролетта. Изходните позиции са добри - дано се възползват.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
27 февруари 2016, събота, 14:00 ч:
в Симитли, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Поморие (Поморие) -
Банско (Банско) - Ботев (Гълъбово) -
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица) -
28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Литекс II (Ловеч) -
в Симитли, ст."Арена Крупник":
Септември (Симитли) - Спартак Плевен (Плевен) -
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -
Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) -
Локомотив 2012 (Мездра) - Поморие (Поморие) -
Банско (Банско) - Ботев (Гълъбово) -
Оборище (Панагюрище) - Локомотив (Горна Оряховица) -
28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Литекс II (Ловеч) -
Re: "Б" Футболна група - Сезон 2015/16
5 март 2016, събота, 15:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Банско (Банско) -
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 2012 (Мездра) -
Поморие (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Созопол (Созопол) - Дунав 2010 (Русе) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Пирин 2002 (Разлог) -
5 март 2016, събота, 17:30 ч:
Литекс II (Ловеч) - Верея (Стара Загора) -
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак Плевен (Плевен) -
Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли) -
Локомотив (Горна Оряховица) - Банско (Банско) -
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 2012 (Мездра) -
Поморие (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Созопол (Созопол) - Дунав 2010 (Русе) -
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Пирин 2002 (Разлог) -
5 март 2016, събота, 17:30 ч:
Литекс II (Ловеч) - Верея (Стара Загора) -
6 март 2016, неделя, 15:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак Плевен (Плевен) -
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта