Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот deepblue1963 » 18 фев 2010 15:17

Old_death написа:
от deepblue1963 на 18 Фев 2010 11:26

Old_death написа:
от child in time на 17 Фев 2010 22:21

Минаха 20ина години от 10 Ноември не е за учудване че тоя или ония били работили за ДС! Не виждам с какво толкова е навредил на България! Тия досиета се показват винаги когато нещо се смарангяса в татковината! За отбиване на вниманието от истинските проблеми в държавата! Бил агент ще си носи последствията и клеймото ! Да работиш за страната си не е престъпление!

Искаш да кажеш че най-големите му заслуги към страната,освен че в качеството си на нещатен сътрудник на ДС е топел близките си,е факта че осъди България да върне на Чорни 5000000 долара,откраднати му от един мошеник с фалшиво пълномощно и финансирането на кандидатпрезидентската кампания на агент Гоце!За това ли стана кавалер на Орден Стара планина!
1.Кой от близките си или неблизките си,по точно,е натопил?Стига клишета!
2."...че осъди България да върне на Чорни 5000000 долара..."Осъжда съдът.Батков може само да заведе дело.
3.Цесекарите да не се правят на ощипани,че знаем колко "чисти" са техните "бивши" и настоящи собственици.И да не си приписват "заслуги" за "изгонването" на този или онзи.Може ли някой да бъде изгонен от своята собственост,ако сам не поиска?
4.На всички,дето се пишат големи моралисти задавам следните въпроси:
Нима в така наречените "развити" демокрации(САЩ,Англия,Франция,Германия и др.) няма такива служби и хора,работещи в тях(щатни и нещатни).Ще ви дам няколко джокера:Дж.Едгар Хувър,Маккарти,"лов на вещици"...Нали не си мислите,че всички тези ДС-та,"информатори",шпиони,разузнавания са наш "патент"?
Ако утре се окаже,че техния работодател е бил свързан с ДС,ще напуснат ли работа в знак на протест?Няма нужда да отговарят,защото отговора го знаем,нали?


Ти си просто уникален и си срам за всички честни сини фенове!Никой не ти пречи да обичаш отбора си,но със защитата си за тоя мракобесник просто ставаш за смях и демонстрираш морални ценности,от които всеки нормален човек би се срамувал.Тук има много свестни сини фенове,които изразиха срама,горчилката и разочарованието си,но ти нямаш нищо общо с тях.В стремежа си да бъдеш на всяко гърне похлупак ни засипваш с расъжденията си,но като мъжка токачка не чуваш като токуваш.Достатъчно бе да прочетеш мненията на хората по темата за да разбереш елементарни истини,като например коя служба се занимаваше с разузнаване и контраразузнаване.Просто да се светнеш,че ДС(Държавна сигурност и заглавието на тая служба е доста показателно за приоритетите и),нямаше нищо общо с разузнаването и борбата с външните врагове на Родината.Тя се занимаваше изцяло с вътрешния враг!А врагът на ДС бяха всички,които не бяха съгласни с управниците и власта.Просто преставам да се занимавам с теб и ще използвам опцията за игнориране.Страх ме е твоята болест да не е заразна!Бъди жив и здрав и продължавай да защитаваш такива престъпници,след като не можеш да се измъкнеш от синьото клише!

Ти нали си по документите.Покажи ми един такъв(съдебно решение,по възможност),където пише,че Батков е престъпник.Ти ли си Божия наместник,че да раздаваш присъди на Земята?Ти ли ще "хвърлиш първия камък"?Кой си ти,че да обявяваш кой е престъпник и кой-не?Аз не съм перфектен и затова не соча с пръст и не слагам етикети.А ти?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот deepblue1963 » 18 фев 2010 15:53

vaskonti написа:
deepblue1963 написа:
vaskonti написа:Очевидно темата е изчерпана. За сините фенове явно няма проблем, че отборът им на практика от 1989г. се управлява от мафиоти и доносници на ДС - до тук са трима официално доказано, без да броим Чорни, тъй като при него нещата са доста по-сериозни. Даже се гордеят с това. За преди този период не смея и да отворя дума, тъй като според тях по онова време са били най-репресираните на света. На подобно изказване на практика обаче няма смисъл да се отговаря. Няма никакъв шанс тази основополагаща синята митология теза да бъде поставена под съмнение...

А "червените" имат ли проблем с техните?

Дори и бегла ретроспекция на събитията в ЦСКА в последните 20 години ще ти покаже, че никога феновете на ЦСКА не са харесвали това, което представляват и правят хора като Илия Павлов, Божков и Томов. Винаги сме имали проблем с това, което са и което правят, сума ти събития и изказвания го доказват. Дори в момента мненията за Титан са доста противоречиви, въпреки, че поне на тоя етап криво-ляво се справят с нещата.
Вие говорите как от 1989 година като дошла демокрацията и видиш ли, като няма вече комунисти, Левски бил най-успешният отбор. Статистически е така, но я да видим някои факти - почваме с ВИС-2. Каквото и да говорим, най-силната мафиотска структура по онова време, се грижеше за вас. Дали са действали чисто във футбола? Сам си отговори. Продължаваме с Мобилтел, където вече срещаме за пръв път Батков и Чорни. Отново силна връзка със Левски. Само че, според теб как компания като Мобилтел успява да си осигури повече от 5 годишен абсолютен монопол над цял един сектор в икономиката? Не ти ли замирисва малко на нечисти работи? Та според теб хора, които действат по такъв начин дали действат чисто във футбола? Сам си отговори. И накрая стигаме до Батков като собственик на Левски, поне деюре. Дефакто е ясно кой е собственика, но това няма значение в момента. Та, говорим за човек, който е бил агент в ДС, който се е обградил с още незнаен брой агенти на ДС в управата на Левски. А подобни хора по онова време се знае перфектно с какво са се занимавали. 99.99% от тях са топили приятели и колеги, пишели са доноси срещу обикновенни хора. Тове им е било ПРЯКО ЗАДЪЛЖЕНИЕ независимо в кой отдел са работели. Преди всичко е трябвало да се грижат да няма "капиталистичски настроени субекти" и чак след това, между другото, да се ослушват и за чужди агенти. Това не е ясно само на хора, които не са живяли по онова време. Та става въпрос, че подобни хора, с подобно мислене и действия ръководят Левски, както в момента, така и в последните минимум 20 години. Не казвам, че Черепа и Павлов не са мафиоти, това никой ЦСКАр никога не е отричал. Просто си помислете следващия път когато понечите да говорите за комунисти, мафиоти, отбор на народа и подобни неща.

1.Имаш нещо против М-Тел ли?Какво са виновни феновете на Левски,че М-Тел бил монополист на пазара 5г.?Междувпрочем,я ми припомни монополиста Вивател(БТК) на кой отбор бяха спонсори,че не се сещам?
2."... пишели са доноси срещу обикновенни хора..."Аз бях обикновен човек преди 10.11.89 и никой не написа донос срещу мен.
3."...че никога феновете на ЦСКА не са харесвали това, което представляват и правят хора като Илия Павлов, Божков и Томов."
Изображение
Така ли "протестирахте" с/у Томов?
4.Ако трябва да избирам м/у Батков и Томов-предпочитам Батков.
Последна промяна от deepblue1963 на 18 фев 2010 15:58, променено общо 2 пъти.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот vaskonti » 18 фев 2010 16:11

deepblue1963 написа:1.Имаш нещо против М-Тел ли?Какво са виновни феновете на Левски,че М-Тел бил монополист на пазара 5г.?Междувпрочем,я ми припомни монополиста Вивател(БТК) на кой отбор бяха спонсори,че не се сещам?
2."... пишели са доноси срещу обикновенни хора..."Аз бях обикновен човек преди 10.11.89 и никой не написа донос срещу мен.
3."...че никога феновете на ЦСКА не са харесвали това, което представляват и правят хора като Илия Павлов, Божков и Томов."
Изображение

Така ли "протестирахте" с/у Томов?
4.Ако трябва да избирам м/у Батков и Томов-предпочитам Батков.

1. Вивател е мобилен оператор и е всичко друго, но не и монополист. Просто когато се появиха вече имаше 2 оператора, не просто конкуриращи БТК, а направо отвяли тази компания. Чуден пример измисли, направо ме затапи яко. Мобилтел бяха повече от 5 години монополист. Как се допуска такова нещо? По законен начин ли?
2. Ти не си "всички останали". Естествено, че не срещу всички е писано, това ли смяташ, че съм казал? Не знам колко голям си бил тогава, но ако си бил достатъчно голям със сигурност е имало кой да те слухти какво говориш. Дори в обикновенните предприятия тогава имаше партийни секретари и пърхащи индивиди около тях, пред които определено не беше здравословно да казваш някои неща. Да не говорим пък в казармата! агентите на трето вършеха там това, което агентите на 6-то вършеха в обществото. Не виждам защо трябва да спорим по тоя въпрос като знаеш, че съм прав. Ако си бил достатъчно голям към 1989г, за да знаеш де. Ако това 1963 ти е набора смятам, че си наясно с нещата.
3. Нелепо е да ми слагаш тая снимка. Наистина ли трябва да ти припомням протестите и изказванията срещу Томов и Черепа?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот deepblue1963 » 18 фев 2010 16:55

vaskonti написа:
deepblue1963 написа:1.Имаш нещо против М-Тел ли?Какво са виновни феновете на Левски,че М-Тел бил монополист на пазара 5г.?Междувпрочем,я ми припомни монополиста Вивател(БТК) на кой отбор бяха спонсори,че не се сещам?
2."... пишели са доноси срещу обикновенни хора..."Аз бях обикновен човек преди 10.11.89 и никой не написа донос срещу мен.
3."...че никога феновете на ЦСКА не са харесвали това, което представляват и правят хора като Илия Павлов, Божков и Томов."
Изображение
Така ли "протестирахте" с/у Томов?
4.Ако трябва да избирам м/у Батков и Томов-предпочитам Батков.

1. Вивател е мобилен оператор и е всичко друго, но не и монополист. Просто когато се появиха вече имаше 2 оператора, не просто конкуриращи БТК, а направо отвяли тази компания. Чуден пример измисли, направо ме затапи яко. Мобилтел бяха повече от 5 години монополист. Как се допуска такова нещо? По законен начин ли?
2. Ти не си "всички останали". Естествено, че не срещу всички е писано, това ли смяташ, че съм казал? Не знам колко голям си бил тогава, но ако си бил достатъчно голям със сигурност е имало кой да те слухти какво говориш. Дори в обикновенните предприятия тогава имаше партийни секретари и пърхащи индивиди около тях, пред които определено не беше здравословно да казваш някои неща. Да не говорим пък в казармата! агентите на трето вършеха там това, което агентите на 6-то вършеха в обществото. Не виждам защо трябва да спорим по тоя въпрос като знаеш, че съм прав. Ако си бил достатъчно голям към 1989г, за да знаеш де. Ако това 1963 ти е набора смятам, че си наясно с нещата.
3. Нелепо е да ми слагаш тая снимка. Наистина ли трябва да ти припомням протестите и изказванията срещу Томов и Черепа?

Божков веднага ли го "разкрихте" или когато изгони Дебелия от "Армията"?Томов веднага ли го "разкрихте" или едва,когато ви взеха лиценза?
Ти наистина ли не знаеш в коя сфера БТК беше монополист или се преструваш?БТК само с мобилни услуги ли го свързваш?
Спорът отиде много встрани от темата и затова спирам дотук.От опит знам,че нито феновете на ЦСКА ще ни убедят в своите аргументи,нито ние в нашите.Така,че...
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот L_Messi » 18 фев 2010 17:05

Виждам, че няколкото червени б****ци, които се изявяваха толкова активно вчера, днес продължават с опитите си да внушават вина и да осъждат феновете на Левски, заради неща, за които те не са виновни. Държат се, като че ли са последна инстанция и определят морала на останалите, а на практика самите те се показват като хора, които търсят причината за неуспехите си винаги в някой друг, но не и в себе си. Тук става дума за хора, които 10 години не проумяха, че при автогола на Легендата все още не важеше правилото за пасивна засада, а се отсъждаше такава веднага, без да се гледа кой влияе или не на ситуацията.
Колкото и да натяквате какви комунисти, доносници и боклуци са управлявали Левски, няма как да промените фактът, че по времето, когато вашият любим отбор ЦДВ-ЦДНВ-ЦДНА-ЦСКА-незнамсикакво знаме трупа трофеи и прославя социалистическият спорт, по-обичаният отбор е бил този на Левски и хората са го разпознавали като опозиция на тровещия ги режим. През 50-те, 60-те години, ЦСКА натрупва повече титли и успехи от Левски, а балансът в мачовете на тези 2 отбора е категорично в полза на "армейците", но Левски е определен за отбора на народа, а те - за отбора на властта. За 90-те няма какво да говорим, сигурно Батков и дантелата са уредили победите със 7:1 и 5:0, обратите от 0:2 до 3:2 и 4:2 и.т.н.

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот vaskonti » 18 фев 2010 17:11

deepblue1963 написа:Божков веднага ли го "разкрихте" или когато изгони Дебелия от "Армията"?Томов веднага ли го "разкрихте" или едва,когато ви взеха лиценза?
Ти наистина ли не знаеш в коя сфера БТК беше монополист или се преструваш?БТК само с мобилни услуги ли го свързваш?
Спорът отиде много встрани от темата и затова спирам дотук.От опит знам,че нито феновете на ЦСКА ще ни убедят в своите аргументи,нито ние в нашите.Така,че...

Ами ще ми е интересно да ме осветлиш поне в коя сфера БТК е монополист откакто Вивател има нещо общо с ЦСКА. Мобилтел си осигури повече от 5 годишен монопол по един или друг начин. А БТК? Само да ти припомня, Вивател е от съвсем малко години спонсор на ЦСКА:)
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Тодор Батков е бил сътрудник на ДС!

Мнениеот kartago » 18 фев 2010 18:01

Въобще вече не се коментира по темата, а се премина на стари спонсорски договори и на минало, така че явно самата тема е изчерпана!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта