Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот fenx » 22 мар 2010 01:24

Ако сега БФС не накаже цска поне със служебна загуба, предлагам останалите отбори да откажат да участват в това първенство! Или какво трябва да стане! Когато някой отбор играе безумно слабо и губи и вече наближава края на мача и е видно че с тая игра няма как да постигне нещо, еми тогава нахлува публиката и прекратява мача и спасява загубата, защото после БФС ще нареди преиграване! Просто за цска най-малкото трябва да е служебна загуба и няколко мача без домакинство, НАЙ-МАЛКО това, а най-много да бъдат и изхвърлени от групата, което си го заслужават на 1000000 х 100000% не само с такива изцепки, а и със задлъжнялостта си спрямо сумати клубове и държавата!
АКО БФС НЕ ВЗЕМЕ ЛОГИЧНИТЕ И НОРМАЛНИ МЕРКИ, ПО-ДОБРЕ ДА СПРЕМ ПЪРВЕНСТВОТО ВЪОБЩЕ! А не техният президент да ми се хили като тиква по телевизията и да ми обеснява, кво бил виновен клуба заради феновете! Е как да не е виновен! В евротурнирите, когат феновете на даден отбор напряват золум, кой го отнася бе! Но то не е само тва цска си е да си го отнесе и заради престъпното си ръковотство на клуба, не само заради тази проява на феновете! А относно това, че не били фенове на цска, този боклукчия, става тотално смешен, защото е видно на всички, че тези фенове са фенове на цска! :lol: Този Борисов се държеше меко казано неадекватно, като дрогиран и ръсеше глупост след глупост! ПРОСТО ТАКАВА КОМЕДИЯ НЯМА, комиците пасти да ядат!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот msm » 22 мар 2010 01:33

Има и една друга приказка, че всяко действие си има причина, след това е самото действие , а чак на края идва оправданието. А и за преиграването , не съм много на ясно, но не си спомням до сега да е прекратяван мач поради нахлуване на публика на терена. Имаше един прекратен за една купа, между Левски и Славия, но тогава футболистите си излязоха подтиквани от собственика си. Та Борисов каза, че в правилника пише, че служебна загуба се дава, ако е виновен отбора ( бой на съдиата, излизане от терна преди края или ако отбора остане с по-малко от 8 играчи на терена). В този случай няма нито едно от тези неща. Публиката не се води играч или ръководител на отбора.
Не смятах , че е нужно , но щом не си го проумял още, ще ти кажа: състезателната година е от два сезона , естествено един сезон е половин състезателна година.

Ingenious
Мнения: 4
Регистриран на: 21 мар 2010 18:46
Контакти:

Re: Решават съдбата на ЦСКА в понеделник вечерта

Мнениеот Ingenious » 22 мар 2010 01:44

ЦСКА-83 написа:Ония мюсюлманин,дето вкара гола да не се прави на Дева Мария,щото е едно малко говеждо човече.Какво му беше работа да ни провокира.
Наказанието ще си го понесем,защото такива са правилата,а тия дето се чудеха къде да се скрият от срам,пак почнаха да лаят.Смешни сте!!!

Самият факт, че почваш с две дискриминиращи фрази, тълкува това, че се опитваш да замажеш неуспеха на отбора, на който симпатизираш.
Първо: дори и играчът да е мюсюлманин, религията му няма нищо общо с футболните му умения.
Второ: да, преотстъпен е на Локо Мездра от Левски, но не защитава цветовете на отбора, който е го преотстъпил. Споменаването на Левски, или в случая на нарицателното им, тук по-скоро продиктува омраза и ненавист, отколкото обективност.
Трето: както вие в момент на екстаз от нечий гол на ЦСКА не можете да контролирате емоциите си, така и това момче е възможно да не се е сдържало. Млад е и животът е пред него. Не може да искате да се държи като политик или дипломат, след като и вие не сте на по-горно от неговото ниво (да не говорим, че този вид жест е общоприет с Европа).
Четвърто: наказанието, надявам се справедливо, ще се радвам да си го понесете с достойнство и веднъж завинаги да разберете, че футболът е игра, предназначена да доставя удоволствие, предоставено от професионалисти на терена. Няма нужда нито от разправии, нито от прекалени емоции, различни от тези, продиктувани от развоя на двубоя.

Знам, че с това си изказване най-вероятно ще заслужа много негативни реакции. Ако съдя и по оширението на името, възможно е и да си набор 83, дори и по-възрастен от мен. Държа само да отбелжа, че се опитах да анализирам ситуацията от безпристрастна гледна точка, с ясното съзнание, че това утре може да се случи с феновете на Левски, Литекс, Локо Сф или всеки един друг отбор.

Лека вечер!
Последна промяна от Ingenious на 22 мар 2010 01:49, променено общо 1 път.


fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот fenx » 22 мар 2010 01:55

Направи ми силно впечатление, как възрастни хора отишли в хубавото време да погледат мач, деца, и спокойни хорица, напълнили стадиончето и изведнъж червените лумпени затърчали се към тях с камъни и без повод! И същите тези хорица грабват децата си и бягат от градушката от камъни и агресия, старите хорица и те гледат да се крият и се псуват, че са дошли уж да се поразсеят малко и уж на мач, а не на война! И след всичко това утре БФС ДА ВЗЕМЕ ДА ОСТАВИ ТОЗИ ОТБОР И ФЕНОВЕТЕ МУ ДА ВИЛНЕЯТ БЕЗНАКАЗАНО НАВСЯКЪДЕ, Е ИЗВИНЯВАЙТЕ МНОГО, АМА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ФЕНОВЕ НА ФУТБОЛА ПРОСТО ТРЕБЕ ДА СЕ УБЕДИНИМ И ДА СЕ СПРЕ ТОВА ПЪРВЕНСТВО!Къде ли не са се били тези фенове на този отбор! В Сандански, на финала с Черно море на Васил Левски, в Ловеч, сега в Мездра, и то това вътре в стадионите, да не говорим и за хилядите им золуми и побоища по пътищата и около стадионите и по градовете! До кога ще продължава това!
И още нещо, когато Меси направи същият този знак за тихо на агитката на Реал, тогава същата требваше да влезне на терена и да го убие ли! И кво после 5 000 евро глоба и 1-2 - 3 мача лишаване и нищо! Ми тези фенове, другият път ще нахлуят, пак, кат знаят кво мижаво наказание ще последва ще си прекратят мача, ако им изнася и отбора им губи и ще си шамаросват кой си искат! ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ПИТАМ, А!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот msm » 22 мар 2010 02:15

До fenx :
Пич , вземи се успокой малко, че ще си докараш някоя болест. От пръв поглед се вижда , че мразиш ЦСКА повече от всичко в тоя свят. Но знай , че с омраза никой нищо не е постигнал. И какво ако изхвърлят ЦСКА от Агрупа, или обратното не ги накажат и другите отбори откажат да играят, както ти искаш? Нима ще спре насилието, нима няма да има повече наркомани или пияници. Нима стадионите ни ще цъфнат и ще вържат, и ще има място за всички фенове, а не такива , които да гледат мача от пистата? Какво според теб са : "ЛОГИЧНИТЕ И НОРМАЛНИ МЕРКИ" - разстрел, обесване или гилотина? Защото както виждам ,друго не те задоволява . И кой си ти , че ще спираш първенството, защото някой се смеел по телевизията?

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот fenx » 22 мар 2010 02:24

Не бе това, ако го бяха направили и лумпени на Левски, пак същото бе! Просто трябва да има наказание, което да държи влага повече, за да може другият път, тези фенове малко да се позамислят(ако могат), до какво може да доведе едно такова нещо за тях и за любимият им отбор и да не гледаме такива изцепки! Обаче на феновете на цска, взема та им стана навик, подобни неща! Иначе лумпени има и в синята агитка и те са толкова еднакви с тези от червената, че само шалчетата са им с различен цвят! Но тука говорим за днешният инцидент, който го направиха червените фенове! И да, ако и сега няма адекватно наказание, е по-добре да се спре първенството, защото същите тези фенове, другият път, кат отбора им пада ще са още по-окрилени да повторят това и още повече даже! Така, че по-добре да няма първенство, хем да се избегнат инциденти и някой да пострада, хем и без това нивото му е толкова ниско, че няма накъде!
Последна промяна от fenx на 22 мар 2010 02:30, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот bobonikolov » 22 мар 2010 02:30

fenx написа:Направи ми силно впечатление, как възрастни хора отишли в хубавото време да погледат мач, деца, и спокойни хорица, напълнили стадиончето и изведнъж червените лумпени затърчали се към тях с камъни и без повод! И същите тези хорица грабват децата си и бягат от градушката от камъни и агресия, старите хорица и те гледат да се крият и се псуват, че са дошли уж да се поразсеят малко и уж на мач, а не на война! И след всичко това утре БФС ДА ВЗЕМЕ ДА ОСТАВИ ТОЗИ ОТБОР И ФЕНОВЕТЕ МУ ДА ВИЛНЕЯТ БЕЗНАКАЗАНО НАВСЯКЪДЕ, Е ИЗВИНЯВАЙТЕ МНОГО, АМА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ФЕНОВЕ НА ФУТБОЛА ПРОСТО ТРЕБЕ ДА СЕ УБЕДИНИМ И ДА СЕ СПРЕ ТОВА ПЪРВЕНСТВО!Къде ли не са се били тези фенове на този отбор! В Сандански, на финала с Черно море на Васил Левски, в Ловеч, сега в Мездра, и то това вътре в стадионите, да не говорим и за хилядите им золуми и побоища по пътищата и около стадионите и по градовете! До кога ще продължава това!
И още нещо, когато Меси направи същият този знак за тихо на агитката на Реал, тогава същата требваше да влезне на терена и да го убие ли! И кво после 5 000 евро глоба и 1-2 - 3 мача лишаване и нищо! Ми тези фенове, другият път ще нахлуят, пак, кат знаят кво мижаво наказание ще последва ще си прекратят мача, ако им изнася и отбора им губи и ще си шамаросват кой си искат! ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ПИТАМ, А!

И аз ти отговарям- не е нормално.Сега аз да питам.Нормално ли е да искаш да пребориш един проблем като футболното хулиганство само да приемеш един закон?Най е лесно да се осъди едно лице на 15 дена арест и забрана да посещава мачове.Ама като излезе какво става?Кой го следи дали има забрана като иска да иде на мач на същия отбор?Полицията трябва да го следи.Ако тя не си свърши тази си работа този рецидивист пак ше влезе на стадиона и пак ще си развява коня.В Англия тоя проблем го решиха кардинално.Вътре почти няма полиция ама вън пиле не може да прелети.Строг контрол и ефективни дългосрочни присъди му е майката.А не глоби за клуба и някакви денонощия арест.Само така се оправят нещата.Защото на запад никой не държи клубовете отговорни за такова нещо,а се съдят извършителите.В България само така ще се решят нещата.Какво ще е виновен гостуващия тим ако аз на следващия мач вляза в техния сектор и от там примерно метна бомба на терена.Няма ли да са виновни и тези,които осъществяват контролно-пропусквателния режим на стадиона?Според мен ще бъдат.Тези хора,които днес видяхме на терена не са фенове на ЦСКА.Аз това го знам.Тези ги има навсякъде.Ако си спомняте бяха и на анционалния митинг ,който беше миналата година.Това са хора,които срещу заплащане или по-точно срещу една безплатна доза са готови на всичко.Такива бяха и тези от Пловдив,които специално отидоха до Сандански.Спомняте ли си този случай?За такива само затвор.Оправия с тях нема.От една порода са със скинарите,на които всички са им виновни.Така,че да се иска отстраняването на един клуб заради идиотските изпълнения на отделни личности е нелепо.Ако искаме да се решат проблемите трябват кардинални промени,които обаче не означават по-строги санкции за клубовете,а солидни глоби и както казах дългосрочни присъди за тея идиоти с маските.За да разберете кои са може и да си изтеглите един епизод на БТВ Репортерите.Казва се Цветя на злото.Сигурен съм,че ще ги познаете и там.Лека от мен

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот Nassy » 22 мар 2010 02:30

Aз съм против ваденето на отбор от А група заради 30 хейтъра-дрогирани и промити отвсякъде!
Далеко съм от мисълта ,че това са истинските фенове на даден отбор! Просто трябва да се забрани достъп до стадиона на подобни изверги, отделно ЗАТВОР , глоби и т.н.
Изображение

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот fenx » 22 мар 2010 02:36

Ок, никъде не съм казал да вадят отбора! Аз съм от Левски, но аз си ги искам цска в А група! Но смятам, че нормалното наказание е мача да завърши със служебна загуба и няколко срещи лишаване от домакинство + без собствена публика и на гостуванията, и солидна глоба! А за феновете, които се установи, че са участвали най-строги наказания(затвор, забрана за посещаване на футболни срещи и тн.)! Иначе отбора могат да го извадят и по други причини! Питайте "хубавото" си ръководство, какви са и защо!
bobonikolov, относно феновете, тези фенове са на цска! Имаха си всички атрибути, фланелки, шалчета и тн.! А запонаха да си закриват лицата, защото се усетиха, че ги снимат и утре ще ги привикат и ще ги хванат, затова! Видно е от всички, че това бяха 100 % -тови червени фенове! Гледай пак репортажа и ще видиш! А тези в Сандански, също си бяха фенове на Локо ПД! Доказа се, ако не си чел! Но истината е че са от най-буйните и лумпенизирани части на агитките си, това е истината! Другите приказки за световната конспирация, ЦРУ, ДЖеймс Бонд и тн. са плямпания с цел "Пу аз не бях"! Иначе за такива наемници по национални протести, е ясно че ги има и че голяма част, да не кажа всичките(тези дето правят боя с полицията) са от тези лумпенизираните част на агитките, но те са си истински фенове, а не мними такива, на цска, левски, локо и тн.!
Последна промяна от fenx на 22 мар 2010 02:50, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта